Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

REVOLUT - karta wielowalutowa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 31.08.2020 06:18

https://www.cashless.pl/8410-revolut-zm ... -rachunkow

Uwaga klienci Revoluta. Fintech przenosi Wasze konta na Litwę i zmienia numery rachunków
slawko123
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawko123 » 31.08.2020 10:13

kaeres napisał(a):Jeżeli OTP to te niebiesko żółte to tak, również prowizja 25HRK.

Nie, chodzi o zielone bankomaty.
W Jelsie przy głównym parkingu jest umieszczony w takim okrągłym słupie.
Wyjmowałem w zeszłym tygodniu bez prowizji.
empire13
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 01.09.2020 19:20

Czy można zarządzać kontem Revolut przez www czy tylko przez aplikację na smartfona?
Szukam na stronie Revoluta ale nic nie znajduję :/

Ps. Ciekawy artykuł
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 14.09.2020 10:02

kaeres napisał(a):Jeżeli OTP to te niebiesko żółte to tak, również prowizja 25HRK.

Ten kolor wszystko tłumaczy!
Niebiesko-żółte bankomaty należą do Euronetu i będąc za granicą właśnie te bankomaty należy omijać wielkim łukiem, gdyż Euronet "od zawsze" w zagranicznych bankomatach pobiera dodatkowe prowizje.
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 14.09.2020 10:06

empire13 napisał(a):Czy można zarządzać kontem Revolut przez www czy tylko przez aplikację na smartfona?

Brak możliwości zarządzania przez stronę WWW jest jedną ze znanych wad Revoluta.
Przypuszczam, że o takim wyborze zadecydowały względy bezpieczeństwa.
olek111
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) olek111 » 15.09.2020 13:58

https://www.wykop.pl/link/5696835/revolut-uwaga/

Z opinii wynika że ten Revoult to nie taki cud , miód , malina....
ts.1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ts.1 » 15.09.2020 14:16

Tego roku pierwszy raz testowałem revoluta, płaciłem głównie restauracje, stacje benzynowe, sklepy, gotówki nie wypłacalem,zawsze mam pewna sumkę w gotówce euro
Bez żadnych problemów, korzystam z darmowej wersji i na pewno będę korzystał dalej bo na moje potrzeby zupełnie mi to wystarcza, szybko ,tanio ,bez problemow.
krempak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) krempak » 15.09.2020 20:09

Chris_M napisał(a):
empire13 napisał(a):Czy można zarządzać kontem Revolut przez www czy tylko przez aplikację na smartfona?

Brak możliwości zarządzania przez stronę WWW jest jedną ze znanych wad Revoluta.
Przypuszczam, że o takim wyborze zadecydowały względy bezpieczeństwa.

Jeszcze nie testowałem, ale piszą, że już można zarządzać Revolutem z poziomu przeglądarki internetowej: https://www.telepolis.pl/fintech/cashle ... nternetowa
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 15.09.2020 20:33

krempak napisał(a):Jeszcze nie testowałem, ale piszą, że już można zarządzać Revolutem z poziomu przeglądarki internetowej: https://www.telepolis.pl/fintech/cashle ... nternetowa

Możliwości wersji webowej bardzo ograniczone, ale ważne, że Revolut coś wreszcie zrobił w tym kierunku.
empire13
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 17.09.2020 06:40

olek111 napisał(a):https://www.wykop.pl/link/5696835/revolut-uwaga/

Nic z tego nie wynika. Nie wiadomo co się właściwie stało i dlaczego.
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 18.09.2020 14:14

olek111 napisał(a):https://www.wykop.pl/link/5696835/revolut-uwaga/

Revolut jest bardzo wygodny w użyciu, ale niestety nie ma róży bez ognia (czy jakoś tak to było :wink: ).
Mnie najbardziej wkurza i jednocześnie niepokoi to, że Revolut co jakiś czas domaga się przesyłania nowych selfie lub zdjęć swoich dokumentów, a to już może budzić poważne obawy i zastrzeżenia. A dopóki nie zrobisz tego, co im się właśnie zachciało, to nie masz możliwości korzystania z konta oraz swoich pieniędzy.
M.in. z tego powodu absolutnie nie zdeponowałbym na koncie Revolut żadnej większej kasy.
wolffer
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 21.10.2020 09:35

Pewnie do Was też coś takiego przychodzi.
Revolut znowu żąda dokumentu twierdząc, że poprzedni jest nieaktualny itp. W odpowiedzi napisałem, że dowód osobisty, który im skanowałem, jest na pewno nadal aktualny jeszcze przez kilka lat i nie mam czegoś nowego, co mógłbym im wysłać. Odpowiedzieli ponownie, że dokument nieważny i czekają na nowy. Na ponowne me pytanie odpowiedzieli, że jednak teraz okazuje się, że te 2 lata temu przesłałem im zdjęcie za ciemne. Odpowiedziałem, że mogę im wysłać jaśniejsze, z tegorocznych wakacji gdzieś z plaży. Nie odezwali się i nadal są upierdliwi pisząc, że dokument wygasł i czekają na nowy.
Czy Was też tak denerwują ??
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 21.10.2020 10:15

Moja żona niedawno dostał identyczne żądanie, a jej dostęp do konta został zablokowany do czasu przesłania skanu jej dowodu osobistego!
Nawet miałem im odpisywać w jej imieniu identycznym tekstem jak Twój, ale gdy zacząłem szukać adresu na który mógłbym wysłać tę odpowiedź, to okazało się, że oni nigdzie nie podają do siebie żadnego adresu e-mail!
Jedyny adres do nich jaki znalazłem, to adres snail-mail jakiegoś ich biura w Londynie (zapewne wirtualnego), dokąd należałoby wysłać list pocztą!
Wyobraźcie teraz sobie, że jesteście gdzieś w podróży i coś się stało z Waszymi środkami na koncie; nie ma nawet gdzie złożyć reklamacji!

Żona tak się wkurzyła tym ich nowym żądaniem, że poddała sprawę i zrezygnowała z korzystania z Revoluta, ja też jestem coraz bliższy tej decyzji, chociaż dotychczas byłem entuzjastą tego fintechu.
Uważam, że te (pomimo wszystko umiarkowane) oszczędności na przeliczeniach nie są warte tego, żeby do jakiejś firmy-krzak przesyłać kopie swoich dokumentów, które komuś mogą umożliwić kradzież naszej tożsamości.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

REVOLUT - karta wielowalutowa - strona 85
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019