Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAMBO,czyli....pierwsza krew!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.09.2010 08:02

Jacek S napisał(a):Czy ja mogę prosić jaśniej w tych dwóch kwestiach?

Jacuś przeczytaj fascynujący wątek do którego link dałem 4 posty wyżej i będziesz wiedział o co kaman ;-)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.09.2010 08:28

Dzięki Piotr - nie zaglądam do tego działu więc nie byłem w temacie.

Edit: Doczytałem całość...strach się bać.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 14.09.2010 15:55

bobemce napisał(a): dałeś linka do ładnej jatki ;)
Jatka faktycznie niezła 8O 8O 8O Ale ona dopiero nakierowała mnie na właściwy kontekst anakinowej opowiesci :lol: :lol: :lol:

Anakin - tym razem bardziej świadomie - fajna ta Twoja relacja :D

pozdrawiam
:D
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 14.09.2010 17:32

anakin napisał(a):.....w towarzystwie naszego..."przyjaciela" :wink:
Obrazek
:wink:


Ja, co prawda, traktuję ją jako przyjaciókę,ale to chyba nic zdrożnego :wink:
Masz chłopie co pisać, Rambo-pierwsza krew to dopiero początek serii :wink:
pzdr
tomekm67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekm67 » 14.09.2010 18:14

piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 14.09.2010 22:15

Cześć anakin :D

Odrobiłem zaległości w Twojej relacji :D

Widzę , że razem z longtomem mamy wspólnego przyjaciela/przyjaciółkę :lol:

Czekam rozwój wypadków . . .


Pozdrawiam
Piotr
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.09.2010 09:04

Ponieważ jednak z natury dosyć niecierpliwy jestem :lol: postanowiłem udać się mimo wszystko do "zbrojowni" i zobaczyć to "coś" jeszcze raz!
Oczywiście miałem pewne obawy czy aby nie wrócę stamtąd z prętem w plecach,ale...raz kozie śmierć!!! Najwyżej mnie pochowają w tej "czerwonej" ziemi,z tyłu domu,gdzieś między....prętami
:wink: :cry:
Nieśmiało więc kieruję się w kierunku Rambo, kiedy ten odwraca się do mnie ubierając rękawice!!! 8O
No nie ( myśle)! Zaraz będzie w mordę lał!!! Zachciało mi się wychylać, jak kazał siedzieć! :cry: :cry: :cry:
No,ale przecież się teraz nie cofnę, nie?? Twardym trza być ,a nie miętkim!! :oczko_usmiech:
Uśmiechając się do mnie ( uśmiech ten nie rozwiał absolutnie wszystkich moich obaw, wszak Hannibal Lecter też się uśmiechał do swoich ofiar :wink: ) podnosi pokrywę "miny" i moim oczom ukazuje się taki oto widok:

Obrazek

Widok niezły,przyznacie??? Szkoda,że nie o się to wkleić zapachu,bo ten był też niesamowity! :sm:
Kiedy tak zachwycam się tym co zobaczyłem, kątem oka widzę jak Rambo zdjemuje rękawiczki..... 8O
No,chyba tego nie weźmie teraz w ręce??? 8O No,ale w końcu Rambo to...Rambo! Dlaczego niby miałby tego nie zrobić?? :wink: Jednak nie.Po prostu rękawiczki zastąpił jakimiś szmatkami ( a może to były przepaski na czoło?? Nie wiem.... :roll: ) i niesie nam to do stołu.
Kolejna konsternacja,bo przecież powinien być twardy, a to ewidentnie go parzy! 8O :roll: 8O

I teraz pora na pierwsze zdjęcie bohatera tej opowieści :wink: :

Obrazek

Konsumpcja odbyła się w sposób błyskawiczny i bez wydarzeń godnych odnotowania!!! :lol: Na pytanie gospodarza czy smakowało, odpowiedź była jednoznaczna!!!! I słowo daję- nie była ona powodowana strachem przed reakcją Rambo, choć do dziś nie wiem jaka by ona była ( ta reakcja :wink: ) gdyby odpowiedź była negatywna! :mrgreen:
Wieczór upłynął znów w towarzystwie przyjacióki- przyjaciela :oczko_usmiech: , a całość zakończyła się grubo po północy!!! :lol:

Niestety oświetlenie naszego stolika było jakieś takie...No,nie wiem.... :cry: Po prostu normalnie świeciła się lampa zewnętrzna! Taka,wiecie? Na 220v.....
Dziś wiem,że powinniśmy ją wyłączyć i posługiwać się takimi przedmiotami jak zapalniczk, telefony czy.....latarki! :lool: :lool: :lool:
No,bo to i nastrój inny,że o samej oszczędności dla gospodarza nie wspomnę. :wink: :wink: No,ale może następnym razem.
Wszak to dopiero pierwszy pobyt, nie wszystko trzeba wiedzieć,nie?? :wink: :sm:
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 15.09.2010 09:53

longtom napisał(a):
anakin napisał(a):.....w towarzystwie naszego..."przyjaciela" :wink:
Obrazek
:wink:


Ja, co prawda, traktuję ją jako przyjaciókę,ale to chyba nic zdrożnego :wink:
Masz chłopie co pisać, Rambo-pierwsza krew to dopiero początek serii :wink:
pzdr

Ciekawe czy to jest zgodne z ustawą "O wychowaniu w trzeźwości" :wink:

Anakin z tym " żarciem " też nie przesadzaj bo możemy skończyć jak koleś z Twojej foty w innym temacie :lol:
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 15.09.2010 09:56

anakin napisał(a):
I teraz pora na pierwsze zdjęcie bohatera tej opowieści :wink: :

:


Rozpaliłeś wyobraźnię, a ja tu widzę łagodnego z twarzy i normalnie zbudowanego faceta.

Gdzie te mięśnie ze stali, gdzie ten charakterystyczny grymas na twarzy, gdzie opaska na czole, gdzie poskręcane i spocone loki, wreszcie gdzie słynny "kozik" z kompasem i zestawem przetrwania w rękojeści - obiekt marzeń i westchnień 10cio letnich chłopców. :lol:

Obrazek
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.09.2010 10:21

jasio napisał(a):Anakin z tym " żarciem " też nie przesadzaj bo możemy skończyć jak koleś z Twojej foty w innym temacie :lol:


Istnieje takie ryzyko :wink:


el_guapo napisał(a): ja tu widzę łagodnego z twarzy i normalnie zbudowanego faceta.


pozory mylą..... :wink:


forum/viewtopic.php?t=29872&highlight=

:sm: :lool: :sm:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.09.2010 12:10

anakin napisał(a):...Na pytanie gospodarza czy smakowało, odpowiedź była jednoznaczna!!!! I słowo daję- nie była ona powodowana strachem przed reakcją Rambo, choć do dziś nie wiem jaka by ona była ( ta reakcja :wink: ) gdyby odpowiedź była negatywna!...


...zje ich następny turnus.
Zuzka ledwo uciekła z peki...
Ale teraz nie wiesz czy to był rodak czy zagraniczny ?
Freier Beobachter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Freier Beobachter » 15.09.2010 12:35

1.Kolego , za dużo kropek w relacji.Wiem,wiem to ma podkreślić polot, wartki tok myśli ....... :D ale za dużo.
2.Ciągłe odnoszenie się do problemu niejakiego zuzki uświadcza mnie w przekonaniu że jesteś za mocno zaangażowany w ten konflikt,czyli jesteś tym pośrednikiem na Polskę.
3. Choćbyś ze skóry wylazł, to nikt z tego forum (poza tobą), ani klakierzy ani przeciwnicy do owego apartmana nie pojadą.Na wszelki wypadek.Simi będzie musiał drastycznie zejśc z ceny.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 15.09.2010 12:53

anakin napisał(a):
pozory mylą..... :wink:


forum/viewtopic.php?t=29872&highlight=

:sm: :lool: :sm:


Niezła jatka w tym temacie co podałeś ... przeczytałem polowe , może później resztę :wink: :wink: :wink:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.09.2010 13:01

Freier Beobachter napisał(a):czyli jesteś tym pośrednikiem na Polskę.


nadinterpretacja :roll:

Freier Beobachter napisał(a): Choćbyś ze skóry wylazł, to nikt z tego forum (poza tobą), ani klakierzy ani przeciwnicy do owego apartmana nie pojadą


nadinterpretacja :roll:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.09.2010 14:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RAMBO,czyli....pierwsza krew! - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone