Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
qra69
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 16.05.2019 20:52

spoko, ja się wcale nie przejmuje :) damy radę
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.05.2019 20:58

Sadeczanin78 napisał(a): Qra69 nie przejmuj się tym co ci odpisują tu niektórzy socjopatyczni uzytkownicy..

Bardzo krzywdząca opinia.
Dla Ciebie.
Postaraj się, żeby nie była bardziej.
max21
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 16.05.2019 21:44

"qra69"
To jest moja trasa i może coś Ci pomoże stworzyć swoją https://www.google.com/maps/dir/Bielsko ... Chorwacja/
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.05.2019 21:55

qra69 napisał(a):podeślijcie najszybszą trasę z Sosnowca przez Słowację i Węgry do Baska Voda, najlepiej z punktami przelotowymi

Tu nie ma co wymyślać. Z Sosnowca 1/S1 do granicy. Dalej Żylina - Bratysława - Gyor - Szombately - Letenye - chorwacka A4/A1 -> do celu.
Ta trasa przewija się prawie na każdej stronie. Szczegóły mozna dopracować. :wink:
qra69 napisał(a):spoko, ja się wcale nie przejmuje :) damy radę

Wierzymy. :D
qra69
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 17.05.2019 14:54

dziękuwencja wam :)
tolek1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek1 » 17.05.2019 17:03

walp napisał(a):
qra69 napisał(a):podeślijcie najszybszą trasę z Sosnowca przez Słowację i Węgry do Baska Voda, najlepiej z punktami przelotowymi

Tu nie ma co wymyślać. Z Sosnowca 1/S1 do granicy. Dalej Żylina - Bratysława - Gyor - Szombately - Letenye - chorwacka A4/A1 -> do celu.
Ta trasa przewija się prawie na każdej stronie. Szczegóły mozna dopracować. :wink:

A tak poważnie. Mam wrażenie, że pan "qra69", to jakby odebrał wczoraj swoje pierwsze prawo jazdy i chce się sprawdzić na trasie do Chorwacji. W dobie informatyzacji zadaje pytania, na które potrafi odpowiedzieć osoba znająca się na obsłudze podstawowych portali internetowych. Źle wróżę - "Podaj na tacy a najlepiej zaprowadź". Taki mały leniuszek 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2019 17:35

tolek1 napisał(a):
walp napisał(a):

A tak poważnie. Mam wrażenie, że pan "qra69", to jakby odebrał wczoraj swoje pierwsze prawo jazdy i chce się sprawdzić na trasie do Chorwacji. W dobie informatyzacji zadaje pytania, na które potrafi odpowiedzieć osoba znająca się na obsłudze podstawowych portali internetowych. Źle wróżę - "Podaj na tacy a najlepiej zaprowadź". Taki mały leniuszek 8O

Napewno leniuszek :)
Ale rozumujac w ten sposób to wogole nie ma sensu o cokolwiek pytać bo wszystko można wygooglowac a myślę że fora takie jak to są właśnie po to żeby pytać nawet o bzdury bo miło się rozmawia nawet 10 raz o rzeczach które człowiek lubi ale to moje zdanie tylko :)
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 17.05.2019 18:30

tolek1 napisał(a):A tak poważnie. Mam wrażenie, że pan "qra69", to jakby odebrał wczoraj swoje pierwsze prawo jazdy i chce się sprawdzić na trasie do Chorwacji. W dobie informatyzacji zadaje pytania, na które potrafi odpowiedzieć osoba znająca się na obsłudze podstawowych portali internetowych. Źle wróżę - "Podaj na tacy a najlepiej zaprowadź". Taki mały leniuszek 8O

Na pewno to jest tak, że kto nie chce, odpowiadać nie musi.

Doba informatyzacji nie wszystko załatwia, bo np. 90% postów na Facebooku, to bezrefleksyjne lajkowania i udostępnianie tego, co już zostało przez kogoś udostępnione. Społeczeństwo na maksa zdygitalizowane. :oczko_usmiech:

Niektóre pytania mogą wydawać się starym wyjadaczom trywialne, ale dla "pierwszaków" to jakiś problem, a nawet jak wiedzą, wolą się pięć razy upewnić.

Wybierając się do Rumunii, sam pytałem, czy Drogę Transfogarską lepiej przejechać z południa na północ, czy odwrotnie. Dziwne, prawda? :)
I zaraz zapytam w stosownym wątku, czy południowe wejście na sv. Nikola jest mocno uciążliwe, czy nie. :oczko_usmiech:
Raphael
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 17.05.2019 20:05

Sadeczanin78 napisał(a):Ale rozumujac w ten sposób to wogole nie ma sensu o cokolwiek pytać bo wszystko można wygooglowac a myślę że fora takie jak to są właśnie po to żeby pytać nawet o bzdury bo miło się rozmawia nawet 10 raz o rzeczach które człowiek lubi ale to moje zdanie tylko :)

Tylko co jeżeli to tysięczny raz :D
Poza tym jest różnica między żądaniem "dajcie mi najszybszą", co sugeruje dość małe zastanowienie autora pytania nad przebiegiem trasy, a pytaniem "patrzyłem na GM, ogólnie wiem że na Żylinę, Bratysławę, Szombathely, ale nie wiem czy szybciej M70 czy przez Lendawę? a może 74 i potem M7? co radzicie?"

qra69 - sugeruję, żebyś zerknął jeszcze kilka razy na GM, zastanowił się nad szczegółami trasy i potem dopytał o kwestie, które Cię nurtują

Dla mnie największy dylemat w tej trasie to DK86 czy S1 :D
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 17.05.2019 20:08

Raphael napisał(a):Poza tym jest różnica między żądaniem "dajcie mi najszybszą", co sugeruje dość małe zastanowienie autora pytania nad przebiegiem trasy, a pytaniem "patrzyłem na GM, ogólnie wiem że na Żylinę, Bratysławę, Szombathely, ale nie wiem czy szybciej M70 czy przez Lendawę? a może 74 i potem M7? co radzicie?"

Tak, jest zasadnicza różnica. Tu masz absolutnie rację. :wink:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.05.2019 20:21

Raphael napisał(a):Dla mnie największy dylemat w tej trasie to DK86 czy S1 :D

W tygodniu nie radzę dk86, spowolnienie przy Roździeniu i zator przy Giszowcu, gdzie rozpoczęła się kompleksowa przebudowa węzła.
Omjać z lewa lub prawa.
qra69
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 18.05.2019 09:43

tolek1 napisał(a):
walp napisał(a):

zadałem pytanie bo jest kilka możliwości przejazdu a nie mam pojęcia która droga okaże się najszybsza, najlepsza. Jadę z maluchem więc czas jest dla mnie istotnie ważny więc poprosiłem tylko o pomoc. Prawko mam 23 lat jakby co ;) więc nie udało Ci się :D sprawdzałem google maps, 2 różne nawigacje i na każdej trasy się róźnią, stąd prośba o miejscowości przelotowe co by było najszybciej :oops:
tolek1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek1 » 18.05.2019 10:20

qra69 napisał(a):
tolek1 napisał(a):
walp napisał(a):

zadałem pytanie bo jest kilka możliwości przejazdu a nie mam pojęcia która droga okaże się najszybsza, najlepsza. Jadę z maluchem więc czas jest dla mnie istotnie ważny więc poprosiłem tylko o pomoc. Prawko mam 23 lat jakby co ;) więc nie udało Ci się :D sprawdzałem google maps, 2 różne nawigacje i na każdej trasy się róźnią, stąd prośba o miejscowości przelotowe co by było najszybciej :oops:

Myślenie nie boli, tym bardziej, że na "pokładzie" ma się małe dziecko. Na tym forum nie oczekuj gotowej odpowiedzi. A jeżeli będzie zła? Ty swój problem przedstawiłeś tak, że obojętnie co kto tobie napisze, ty zaakceptujesz... Troszkę rozwagi, zdrowego rozsądku, obiektywizmu, itp.
Bezpiecznej podróży życzę :papa:
wikol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 18.05.2019 11:10

qra69 napisał(a):podeślijcie najszybszą trasę z Sosnowca przez Słowację i Węgry do Baska Voda, najlepiej z punktami przelotowymi żeby dało się wysłać na telefon (google maps). Będę wdzięczny :) pierwszy raz w tym roku wybieram się do Chorwacji, wyjazd 18.06, powrót 30.06

Z Sosnowca najlepiej kieruj się na Zwardoń. Dalej Czadca, Bratysława, Szombathely, Letenye i Chorwacja.
Też jadę do BV właśnie tą trasą.
Jadę z Wawy więc nocleg, Ty spokojnie możesz na raz.
qra69
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 18.05.2019 11:15

nie nie, nie obojętnie kto i co;) ja każdą podaną trasę analizuję i przeglądam a nie łykam co popadnie;) po prostu liczę na wasze doświadczenie i tyle
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ] - strona 183
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019