Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.10.2014 22:07

Dzięki,może uda mi się kiedyś tam dojść :)
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 18.10.2014 22:47

Lepiej by było, gdybym tego odcinka nie zobaczył.... 8O :( :wink: 8)
To taka zatoka do której wracałbym nie raz i nie dwa - spełnia wszystkie moje wakacyjne oczekiwania...
Cudo Pani - powiadam cudooo :!: 8)
Hvala :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.10.2014 09:56

CROberto napisał(a):Hvala :smo:

Molim :smo:

Kusiła mnie jeszcze Twoja Mala Stiniva - ale po czarnogórskich przygodach drogowych nie miałam serca prosić męża, żeby tam zjechał w szczycie sezonu. Zresztą czasu by nie starczyło na te wszystkie zatoczki.

Robert vel Cezary, uskutecznij wreszcie jakąś relację z Brača, bo układam plan przygód dla całej ekipy i szukam natchnienia. Coś mi się widzi, że raczej tam nie będzie aż takiego wyboru super-zatoczek dostępnych z lądu jak na Hvarze, ale może mnie pocieszysz. :roll:
Pewnie gdzieś za Murvicę się wybiorę + ewentualnie zerknę na zatoczki Staśka, ale co poza tym? Czekam na relację!!! :wink:
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 19.10.2014 17:28

A ja w tej zatoczce własnie kemping mam zapisany w ulubionych :mrgreen: i jeśli dotrę na Hvar to zapewne będzie to nasze miejsce :oczko_usmiech: Pięknie tam :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 19.10.2014 18:43

Witaj Danusiu! Bardzo bylam ciekawa Twej relacji...Przeczytałam niemal jednym tchem! bardzo konkretna, okraszona fajnymi fotkami-choć autor wytrwale temu zaprzeczał- jakbym jakiego Pascala otworzyła czy co;-) u Hvaru jeszcze nie byłam, ale po tej lekturze jakby mniej obcy się stał... :lol: Oj będzie zagwostka co wybrać na zaś, oj będzie. ..W tym roku moje wszystkie drogi znowu prowadziły. ..na Pag, rzecz jasna! Nawet te z Istrii 8O
W duszy zadrgał też sentyment brački, a tu masz, Panie, Danka tak pięknie Hvar ukazuje. .. :roll: :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.10.2014 19:30

Sylwetka&Gienuś napisał(a):A ja w tej zatoczce własnie kemping mam zapisany w ulubionych :mrgreen: i jeśli dotrę na Hvar to zapewne będzie to nasze miejsce :oczko_usmiech: Pięknie tam :D

Tak sobie właśnie pomyślałam mijając ten niewielki kemping, że gdybym w ogóle miała zamieszkać pod namiotem to właśnie w takim jak to miejscu: spokój, cisza, parę kroków do morza i niesamowicie piękna przyroda wokoło.
Nie wahaj się i jedź na Hvar koniecznie!

Reszta moich szybko strzelonych fotek kampu:

Obrazek

Obrazek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.10.2014 19:38

CroAna napisał(a):Witaj Danusiu!


Witaj CroAniu :papa:
Bardzo się cieszę, że tu zajrzałaś - już się zaczęłam martwić, co Ci się na tym Pagu przydarzyło, bo długo Cię nie było na forum. :roll:
Ja już wybrałam na przyszły rok właśnie Brač, ale Ciebie będę zachęcać do odwiedzenia Hvaru - oczywiście oprócz Pagu. :wink:
Czekam niecierpliwie na tegoroczną relację - jak wrażenia z Istrii i co nowego u Jukiciów w Sveti Marko?
Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa. :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 19.10.2014 20:10

Dzięki za cieplutkie przyjęcie w Twej czytelni:-) widzisz Danusiu,ja to już chyba tak jakoś mam, że leczę tę cronostalgię w nietypowy sposób 8O : rzucam się w wir wydarzeń, udając, że nie tęsknię. ..cropka powoduje jeszcze większą tęsknotę. Toteż odsuwam moment tu wlezienia :roll: ...aż nie wytrzymuję i znów jestem..pierwsze relacje drą duszę na kawałki, że to jeszcze tyyyyleeee do następnego razu, potem zatrybiam :mrgreen:
Jukicie mają się dobrze, córę za mąż wydali, wspominali Cię b.miło, tak więc cóż. ..trza się będzie do pisania zabrać by PIORUNUJĄCE tegoroczne wrażenia utrwalić . .. :wink:
A ja czekam na ciąg dalszy u Ciebie! !! :P :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.10.2014 22:28

CroAna napisał(a): PIORUNUJĄCE tegoroczne wrażenia

Oj, coś czuję, że burze lipcowe Was też nie ominęły... Bardzo niecierpliwie czekam więc na relację. :)

Moja koleżanka z pracy była w tym roku (w lipcu) po raz pierwszy w Chorwacji, na Makarskiej riwierze. Naopowiadałam jej różnych rzeczy o upałach, tunelu ciepło - zimno, itp., zgodnie z moimi doświadczeniami. Potem mi relacjonowała: po przejeździe przez Sv. Rok - brak wyższych temperatur; koło Splitu na autostradzie - 12 stopni Celsjusza w dzień. 8O W Dubrovniku - oberwanie chmury, w Mostarze - ulewa. Szok jakiś. 8O 8O
No i nie wiem czemu - i tak jej się podobało. Oj, działa ta Chorwacja na ludzi, działa... :roll: :wink:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 19.10.2014 22:34

CROberto napisał(a):Lepiej by było, gdybym tego odcinka nie zobaczył.... 8O :( :wink: 8)
To taka zatoka do której wracałbym nie raz i nie dwa - spełnia wszystkie moje wakacyjne oczekiwania...
Cudo Pani - powiadam cudooo :!: 8)
Hvala :smo:


....takie zatoczki , mało mnie o zawał serca nie doprowadzają ...bo już bym tam chciał być
...co nie którzy nie mają litości :oczko_usmiech:
...ale Hvala im za to :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 19.10.2014 23:48

Mikromir napisał(a):
Kusiła mnie jeszcze Twoja Mala Stiniva - ale po czarnogórskich przygodach drogowych nie miałam serca prosić męża, żeby tam zjechał w szczycie sezonu. Zresztą czasu by nie starczyło na te wszystkie zatoczki.


Gromin Dolac jest fajniejszy - byliście :?:

Mikromir napisał(a):Robert vel Cezary
Prawdę Ci powie rozwiązanie kalamburu Cezary Malutki :mrgreen:
(znaczenie kotóf się niedawno odbywało i zostałem napiętnowany... :oczko_usmiech: [/quote]
Mikromir napisał(a):... uskutecznij wreszcie jakąś relację z Brača, bo układam plan przygód dla całej ekipy i szukam natchnienia. Coś mi się widzi, że raczej tam nie będzie aż takiego wyboru super-zatoczek dostępnych z lądu jak na Hvarze, ale może mnie pocieszysz. :roll:
Pewnie gdzieś za Murvicę się wybiorę + ewentualnie zerknę na zatoczki Staśka, ale co poza tym? Czekam na relację!!! :wink:

Może zimową porą coś sklecę - na razie nima czasu ..... feny tysznie :roll:

Hvar pod względem zatoczek prezentuje się lepiej - wywarł na mnie większe wrażenie...
Wakacje tam spędzone też uważam za fajniejsze...

Btw.

Stasiek może być pomocny bo dużo chodził - tylko podobno w kółko i....nie wiadomo czy nie naokoło - tak że czujna bądź :oczko_usmiech:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 20.10.2014 09:38

Mikromir napisał(a):Pokrivenik

Z tamtej strony wygląda znacznie lepiej.
Jest po co wracać. :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 20.10.2014 10:20

Dzięki za fotki kampu,jestem na etapie poszukiwania miejsca na Hvarze ,przyda się :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.10.2014 17:39

mervik napisał(a):Hvala im za to :wink:

Molim i vice versa :mrgreen:

andeo napisał(a):Dzięki za fotki kampu

Nie ma za co. :) :wink:

kaszubskiexpress napisał(a):Jest po co wracać. :wink:

Zdecydowanie. Ja też muszę jeszcze kiedyś kilka miejsc na Hvarze odwiedzić. Może nie od razu, ale...

CROberto napisał(a):Gromin Dolac jest fajniejszy - byliście :?:

Ku memu niewypowiedzianemu żalowi nie, niestety. Miałam nawet kiedyś takie marzenie, żeby zatrzymać się właśnie w Gromin Dolac. A wyszło jak zwykle... :( Nawet nie zdążyłam tam zajrzeć w drodze do Sv. Nedjelji... :| No, właściwie udało mi się zerknąć z góry idąc do Grapcevej Spilji. :wink:
W gdinjskich uvalach nie jest źle, ale dojazd do zachodniej części wyspy jest jednak bardzo czasochłonny. Między innymi dlatego parę punktów programu pozostało niezrealizowanych - a może po prostu będą na zaś...

CROberto napisał(a):Hvar pod względem zatoczek prezentuje się lepiej - wywarł na mnie większe wrażenie...
Wakacje tam spędzone też uważam za fajniejsze...

No to mnie nie pocieszyłeś. :?
Południowo-wschodnie wybrzeże Brača wygląda ciekawie, jest tam kilka miło wyglądających zatoczek, ale tak na oko bez terenówki się tam nie dostanę - jakieś okropne szutrówki i stromizny tylko widać... :?
Cóż, zrobię sobie wycieczkę za Murvicę - Smrceva albo Vela Farska - i będę patrzeć tęsknie na Hvar... :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 21.10.2014 22:11

Mikromir napisał(a):No to mnie nie pocieszyłeś. :?
Południowo-wschodnie wybrzeże Brača wygląda ciekawie, jest tam kilka miło wyglądających zatoczek, ale tak na oko bez terenówki się tam nie dostanę - jakieś okropne szutrówki i stromizny tylko widać... :?
Cóż, zrobię sobie wycieczkę za Murvicę - Smrceva albo Vela Farska - i będę patrzeć tęsknie na Hvar... :wink:


Traktuj to stopniowanie jako : wyśmienite a bardzo dobre..... :)

Dobrze celujesz 8) południowa linia brzegowa jest super :!:
Sporo zatoczek z dostępem tylko od morza - od lądu dostępne z maczetą w dłoni....................................
dobra żartuję :mrgreen:
Terenówka jest zbędna,ale bez glanów się nie obejdziesz.....no pacz jak mi humor dopisuje :oczko_usmiech:
Murvica fajna, dalej jeszcze lepiej 8)
Widoki z trasy wspaniałe w każdej części wyspy 8)

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014 - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone