Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.06.2022 23:05

Mikromir napisał(a):Niedawno korespondowałam z kimś z tej Gabrijeli, ostatni mail z 31 maja. Miałam propozycję ap. (z portalu Larusa). Z tego adresu przychodziły maile: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Próbowałeś tym kanałem się kontaktować, Konrad?

Dzięki Danusiu .
Z tego portalu wziąłem telefon, który jest inny niż ten z bookingu i wysłałem do kobiety rano smsa.
Właśnie mi odpisała :D
Hello, I will you know tomorrow.
Thank you for reiminding me.
Greetings, Katarina Talenta

Czyli, że jutro dalsza część tej telenoweli :oczko_usmiech:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.06.2022 23:13

Dobrze, że kontakt już jest. To teraz będzie z górki. ;)
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 16.06.2022 23:16

Habanero napisał(a):Czyli, że jutro dalsza część tej telenoweli :oczko_usmiech:

Za to dzisiaj spokojniejszy sen. :oczko_usmiech: Dobrzy ludzie pomogli...
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.06.2022 23:33

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):Czyli, że jutro dalsza część tej telenoweli :oczko_usmiech:

Za to dzisiaj spokojniejszy sen. :oczko_usmiech: Dobrzy ludzie pomogli...

Krzysiek, Ty żeś to uczynił :o
Jesteś Wielki :D
Dzięki :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 09:03

Kolejna część telenoweli.
Wczoraj Pani Katarina żadnej informacji mi nie wysłała :twisted:
Wysłałem dziś kolejnego smsa z przypomnieniem,...czekam na odpowiedź.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 11:39

Wysłała numer konta i przeprasza, że zapomniała wczoraj 8O
Ładnie się zaczyna :wink:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2022 11:42

Przynajmniej masz jakiś kontakt.
Szefuncio z mojego app milczy od 2 tygodni.
Będzie trzeba napisać do bookingu. Coś czuję, że w tym roku Vis nie wypali.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 12:14

empire13 napisał(a):Przynajmniej masz jakiś kontakt.
Szefuncio z mojego app milczy od 2 tygodni.
Będzie trzeba napisać do bookingu. Coś czuję, że w tym roku Vis nie wypali.


Pisałem do Booking 3-krotnie i 2 krotnie dzwoniłem. Tylko zapewnienia, że wysłali moją prośbę i jak tylko dostaną odpowiedź, to mnie poinformują. Adres e-mail dostałem od Danusi (Mikromir)- napisałem bezpośrednio, bo kontakt przez booking czat z właścicielem żaden, a telefon na który właściciel odpowiada, znalazłem na innym portalu. Od Booking dostałem inny, chyba stacjonarny :roll: , z zerowym odzewem. Jeszcze Krzysiek (Bravik) interweniował, zanim dotarłem do źródełka, a w zasadzie źródełko dotarło do mnie. Dla mnie totalna porażka i pierwszy raz spotkałem się z tak mało profesjonalną obsługą klienta przez właściciela obiektu. Zobaczymy co będzie dalej. Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany także. Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 18.06.2022 15:04 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 18.06.2022 12:52

Habanero napisał(a):Pisałem do Booking 3-krotnie i 2 krotnie dzwoniłem. Tylko zapewnienia, że wysłali moją prośbę i jak tylko dostaną odpowiedź, to mnie poinformują. Adres e-mail dostałem od Danusi (Mikromir)- napisałem bezpośrednio, bo kontakt przez booking czat z właścicielem żaden, a telefon na który właściciel odpowiada, znalazłem na innym portalu. Od Booking dostałem inny, chyba stacjonarny :roll: , z zerowym odzewem. Jeszcze Krzysiek (Bravik) interweniował, zanim dotarłem do źródełka, a w zasadzie źródełko dotarło do mnie. Dla mnie totalna porażka i pierwszy raz spotkałem się z tak mało profesjonalną obsługą klienta przez właściciela obiektu. Zobaczymy co będzie dalej. Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:


Konrad, taki duży chłopiec, a jeszcze się nie nauczył, że u Chorwatów, zwłaszcza tych z Dalmacji, podstawa we wszystkim to nema problema. :oczko_usmiech:
Ale cieszę się, że Wasz wyjazd nabrał rozpędu. Gosia też się cieszy. :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 12:56

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):Pisałem do Booking 3-krotnie i 2 krotnie dzwoniłem. Tylko zapewnienia, że wysłali moją prośbę i jak tylko dostaną odpowiedź, to mnie poinformują. Adres e-mail dostałem od Danusi (Mikromir)- napisałem bezpośrednio, bo kontakt przez booking czat z właścicielem żaden, a telefon na który właściciel odpowiada, znalazłem na innym portalu. Od Booking dostałem inny, chyba stacjonarny :roll: , z zerowym odzewem. Jeszcze Krzysiek (Bravik) interweniował, zanim dotarłem do źródełka, a w zasadzie źródełko dotarło do mnie. Dla mnie totalna porażka i pierwszy raz spotkałem się z tak mało profesjonalną obsługą klienta przez właściciela obiektu. Zobaczymy co będzie dalej. Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:


Konrad, taki duży chłopiec, a jeszcze się nie nauczył, że u Chorwatów, zwłaszcza tych z Dalmacji, podstawa we wszystkim to nema problema. :oczko_usmiech:
Ale cieszę się, że Wasz wyjazd nabrał rozpędu. Gosia też się cieszy. :D


No właśnie nema problema. To po kiego grzyba chcą przedpłatę skoro nema problema :wink:
Pozdrów Gosię :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 14:02

No teraz otworzyły się wszystkie kanały :D
Informacje spływają z booking com. , z poczty i telefonicznie. Wszystko z rezerwacją ok :D
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za pomoc i cenne rady i już kończę telenowelę :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.06.2022 14:27

Super. :) Tak z ciekawości zapytam, który to z ap. zarezerwowałeś? Długo będziesz? Jak tam pisałam mieli trójkę wolną między 9-24 lipca, przez pewien czas rozważałam poważnie ich propozycję, ale układ łóżek nie do końca nam pasował, więc ostatecznie wylądujemy gdzie indziej. Ale o mały włos, a... ;)
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 18.06.2022 14:52

Habanero napisał(a):Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:


TAKŻE? Chorwacja...
Nawet u osób, które mają po ponad 5 tysięcy wpisów i są cenione przez użytkowników Forum - rażą błędy!
W wymowie brzmi podobnie, ale "także" znaczy w uproszczeniu "i" lub "oraz". W tym przypadku powinieneś użyć zwrotu "tak, że", co oznacza "więc" lub "w konsekwencji". Tego typu błędów jest równie dużo jak mylenie słów przynajmniej/bynajmniej, które wbrew pozorom nie są synonimami! Nie wspomnę już o wyjeździe "na Chorwację".
Mam nadzieję, że jakiś nawiedzony Administrator/Moderator nie założy mi za to bana, w razie czego liczę na poparcie Janusza Bajcera - który, jak zauważyłem - zdecydowanie tępi błędy językowe na Forum :D :D

Przykłady dla niektórych, którzy "nie kumają":
1. Wczoraj byłem w kinie, zaliczyłem także restaurację (znaczenie "i" lub "oraz").
2. Wczoraj byłem długo w kinie - tak, że nie starczyło mi już czasu na pójście do restauracji (znaczenie "a więc" lub " w konsekwencji").

Serdecznie pozdrawiam,
cropag
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2022 15:00

Admini i modzi też robią błędy. Tak, że wiesz ;)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 15:01

cropag napisał(a):
Habanero napisał(a):Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:


TAKŻE? Chorwacja...
Nawet u osób, które mają po ponad 5 tysięcy wpisów i są cenione przez użytkowników Forum - rażą błędy!
W wymowie brzmi podobnie, ale "także" znaczy w uproszczeniu "i" lub "oraz". W tym przypadku powinieneś użyć zwrotu "tak, że", co oznacza "więc" lub "w konsekwencji". Tego typu błędów jest równie dużo jak mylenie słów przynajmniej/bynajmniej, które wbrew pozorom nie są synonimami! Nie wspomnę już o wyjeździe "na Chorwację".
Mam nadzieję, że jakiś nawiedzony Administrator/Moderator nie założy mi za to bana, w razie czego liczę na poparcie Janusza Bajcera - który, jak zauważyłem - zdecydowanie tępi błędy językowe na Forum :D :D

Przykłady dla niektórych, którzy "nie kumają":
1. Wczoraj byłem w kinie, zaliczyłem także restaurację (znaczenie "i" lub "oraz").
2. Wczoraj byłem długo w kinie - tak, że nie starczyło mi już czasu na pójście do restauracji (znaczenie "a więc" lub " w konsekwencji").

Serdecznie pozdrawiam,
cropag


Dzięki, zaraz poprawię. Staram się , ale ortografia nie jest moją mocną stroną :oops:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja poprzez booking.com - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone