Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przekonać nieprzekonane, czyli sv.Jure :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 23.07.2010 14:09

Interseal napisał(a):Nie mam pojęcia czy to zły, czy dobry pomysł. W życiu nie prowadziłem samodzielnie żadnego jednośladu. Nie znam się na tym.

Bardziej zastanawia mnie 30 osób w jednym domku. :)

Pozdrawiam.


Haha bardzo dobre pytanie ale najpierw sprostuje ten domek to taki budyneczek w którym jest 10 apartamencików, te 4 osobowe są dwupokojowe, każdy ma swój aneks kuchenny łazienkę domek jest nowiutki używany jakieś 4 latka, każdy ma swój albo balkonik albo dość przyzwoity taras a na samej górze jest ogromny taras gdzie odbywają się wieczorne imprezki podlewane wiesz czym, oczywiście we współudziale gospodarza z jego małżonką, tak że bez obaw jest luzik
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 10.02.2012 14:45

W tym roku mam zamiar wjechac na Sv. Jure. Napiszcie mi proszę (bo na mapach oznaczenie raczej beznadziejne - znalazłem tylko coś na www.openstreetmap.org) czy wjazd na ta sławną wązką dróżkę jest od Podgory (Susvid) czy od strony Makarskiej też jest wjazd?
Pewnie dla bywalców to będzie głupie pytanie, ale nie znalazłem na naszym forum odpowiedzi na to pytanie.
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 10.02.2012 14:58

Pasjonat Chorwacji napisał(a):W tym roku mam zamiar wjechac na Sv. Jure. Napiszcie mi proszę (bo na mapach oznaczenie raczej beznadziejne - znalazłem tylko coś na www.openstreetmap.org) czy wjazd na ta sławną wązką dróżkę jest od Podgory (Susvid) czy od strony Makarskiej też jest wjazd?
Pewnie dla bywalców to będzie głupie pytanie, ale nie znalazłem na naszym forum odpowiedzi na to pytanie.


Na tej mapie masz wszystko zaznaczone. Wjazd jest z drogi Makarska-Vrgorac. Czyli można z Makarskiej, jadąc główną drogą, można też wąską drogą ostro pod górkę wprost z Podgory dojechać do tej głównej drogi Makarska-Vrgorac i dopiero z tej drogi jest wjazd do parku na zakosy biegnące lasem jak to oznaczone jest na mapie.
Bezpośrednio od Makarskiej przez Veliko Brdo - tak jak pokazują niektóre papierowe mapy wjazdu nie ma.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.02.2012 15:00

Pasjonat Chorwacji napisał(a):W tym roku mam zamiar wjechac na Sv. Jure. Napiszcie mi proszę (bo na mapach oznaczenie raczej beznadziejne - znalazłem tylko coś na www.openstreetmap.org) czy wjazd na ta sławną wązką dróżkę jest od Podgory (Susvid) czy od strony Makarskiej też jest wjazd?

Można wjechać albo od Makarskiej, albo górą, od Starej Podgory. Po prostu będąc w Starej Podgorze, jedzie się w górę drogą, która dochodzi do tej z Makarskiej.

Najprościej powiem tak: w Makarskiej, na skrzyżowaniu koło dużego Konzuma, trzeba skręcić w drogę prowadzącą do Konzuma (czyli jadąc Jadranką od Breli po prostu w lewo na tym skrzyżowaniu), ale minąć go. Będą znaki na Vrgorac i Park Przyrody Biokovo.
Oznakowanie jest dobre :)

Pozdrav.

Dubel nam się trafił :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 10.02.2012 15:20

Dzięki maslinka, dzięki typ za błyskawiczną odpowiedź!

Mam pytanie dodatkowe :D :
będe jechał w sierpniu od strony Vinisce - na Jadrance pewnie będzie spory ruch, czy nie lepiej pojechac autostradą A1 do Zagvozd, tu zjechać na D62 i w miejscowości Kozica zjechać na trasę 6199 do D512, czy może lepiej tego odcina od Kozica - unikać?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Przekonać nieprzekonane, czyli sv.Jure :) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone