Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Starigrad-Paklenica - czyli niedrogi wyjazd 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18269
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.02.2011 01:06

piekara114 napisał(a):. . . może jeszcze skrobnę wizytę z 2009 roku w Poreciu :?:


Nie zastanawiaj sie zbytnio - pisz :D

piekara114 napisał(a):. Spodobało mi się spisywanie wspomniej. W tym roku (chyba Vinisce w ciemno jednak i w małym składzie) będę dokładnie notować co i jak :D Przyda się przy pisaniu relacji :papa:


Tym lepiej dla nas :D

Dzieki za relację , fajnie było dlatego będę czekał na kolejną :D



Pozdrawiam
Piotr
anielicanatka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 15.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) anielicanatka » 18.02.2011 20:45

Przeczytałam z przyjemnością (też jestem na wpół ślepa-8,5) :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15644
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.02.2011 21:06

anielicanatka napisał(a):(też jestem na wpół ślepa-8,5) :wink:


Witam współcierpiącą :? :)
ja nie aż tak, ale co roku -0,25 więcej - tak to jest jak spędza się pół dnia przed kompem, a od półroku kolejne pół z połowy (reszta to śpię) czytając to kochane forum :hearts:
leszel
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 08.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszel » 16.03.2011 12:13

Mam pytanie o uciążliwość drogi przelotowej Starigard-Seline. Czy mieszkając tuż przy niej da się wytrzymać?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15644
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.03.2011 14:11

leszel napisał(a):Mam pytanie o uciążliwość drogi przelotowej Starigard-Seline. Czy mieszkając tuż przy niej da się wytrzymać?



Sama mieszkałam przy tej drodze - żadnego problemu nie było. Aut dosłownie kilka przejeżdżało, tłoczniej się robiło pod wieczór jak wjeżdżali autami do "centrum" :D Auta drogą, ludzie też drogą i się lekko korkowało, ale mieszkanie (dla mnie przynajmniej nocowanie, bo praktycznie tyle byłam w apartamencie) przy drodze to żadnej problem w przypadku Starigradu
leszel
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 08.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszel » 16.03.2011 14:53

Piekaro, a mógłbym Cię prosić o kontakt?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mnowak355
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 08.05.2009
Pięknie

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnowak355 » 09.06.2011 17:56

Witam
Widzę że jesteście w temacie, więc pozwolę sobie zapytać Zarezerwowaliśmy pobyt między Starigradem a Seline. Marzy mi się jednak poplażować chociaż jeden lub kilka dni na jakiejś naprawdę fajnej, cichej tzw. rajskiej plaży. Mam prośbę do wszystkich którzy znają jakieś fajne miejsce o podpowiedź. Jestem tak zdeterminowany że mogę dojechać nawet paręnaście kilometrów. Proszę o jakiś namiar a tegoroczne wakacje uznam za idealne.
Pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15644
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.06.2011 08:27

Seline, Starigrad - raczej rajskie plaże to nie są jak te pokazywane na tym forum :(

Najlepiej jakbyś podjechał na Pag - tam wzdłuż drogi pełno zatoczek i tam gdzie stoi choć jedno, dwa auta, pewno w dół jest jakaś samotna zatoczka.
Ja wracając z miasta Pag, już po całodziennej wycieczce, kąpieli na miejskiej plaży (nie znałam tego forum :oops: znalazłam właśnie taką jedną zatoczkę - dojście ciężkie, ale widok jak z folderów turystycznych.
Poczytaj relacje z Pagu - tam co chwila, ktoś podrzuca namiar na ciekawa zatoczkę.

Miłego wypoczynku i pozdrów :papa: ode mnie Vecką Kulę
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 10.06.2011 08:40

Skorzystałem z okazji i zapoznałem się z Twoją relacją. Dopiero teraz - jakoś mi umknęła wcześniej.

Lubię te okolice, więc z przyjemnością przemierzyłem je i z Wami. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
mnowak355
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 08.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mnowak355 » 10.06.2011 17:53

Dziękuję za odpowiedź. Spróbuje się wybrać na jakąś wycieczkę w kierunku Pagu to zobaczymy. Poczytam jak radzisz relacje z wyspy, może coś znajdę.
Pozdrawiam, a pozdrowienia oczywiście przekażę.



piekara114 napisał(a):Seline, Starigrad - raczej rajskie plaże to nie są jak te pokazywane na tym forum :(

Najlepiej jakbyś podjechał na Pag - tam wzdłuż drogi pełno zatoczek i tam gdzie stoi choć jedno, dwa auta, pewno w dół jest jakaś samotna zatoczka.
Ja wracając z miasta Pag, już po całodziennej wycieczce, kąpieli na miejskiej plaży (nie znałam tego forum :oops: znalazłam właśnie taką jedną zatoczkę - dojście ciężkie, ale widok jak z folderów turystycznych.
Poczytaj relacje z Pagu - tam co chwila, ktoś podrzuca namiar na ciekawa zatoczkę.

Miłego wypoczynku i pozdrów :papa: ode mnie Vecką Kulę
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 26.06.2011 14:59

mnowak355- jadąc ze Staigradu w kierunku Karlobagu napewno znalazłbyś jakąś dziewiczą plażę jest to droga tuż obok Jadranu.
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 01.07.2011 21:56

witam :)
wybieramy się do Starigradu 1 sierpnia więc z przyjemnością i uwagą przeczytałam całą relację! dzięki za wszystkie cenne podpowiedzi i wskazówki :)
pozdrawiam
babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 02.07.2011 20:20

Witam

Jadę w sierpniu i będę w tym samym pensjonacie , mam pytanie bo chciałabym zaliczyć rejs statkiem , czy są tam takie możliwości i jak z cenami.
Chciałabym zapytać jeszcze jak wyposażenie kuchni czajnik bezprzewodowy był ? bo nie wiem czy zabierać .8)
dakard
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dakard » 04.07.2011 15:30

Przy okazji pobytu w Starimgradzie opócz tego o było opisane koniecznie nalezy zobaczyć kanion rzeki Zrmanja ( za jesenice w prawo ) i pojechać autem w góry ( w Jasenice w lewo ), gorąco polecam.
dakard
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dakard » 04.07.2011 15:32

piekara, byliśmy w tym samy czasie ( mieszkałem w pensjonacie Kika na przeciwko targu owocowo-warzywnego i piekarni ) :) Za tydzień ponownie ruszam do Starigradu a w drodze powrotnej Zakopane i park ruchomych dinozaurów koło Krakowa :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Starigrad-Paklenica - czyli niedrogi wyjazd 2010 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone