Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

V+S+P+R+T+Z+K+S....czyli J,M,M - Cro 2016.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21042
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 16.10.2016 14:54

Fajne widoczki z wieży na miasto.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.10.2016 16:49

Cyt.
Ja jako ranny ptaszek , już wieczorem wczoraj jak dziewczyny się kładły do "nyny" czy "lulu" , zakomunikowałem że nie ma spania , 7:00 pobudka i wstajecie , jedziemy tam gdzie zaplanowaliśmy , albo mam was w przysłowiowej dupie , otwieram Ożujsko 1,2,34,5 i Jadranskie more. :oczko_usmiech:

No, no 34,5 browców do 7 rano, szacunek. Trza było do 35 dobić :roll: :oczko_usmiech:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 16.10.2016 18:12

Ta połówka, już się pewnie ulewała :wink: :mrgreen:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4689
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 16.10.2016 18:31

krakuscity napisał(a):Mnie się trochę udało nagrać.


Mam wrażenie, jakby te organy wydawały wielorybie dźwięki. Fajne.

maniust napisał(a):Nie wiem jak wy , ale ja w Cro jestem miłośnikiem burków , mój ulubiony to z twarogiem na słono.

Mam tak samo :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.10.2016 21:04

renatalato napisał(a):Ani, to ty już w kołysce kurzyłeś :roll: :wink: :oczko_usmiech:

No tak mówią.... :mrgreen:

W Zadarze byłem Maniek dwa razy i za każdym razem na organach czy PS masakryczne tłumy... :roll:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.10.2016 08:51

Habanero napisał(a):No, no 34,5 browców do 7 rano, szacunek. Trza było do 35 dobić :roll: :oczko_usmiech:

Spostrzegawczośc Cromaniaków czasem mnie zadziwia. :mrgreen:
anakin napisał(a):W Zadarze byłem Maniek dwa razy i za każdym razem na organach czy PS masakryczne tłumy... :roll:

No ale ty jeździsz w szczytowym sezonie.
W 2010 r, nie było tak tragicznie we wrześniu , za to w tym masakra..... :roll:

cd. dziś po pracy.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.10.2016 09:24

maniust napisał(a):Nie wiem jak wy , ale ja w Cro jestem miłośnikiem burków , mój ulubiony to z twarogiem na słono.
W Dalmacji jakoś mało ich było zawsze lub pecha miałem by na nie trafić , za to na Korculi w 2014 r. to pojadłem sobie ich za wsze czasy….ehhhhh…
Obrazek



Taaak! Taki z twarożkiem jest właśnie najlepszy! W tym roku kilka razy udało nam się kupić taki wyjęty prosto z pieca. Pyszności.
Znalazłam nawet przepis na domowego burka, co prawda z mięsem, ale już nie będę marudziła. W tym tygodniu mam zamiar przepis wypróbować. :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.10.2016 10:03

Roxi napisał(a):Znalazłam nawet przepis na domowego burka, co prawda z mięsem, ale już nie będę marudziła. W tym tygodniu mam zamiar przepis wypróbować. :)

To ten sam co ja :mrgreen: , ja za dwa tygodnie dopiero zrobię , bo ten weekend mam zajęty.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.10.2016 10:24

Roxi napisał(a):Znalazłam nawet przepis na domowego burka, co prawda z mięsem, ale już nie będę marudziła. W tym tygodniu mam zamiar przepis wypróbować. :)
Wypróbuj i daj znać co i jak, no i daj potem linka do przepisu... My to właśnie burki z mięsem najchętniej....
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.10.2016 10:30

piekara114 napisał(a):Wypróbuj i daj znać co i jak, no i daj potem linka do przepisu... My to właśnie burki z mięsem najchętniej....
Mogę za Roxi.... :wink:
http://crolove.pl/przepis-na-burek-z-miesem/
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 17.10.2016 21:09

maniust napisał(a):
piekara114 napisał(a):Wypróbuj i daj znać co i jak, no i daj potem linka do przepisu... My to właśnie burki z mięsem najchętniej....
Mogę za Roxi.... :wink:
http://crolove.pl/przepis-na-burek-z-miesem/


A to ja tylko się wtrącę i dodam, że gdzieś tam później w Ich postach na fejsie wyświetliła mi się informacja, że trafili na ciasto, z którego robi się burek i jest to ciasto filo. Ja znalazłam takie w Kauflandzie i już próbowałam ale nie do typowego burka a do tarty. Zawsze to jakieś ułatwienie :wink: (przynajmniej dla takich "kucharzy" jak ja :P)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.10.2016 10:17

maniust napisał(a):
piekara114 napisał(a):Wypróbuj i daj znać co i jak, no i daj potem linka do przepisu... My to właśnie burki z mięsem najchętniej....
Mogę za Roxi.... :wink:
http://crolove.pl/przepis-na-burek-z-miesem/


:mrgreen:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.10.2016 20:10

Roxi napisał(a):
maniust napisał(a):Nie wiem jak wy , ale ja w Cro jestem miłośnikiem burków , mój ulubiony to z twarogiem na słono.
W Dalmacji jakoś mało ich było zawsze lub pecha miałem by na nie trafić , za to na Korculi w 2014 r. to pojadłem sobie ich za wsze czasy….ehhhhh…
Obrazek



Taaak! Taki z twarożkiem jest właśnie najlepszy!


A wcale, że nie bo z mięskiem. :mrgreen: :wink:

Pzdr
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 18.10.2016 21:11

:D w tym roku również jedliśmy super wspaniałego burka, jeszcze ciepłego... Przygotowała go dla nas nasza znajoma, Chorwatka.
Doprawdy, był wyśmienity, ciepły, lekko słonawy z serem :lol:
marek leon
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek leon » 18.10.2016 21:36

Burek pycha! Najlepszy z mięskiem, jeszcze cieplutki. Jadłem go codziennie w Rogoznicy. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
V+S+P+R+T+Z+K+S....czyli J,M,M - Cro 2016. - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone