Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciao! Salve! Apulia! 10 dni na obcasie Włoch, 2019

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 10.06.2020 22:22

marze_na napisał(a):
aga_stella napisał(a):Dziwię się nawet, że jest tak słabo reklamowana.
O tym mieście dowiedziałam się dzięki relacjom Marzeny i Tonego – dzięki wielkie!

Tony, myślę, że władze Matery powinny nam odpalić jakiś mały bonusik za promocję 8). Np. darmowy nocleg w jakiejś atrakcyjnej lokalizacji :oczko_usmiech: .


Dokładnie. :)
Mi wystarczy sponsoring miesiąca lipca 2020 w Ssi :)
Swietna jakoś tych ostatnich zdjęć!
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 18.07.2020 17:26

Robię zakładkę bo marzy mi się Apulia
Świetny przewodnik., dziekuje
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 25.09.2020 21:56

marze_na napisał(a):Tony, myślę, że władze Matery powinny nam odpalić jakiś mały bonusik za promocję 8). Np. darmowy nocleg w jakiejś atrakcyjnej lokalizacji :oczko_usmiech: .

tony montana napisał(a):
Dokładnie. :)
Mi wystarczy sponsoring miesiąca lipca 2020 w Ssi :)


Myślę, że możecie wystąpić ze stosownym wnioskiem.
Moje poparcie macie.
tony montana napisał(a):
Swietna jakoś tych ostatnich zdjęć!


Dziękuję.


emarylka napisał(a):Robię zakładkę bo marzy mi się Apulia
Świetny przewodnik., dziekuje

Warto, warto, bardzo warto.
Też dziękuję za miłe słowa.

Zostało mi jeszcze posumowanie, no i ten 10 dzień, ale nie wiem kiedy uda mi się to zrobić.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8662
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 26.09.2020 12:20

aga_stella napisał(a):Zostało mi jeszcze posumowanie, no i ten 10 dzień, ale nie wiem kiedy uda mi się to zrobić.

Czekam cierpliwie :smo:.
Na razie tylko relacje mi zostały :(.

Nie wyszedł nam kwiecień w Apulii to kupiliśmy bilety na koniec grudnia. Miały być m.in. świąteczne dekoracje w Locorotondo, ale nie będą bo już nam lot odwołali :evil: .
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 28.09.2020 12:35

Długi weekend koniec września w Monopoli obok Bari był świetny 8) tam jest cały czas lato aż trudno uwierzyć jak się tam jest.
Polignano a Mare, Arbelobello, Monopoli i Bari super miejsca do zwiedzania i zjedzenia czegoś super dobrego. Raczej nie na plażing & chilling. W Monopoli znajelźliśmy kapitalną knajpę mogę polecić jeżeli ktoś będzie się wybierał 8)
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4696
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 28.01.2021 13:40

aga_stella napisał(a):Bari -stolica Apulii


Czytając Angorę trafiłam na ciekawy artykuł o Bari.

Bari1.jpg

Bari2.jpg


Aniu, czy doczekamy się zakończenia tej relacji ?
tompakosc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 13.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompakosc » 09.01.2023 01:08

Tak sobie tu kliknę co by na zielono świeciło..., bo coś tam świta Apulia na lato 2023. :hut:
A czy wyjdzie i wygra z Grecją to zobaczymy ... :P
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ciao! Salve! Apulia! 10 dni na obcasie Włoch, 2019 - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone