Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonusy;)

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico nonitato-Apulia 2013+bonusy;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 31.12.2013 17:10

artur77 napisał(a):Może źle się wyraziłem - spodziewałem się bardziej górzystych, pagórkowatych terenów w okolicach "korka" włoskiego buta. Jeżdżąc od kilku lat do Cro jestem przyzwyczajony do widoku gór i często teraz szukam miejsc łączących morze z górami. Co oczywiście nie znaczy, że nie podoba mi się południowa Italia. :)


Jeśli chodzi o góry to nieco znajdziesz w sąsiedniej Basilicacie, a już w ogóle wysokie są w Kalabrii (Aspromonte, Sila itd), no i wiadomo, że cały środkowy "kręgosłup" Italii to jedno wielkie pasmo górskie

Życzę powodzenia w realizacji planów i oczywiście melduję się już dziś w relacji

PS

Ostatnio mniej mnie na forum z powodu kłopotów zdrowotnych i gorączki załatwiania spraw z tym związanych, niestety parę rzeczy się "posypało", niemniej chciałbym Złożyć Wszystkim Forumowiczom, a przede wszystkim odwiedzającym me skromne relacje Życzenia z Okazji Nadchodzącego Nowego Roku 2014. Realizacji planów wyjazdowych, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i radości z każdego dnia ! :)

:boss: :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 31.12.2013 17:25

Zdrówka!

A gdzie te bonusy?

:mrgreen:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 31.12.2013 17:32

FUX napisał(a):Zdrówka!

A gdzie te bonusy?

:mrgreen:


THX :)

Dodatkowe mapki szczegółowe będą jak wyzdrowieje ;)

:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico nonitato-Apulia 2013+bonusy;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 31.12.2013 17:36

tony montana napisał(a):Złożyć Wszystkim Forumowiczom, a przede wszystkim odwiedzającym me skromne relacje Życzenia z Okazji Nadchodzącego Nowego Roku 2014. Realizacji planów wyjazdowych, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i radości z każdego dnia ! :)

Z wzajemnością. :)
Wojtek
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.01.2014 00:35

Tony, dla Was również wszystkiego co najlepsze w Nowym 2014 Roku

Życzę i pozdrawiam
Piotr
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 02.01.2014 22:44

Wojtek, PiotrF - dzięki za życzenia

Jeśli chodzi o zakończenie tej relacji to jeśli to kogoś będzie jeszcze interesować, to oprócz szokujących mapek - za jakiś czas pojawią się bonusy w postaci fotek ze szmatfona z moich krótkich wypadów z "ojczystego" Nardo do Copertino i Galatone - klasycznych małych apulijskich miasteczek

http://goo.gl/maps/CLRQi
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 04.01.2014 22:40

Tony, nie wiem, jak Twoje tegoroczne plany, ale moje się wykrystalizowały - robię kolejną powtrókę. Nie, nie - nie włoską, ani nie grecką ;@)
To będzie powtórka andaluzyjska - jeśli jesteś głęboko (a nie tylko powierzchownie) zainteresowany, to szczegóły na priv? Jeśli powierzchownie - czekaj na relacje ;@)

pozdrowienia, Krzysiek
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 04.01.2014 23:32

Krystof napisał(a):Tony, nie wiem, jak Twoje tegoroczne plany, ale moje się wykrystalizowały - robię kolejną powtrókę. Nie, nie - nie włoską, ani nie grecką ;@)
To będzie powtórka andaluzyjska - jeśli jesteś głęboko (a nie tylko powierzchownie) zainteresowany, to szczegóły na priv? Jeśli powierzchownie - czekaj na relacje ;@)

pozdrowienia, Krzysiek


Moje tez :)
Nie az tak daleko ale tez w tamta "manke"

Napisze priva pozdro :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 07.01.2014 18:00

Bonusy

Któregoś dnia rano uzbrojony tylko w szmatfona podjechałem do Galatone - ot, kilkanaście kilometrów od "naszego" Nardo (BTW tęsknie za Nardo@) :(

TUTAJ


Powitała mnie lavanderia ;)

Obrazek

W Galatone PARĘ kościółków jest ...

Obrazek

Obrazek

....jak zwykle króluje salentyński piaskowec i "barok z Lecce"

Obrazek

Obrazek

Wnętrze już bardziej "polskie"

Obrazek

Obrazek

Kolejny zabytek - XVI wiek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to już Kościół Św. Sebastiana i Rocha

Obrazek

Obrazek

Trochę to wszystko na jedno kopyto nie? ;) :oops: :P :P 8O

Crocifissio

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na dowód, że w Galatone nie same "KJEZY"

Obrazek

"Normalne" budynki też są...

Obrazek

Obrazek

Hmm, znowu? ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:smo: :smo: :smo:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.01.2014 18:06

tony montana napisał(a):
W Galatone PARĘ kościółków jest ...


:smo: :smo: :smo:


Ejjjjj nooo :roll: ,
jesteś lepszy z tymi kościołami ode mnie 8O :smo: :papa: .
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 07.01.2014 18:19

Całkiem ładny ten normalny budynek.

Pozdrawiam,
Wojtek
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 10.02.2014 23:44

hej, nie wiem czy mogę o to tu zapytać, czy jest jakieś konkretne miejsce na tego typu pytanka, ale skoro już o Włoszech mowa, to chciałem zapytać czy możecie mi polecić jakieś miejsca noclegowe (tanie) po drodze do Neapolu? Chodzi mi mniej więcej o okolice Wenecji? bardzo proszę o jakieś info na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję :)
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 10.02.2014 23:45

niekoniecznie przy samej trasie ;)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.02.2014 09:24

http://www.booking.com

Korzystamy i się sprawdza. I co jeszcze oznacza tanio?
Mogę tylko zasugerować, że najczęściej za śniadanie jest kwota około 10€ a rogala i lurowatą kawę.
Zrezygnuj ze śniadań; pewnie jakąś wałówkę będziecie mieli, a jeżeli nie, to smaczniej będzie w pierwszej lepszej w jednej z wielu kafejek w mieścinie.
I taniej.
Np. w Saint Gimignano za 2 wielkie croissanty, doppio i cappu zapłaciliśmy około 6€ za dwie osoby.

Wenecji rozumiem nie planujesz zwiedzać?
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 11.02.2014 09:57

szrek27 napisał(a):niekoniecznie przy samej trasie ;)


Spróbuj może w Weronie - i ładne miasto i na samej trasie i ceny nie są kosmiczne jak dobrze poszukasz.
Ja nocowałem na terenie Włoch przy Jeziorze Iseo (kompletnie dla Ciebie nie po drodze przez Wenecję do Neapolu), w Asyżu (nie wiem czy 100 Euro to tanio - nie wiem w ile osób jedziesz - w każdym razie to i tak dobrze wydane pieniądze jak za nocleg w samym Asyżu i miły wieczór bez turystów oraz słodki poranek tym bardziej bez turystów)

Możesz też spać niedaleko samego Neapolu - Caserta - Hotel Europa, ja spałem dwie doby (cos kolo 65 E za dobę za czwórkę) - super baza wypadowa - masz ten hotel na stronce wspomnianej przez FUX-a

Powodzenia!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Włochy - Italia



cron
ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonusy;) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone