Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2022 14:02

Habanero napisał(a):
empire13 napisał(a):Przynajmniej masz jakiś kontakt.
Szefuncio z mojego app milczy od 2 tygodni.
Będzie trzeba napisać do bookingu. Coś czuję, że w tym roku Vis nie wypali.

Pisałem do Booking 3-krotnie i 2 krotnie dzwoniłem. Tylko zapewnienia, że wysłali moją prośbę i jak tylko dostaną odpowiedź, to mnie poinformują. Adres e-mail dostałem od Danusi (Mikromir)- napisałem bezpośrednio, bo kontakt przez booking czat z właścicielem żaden, a telefon na który właściciel odpowiada, znalazłem na innym portalu. Od Booking dostałem inny, chyba stacjonarny :roll: , z zerowym odzewem. Jeszcze Krzysiek (Bravik) interweniował, zanim dotarłem do źródełka, a w zasadzie źródełko dotarło do mnie. Dla mnie totalna porażka i pierwszy raz spotkałem się z tak mało profesjonalną obsługą klienta przez właściciela obiektu. Zobaczymy co będzie dalej. Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:

Wiem, czytałem cały wątek.
Postawa niektórych Chorwatów zniechęca do urlopu. Cóż zrobić. Mają tyłu chętnych że mogą sobie na to pozwolić.
DominikI
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikI » 18.06.2022 14:07

Najważniejsze żeby ludzie zajarzyli o co chodzi. To nie jest przecież forum o języku polskim ;) pomyślcie o wakacjach :)
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 14:17

Mikromir napisał(a):Super. :) Tak z ciekawości zapytam, który to z ap. zarezerwowałeś? Długo będziesz? Jak tam pisałam mieli trójkę wolną między 9-24 lipca, przez pewien czas rozważałam poważnie ich propozycję, ale układ łóżek nie do końca nam pasował, więc ostatecznie wylądujemy gdzie indziej. Ale o mały włos, a... ;)

Zrobiłem taki myk, że dwa zarezerwowałem :wink:
Pierwszy tydzień, ten na samej górze dla 6 osób (3 sypialnie),
a drugi tydzień, ten pod nim, zabudowany, również na 6 osób.
Dzięki temu mogłem w razie w do 5 maja zrezygnować z tego pierwszego,
a na drugi miałem termin rezygnacji o tydzień dłuższy (sytuacja na wojnie ) ,
a dwa, płacę przedpłatę tylko za pierwszy ap. 50% , a za drugi zapłacę całość na miejscu :wink:
Jedyna niedogodność to taka, że będą przenosiny. A może ten niżej okaże się lepszy :roll: Zobaczy się :smo:
Ostatnio edytowano 18.06.2022 14:32 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.06.2022 14:32

Przenosiny po tygodniu to nie taka zła rzecz - gdy pierwszy apartament nadaje się do gruntownego sprzątania, po prostu przechodzisz do już posprzątanego. ;)
Miłego pobytu. :)
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 14:33

Mikromir napisał(a):Przenosiny po tygodniu to nie taka zła rzecz - gdy pierwszy apartament nadaje się do gruntownego sprzątania, po prostu przechodzisz do już posprzątanego. ;)
Miłego pobytu. :)

Dzięki :D
Bravik
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 18.06.2022 15:03

Habanero napisał(a):Dzięki, zaraz poprawię. Staram się , ale ortografia nie jest moją mocną stroną :oops:

No i nie zdałeś do następnej klasy. :mrgreen:
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 15:05

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):Dzięki, zaraz poprawię. Staram się , ale ortografia nie jest moją mocną stroną :oops:

No i nie zdałeś do następnej klasy. :mrgreen:

Z w-fu jestem dobry :wink:
cropag
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 18.06.2022 15:21

DominikI napisał(a):To nie jest przecież forum o języku polskim ;)

Ale to jest forum W JĘZYKU POLSKIM!

#Habanero, duży plus za poczucie humoru i postanowienie poprawy! :D :D
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.06.2022 15:51

cropag napisał(a):Mam nadzieję, że jakiś nawiedzony Administrator/Moderator

Gdybym ja napisał pod Twoim adresem,że jesteś nawiedzony, lament by się niósł przez trzy strony.
boboo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 18.06.2022 19:00

Habanero napisał(a):Wszystko z rezerwacją ok :D
:D
Nie, nie napiszę, że coraz częściej- ale jakoś tak czasem przychodzi mi do głowy hiszpańska mañana :wink:
gdy czytam o czyichś chorwackich perypetiach, bądź sam je przeżywam.
Ale póki co, "i tam i tam" dobrze się zawsze kończyło. Oni jednak inaczej rozumieją "na ostatnią minutę" :lol:

Konradzie, nie napiszę "będzie dobrze", bo "jest dobrze" :hut: :papa:
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.06.2022 07:18

empire13 napisał(a):Przynajmniej masz jakiś kontakt.
Szefuncio z mojego app milczy od 2 tygodni.
Będzie trzeba napisać do bookingu. Coś czuję, że w tym roku Vis nie wypali.

Jak tam sytuacja ?
Masz jakieś wieści ?
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 21.06.2022 20:06

Napiszę, bo może jeszcze nie wszyscy użytkownicy tego serwisu są zorientowani :D .
Przy szukaniu noclegów na bookingu warto sprawdzać ceny na urządzeniach mobilnych. Niektóre obiekty mają specjalne oferty i cena, która wyświetla się na smartfonie potrafi być sporo niższa niż ta, która pokazuje się np. na laptopie.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.06.2022 20:10

I jeszcze warto sprawdzać na kontach z różnym statusem Geniusa, bo ostatnio u Pana. M. genius 1 cena lepsza niż na moim koncie z wyższym poziomem.
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 21.06.2022 20:19

piekara114 napisał(a):I jeszcze warto sprawdzać na kontach z różnym statusem ..

Dzisiaj to juz w ogóle był hit, bo dostaliśmy różne ceny mobilne dla tego samego konta genius :lol: . Za ten sam app. w takiej samej opcji bezpłatnego odwołania na moim telefonie było 288 €, a u Pawła 275 € :roll: 8) .
wiola2012
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 21.06.2022 21:22

Na mobilnym zawsze taniej, a z cenami to loteria. Na tym samym urządzeniu, ten sam app. raz cena 276$, za pół godziny 292$, po 10 minutach po wyjściu z aplikacji i ponownym zalogowaniu znów 276$.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja poprzez booking.com - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022