Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.06.2022 23:05

Mikromir napisał(a):Niedawno korespondowałam z kimś z tej Gabrijeli, ostatni mail z 31 maja. Miałam propozycję ap. (z portalu Larusa). Z tego adresu przychodziły maile: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Próbowałeś tym kanałem się kontaktować, Konrad?

Dzięki Danusiu .
Z tego portalu wziąłem telefon, który jest inny niż ten z bookingu i wysłałem do kobiety rano smsa.
Właśnie mi odpisała :D
Hello, I will you know tomorrow.
Thank you for reiminding me.
Greetings, Katarina Talenta

Czyli, że jutro dalsza część tej telenoweli :oczko_usmiech:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.06.2022 23:13

Dobrze, że kontakt już jest. To teraz będzie z górki. ;)
Bravik
Mistrz LM i LE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 16.06.2022 23:16

Habanero napisał(a):Czyli, że jutro dalsza część tej telenoweli :oczko_usmiech:

Za to dzisiaj spokojniejszy sen. :oczko_usmiech: Dobrzy ludzie pomogli...
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.06.2022 23:33

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):Czyli, że jutro dalsza część tej telenoweli :oczko_usmiech:

Za to dzisiaj spokojniejszy sen. :oczko_usmiech: Dobrzy ludzie pomogli...

Krzysiek, Ty żeś to uczynił :o
Jesteś Wielki :D
Dzięki :papa:
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 09:03

Kolejna część telenoweli.
Wczoraj Pani Katarina żadnej informacji mi nie wysłała :twisted:
Wysłałem dziś kolejnego smsa z przypomnieniem,...czekam na odpowiedź.
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 11:39

Wysłała numer konta i przeprasza, że zapomniała wczoraj 8O
Ładnie się zaczyna :wink:
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2022 11:42

Przynajmniej masz jakiś kontakt.
Szefuncio z mojego app milczy od 2 tygodni.
Będzie trzeba napisać do bookingu. Coś czuję, że w tym roku Vis nie wypali.
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 12:14

empire13 napisał(a):Przynajmniej masz jakiś kontakt.
Szefuncio z mojego app milczy od 2 tygodni.
Będzie trzeba napisać do bookingu. Coś czuję, że w tym roku Vis nie wypali.

Pisałem do Booking 3-krotnie i 2 krotnie dzwoniłem. Tylko zapewnienia, że wysłali moją prośbę i jak tylko dostaną odpowiedź, to mnie poinformują. Adres e-mail dostałem od Danusi (Mikromir)- napisałem bezpośrednio, bo kontakt przez booking czat z właścicielem żaden, a telefon na który właściciel odpowiada, znalazłem na innym portalu. Od Booking dostałem inny, chyba stacjonarny :roll: , z zerowym odzewem. Jeszcze Krzysiek (Bravik) interweniował, zanim dotarłem do źródełka, a w zasadzie źródełko dotarło do mnie. Dla mnie totalna porażka i pierwszy raz spotkałem się z tak mało profesjonalną obsługą klienta przez właściciela obiektu. Zobaczymy co będzie dalej. Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany także. Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 18.06.2022 15:04 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz LM i LE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 18.06.2022 12:52

Habanero napisał(a):Pisałem do Booking 3-krotnie i 2 krotnie dzwoniłem. Tylko zapewnienia, że wysłali moją prośbę i jak tylko dostaną odpowiedź, to mnie poinformują. Adres e-mail dostałem od Danusi (Mikromir)- napisałem bezpośrednio, bo kontakt przez booking czat z właścicielem żaden, a telefon na który właściciel odpowiada, znalazłem na innym portalu. Od Booking dostałem inny, chyba stacjonarny :roll: , z zerowym odzewem. Jeszcze Krzysiek (Bravik) interweniował, zanim dotarłem do źródełka, a w zasadzie źródełko dotarło do mnie. Dla mnie totalna porażka i pierwszy raz spotkałem się z tak mało profesjonalną obsługą klienta przez właściciela obiektu. Zobaczymy co będzie dalej. Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:

Konrad, taki duży chłopiec, a jeszcze się nie nauczył, że u Chorwatów, zwłaszcza tych z Dalmacji, podstawa we wszystkim to nema problema. :oczko_usmiech:
Ale cieszę się, że Wasz wyjazd nabrał rozpędu. Gosia też się cieszy. :D
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 12:56

Bravik napisał(a):
Habanero napisał(a):Pisałem do Booking 3-krotnie i 2 krotnie dzwoniłem. Tylko zapewnienia, że wysłali moją prośbę i jak tylko dostaną odpowiedź, to mnie poinformują. Adres e-mail dostałem od Danusi (Mikromir)- napisałem bezpośrednio, bo kontakt przez booking czat z właścicielem żaden, a telefon na który właściciel odpowiada, znalazłem na innym portalu. Od Booking dostałem inny, chyba stacjonarny :roll: , z zerowym odzewem. Jeszcze Krzysiek (Bravik) interweniował, zanim dotarłem do źródełka, a w zasadzie źródełko dotarło do mnie. Dla mnie totalna porażka i pierwszy raz spotkałem się z tak mało profesjonalną obsługą klienta przez właściciela obiektu. Zobaczymy co będzie dalej. Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:

Konrad, taki duży chłopiec, a jeszcze się nie nauczył, że u Chorwatów, zwłaszcza tych z Dalmacji, podstawa we wszystkim to nema problema. :oczko_usmiech:
Ale cieszę się, że Wasz wyjazd nabrał rozpędu. Gosia też się cieszy. :D

No właśnie nema problema. To po kiego grzyba chcą przedpłatę skoro nema problema :wink:
Pozdrów Gosię :papa:
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 14:02

No teraz otworzyły się wszystkie kanały :D
Informacje spływają z booking com. , z poczty i telefonicznie. Wszystko z rezerwacją ok :D
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za pomoc i cenne rady i już kończę telenowelę :papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.06.2022 14:27

Super. :) Tak z ciekawości zapytam, który to z ap. zarezerwowałeś? Długo będziesz? Jak tam pisałam mieli trójkę wolną między 9-24 lipca, przez pewien czas rozważałam poważnie ich propozycję, ale układ łóżek nie do końca nam pasował, więc ostatecznie wylądujemy gdzie indziej. Ale o mały włos, a... ;)
cropag
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 18.06.2022 14:52

Habanero napisał(a):Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:

TAKŻE? Chorwacja...
Nawet u osób, które mają po ponad 5 tysięcy wpisów i są cenione przez użytkowników Forum - rażą błędy!
W wymowie brzmi podobnie, ale "także" znaczy w uproszczeniu "i" lub "oraz". W tym przypadku powinieneś użyć zwrotu "tak, że", co oznacza "więc" lub "w konsekwencji". Tego typu błędów jest równie dużo jak mylenie słów przynajmniej/bynajmniej, które wbrew pozorom nie są synonimami! Nie wspomnę już o wyjeździe "na Chorwację".
Mam nadzieję, że jakiś nawiedzony Administrator/Moderator nie założy mi za to bana, w razie czego liczę na poparcie Janusza Bajcera - który, jak zauważyłem - zdecydowanie tępi błędy językowe na Forum :D :D

Przykłady dla niektórych, którzy "nie kumają":
1. Wczoraj byłem w kinie, zaliczyłem także restaurację (znaczenie "i" lub "oraz").
2. Wczoraj byłem długo w kinie - tak, że nie starczyło mi już czasu na pójście do restauracji (znaczenie "a więc" lub " w konsekwencji").

Serdecznie pozdrawiam,
cropag
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2022 15:00

Admini i modzi też robią błędy. Tak, że wiesz ;)
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2022 15:01

cropag napisał(a):
Habanero napisał(a):Przelew z przedpłatą poszedł, nocleg tranzytowy zarezerwowany, także Chorwacjo... nie ma bata, nie odpuszczę ci w tym roku :oczko_usmiech:

TAKŻE? Chorwacja...
Nawet u osób, które mają po ponad 5 tysięcy wpisów i są cenione przez użytkowników Forum - rażą błędy!
W wymowie brzmi podobnie, ale "także" znaczy w uproszczeniu "i" lub "oraz". W tym przypadku powinieneś użyć zwrotu "tak, że", co oznacza "więc" lub "w konsekwencji". Tego typu błędów jest równie dużo jak mylenie słów przynajmniej/bynajmniej, które wbrew pozorom nie są synonimami! Nie wspomnę już o wyjeździe "na Chorwację".
Mam nadzieję, że jakiś nawiedzony Administrator/Moderator nie założy mi za to bana, w razie czego liczę na poparcie Janusza Bajcera - który, jak zauważyłem - zdecydowanie tępi błędy językowe na Forum :D :D

Przykłady dla niektórych, którzy "nie kumają":
1. Wczoraj byłem w kinie, zaliczyłem także restaurację (znaczenie "i" lub "oraz").
2. Wczoraj byłem długo w kinie - tak, że nie starczyło mi już czasu na pójście do restauracji (znaczenie "a więc" lub " w konsekwencji").

Serdecznie pozdrawiam,
cropag

Dzięki, zaraz poprawię. Staram się , ale ortografia nie jest moją mocną stroną :oops:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja poprzez booking.com - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022