Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1970
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2022 15:02

Habanero napisał(a):
empire13 napisał(a):Przynajmniej masz jakiś kontakt.
Szefuncio z mojego app milczy od 2 tygodni.
Będzie trzeba napisać do bookingu. Coś czuję, że w tym roku Vis nie wypali.


Pisałem do Booking 3-krotnie i 2 krotnie dzwoniłem. Tylko zapewnienia, że wysłali moją prośbę i jak tylko dostaną odpowiedź, to mnie poinformują. Adres e-mail dostałem od Danusi (Mikromir)- napisałem bezpośrednio, bo kontakt przez booking czat z właścicielem żaden, a telefon na który właściciel odpowiada, znalazłem na innym portalu. Od Booking dostałem inny, chyba stacjonarny :roll: , z zerowym odzewem. Jeszcze Krzysiek (Bravik) interweniował, zanim dotarłem do źródełka, a w zasadzie źródełko dotarło do mnie. Dla mnie totalna porażka i pierwszy raz spotkałem się z tak mało profesjonalną obsługą klienta przez właściciela obiektu. Zobaczymy co będzie dalej. Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:

Wiem, czytałem cały wątek.
Postawa niektórych Chorwatów zniechęca do urlopu. Cóż zrobić. Mają tyłu chętnych że mogą sobie na to pozwolić.
DominikI
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 21.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikI » 18.06.2022 15:07

Najważniejsze żeby ludzie zajarzyli o co chodzi. To nie jest przecież forum o języku polskim ;) pomyślcie o wakacjach :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 15:17

Mikromir napisał(a):Super. :) Tak z ciekawości zapytam, który to z ap. zarezerwowałeś? Długo będziesz? Jak tam pisałam mieli trójkę wolną między 9-24 lipca, przez pewien czas rozważałam poważnie ich propozycję, ale układ łóżek nie do końca nam pasował, więc ostatecznie wylądujemy gdzie indziej. Ale o mały włos, a... ;)


Zrobiłem taki myk, że dwa zarezerwowałem :wink:
Pierwszy tydzień, ten na samej górze dla 6 osób (3 sypialnie),
a drugi tydzień, ten pod nim, zabudowany, również na 6 osób.
Dzięki temu mogłem w razie w do 5 maja zrezygnować z tego pierwszego,
a na drugi miałem termin rezygnacji o tydzień dłuższy (sytuacja na wojnie ) ,
a dwa, płacę przedpłatę tylko za pierwszy ap. 50% , a za drugi zapłacę całość na miejscu :wink:
Jedyna niedogodność to taka, że będą przenosiny. A może ten niżej okaże się lepszy :roll: Zobaczy się :smo:
Ostatnio edytowano 18.06.2022 15:32 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.06.2022 15:32

Przenosiny po tygodniu to nie taka zła rzecz - gdy pierwszy apartament nadaje się do gruntownego sprzątania, po prostu przechodzisz do już posprzątanego. ;)
Miłego pobytu. :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 15:33

Mikromir napisał(a):Przenosiny po tygodniu to nie taka zła rzecz - gdy pierwszy apartament nadaje się do gruntownego sprzątania, po prostu przechodzisz do już posprzątanego. ;)
Miłego pobytu. :)

Dzięki :D
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 18.06.2022 16:03

Habanero napisał(a):Dzięki, zaraz poprawię. Staram się , ale ortografia nie jest moją mocną stroną :oops:

No i nie zdałeś do następnej klasy. :mrgreen:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 16:05

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):Dzięki, zaraz poprawię. Staram się , ale ortografia nie jest moją mocną stroną :oops:

No i nie zdałeś do następnej klasy. :mrgreen:

Z w-fu jestem dobry :wink:
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 18.06.2022 16:21

DominikI napisał(a):To nie jest przecież forum o języku polskim ;)


Ale to jest forum W JĘZYKU POLSKIM!

#Habanero, duży plus za poczucie humoru i postanowienie poprawy! :D :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.06.2022 16:51

cropag napisał(a):Mam nadzieję, że jakiś nawiedzony Administrator/Moderator

Gdybym ja napisał pod Twoim adresem,że jesteś nawiedzony, lament by się niósł przez trzy strony.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 18.06.2022 20:00

Habanero napisał(a):Wszystko z rezerwacją ok :D
:D
Nie, nie napiszę, że coraz częściej- ale jakoś tak czasem przychodzi mi do głowy hiszpańska mañana :wink:
gdy czytam o czyichś chorwackich perypetiach, bądź sam je przeżywam.
Ale póki co, "i tam i tam" dobrze się zawsze kończyło. Oni jednak inaczej rozumieją "na ostatnią minutę" :lol:

Konradzie, nie napiszę "będzie dobrze", bo "jest dobrze" :hut: :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.06.2022 08:18

empire13 napisał(a):Przynajmniej masz jakiś kontakt.
Szefuncio z mojego app milczy od 2 tygodni.
Będzie trzeba napisać do bookingu. Coś czuję, że w tym roku Vis nie wypali.


Jak tam sytuacja ?
Masz jakieś wieści ?
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 21.06.2022 21:06

Napiszę, bo może jeszcze nie wszyscy użytkownicy tego serwisu są zorientowani :D .
Przy szukaniu noclegów na bookingu warto sprawdzać ceny na urządzeniach mobilnych. Niektóre obiekty mają specjalne oferty i cena, która wyświetla się na smartfonie potrafi być sporo niższa niż ta, która pokazuje się np. na laptopie.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.06.2022 21:10

I jeszcze warto sprawdzać na kontach z różnym statusem Geniusa, bo ostatnio u Pana. M. genius 1 cena lepsza niż na moim koncie z wyższym poziomem.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 21.06.2022 21:19

piekara114 napisał(a):I jeszcze warto sprawdzać na kontach z różnym statusem ..

Dzisiaj to juz w ogóle był hit, bo dostaliśmy różne ceny mobilne dla tego samego konta genius :lol: . Za ten sam app. w takiej samej opcji bezpłatnego odwołania na moim telefonie było 288 €, a u Pawła 275 € :roll: 8) .
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2489
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 21.06.2022 22:22

Na mobilnym zawsze taniej, a z cenami to loteria. Na tym samym urządzeniu, ten sam app. raz cena 276$, za pół godziny 292$, po 10 minutach po wyjściu z aplikacji i ponownym zalogowaniu znów 276$.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja poprzez booking.com - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone