Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Powrót na Lewendową Wyspę...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 10.11.2012 20:12

W kolejnych dniach naszych wędrówek w poszukiwaniu ciekawych plaż trafiamy do Vela Stiniva (nigdy nie wiem czy te nazwy się odmienia).
Wczesnym rankiem jest tu cicho i pusto. Ale nie zostajemy tu na plażowanie. Plaża jest malutka, właściwie tylko dla mieszkańców osady. Nie będziemy zajmować im miejsca. Ale jeszcze tu kiedyś zajrzę, aby spenetrować ją dokładniej zwłaszcza te groty widoczne na zboczach...


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek

Uciekamy na Zečję.
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 10.11.2012 20:18

mariusz_77 napisał(a):
Basik_63 napisał(a):Przypomniało mi się, że musiałeś przez nią przejeżdżać w drodze na Kabal. :D Innej opcji nie ma.


Jakoś tego nie zakodowałem :D :D , na pewno się tam nie zatrzymywaliśmy, a przejeżdżając nie daliśmy sobie szansy na podziwianie tego co nam przedstawiłaś... :x szkoda

:papa: :papa:


Mariuszu nie przejmuj się, ja też tak mam. Dopiero po fakcie łapię się na tym, że znowu się śpieszyłam i tyle ciekawych miejsc przegapiłam, ale to tylko znaczy tyle, że muszę tam wrócić i to naprawić. :D
Ostatnio edytowano 10.11.2012 20:23 przez Basik_63, łącznie edytowano 1 raz
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.11.2012 20:22

Melduję , że odrobiłem zaległość w Twojej relacji z Hvaru za jednym zamachem , bo bardzo mi się podobają zarówno miejsca o których opowiadasz , jak i sposób w jaki to robisz :)

Posiedziałbym z chęcią na tej "ławeczce z widokiem" 8)


Pozdrawiam
Piotr
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 10.11.2012 20:25

Zapraszam Piotrze. Ławeczki są dwie więc miejsca nie zabraknie. :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 10.11.2012 21:01

Basik_63 napisał(a):
Obrazek

Miejsce tchnie ciszą i spokojem. mogłabym tak siedzieć i patrzeć bez końca, a Wy :?: :?: :?: :hut:




Basik my również, podzielam wypowiedź Piotra, bardzo sympatyczna ta Twoja ławeczka i świetna relacja, cieszę się, że tu jestem :D



p.s. Osobiście bardzo lubię Hvar za Hvarem, pozdrawiam :papa:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 10.11.2012 21:29

mogę usiąś, koło ławeczki na kamyku :wink:
Załączniki:
DSC04134[1].jpg
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 10.11.2012 21:40

30.07.2012 r.
Pobudka 04.00. Szybkie śniadanie i ruszamy do Dubrownika. Dziewczyny za bardzo się guzdrały więc nie zdążyliśmy na wcześniejszy prom, choć nasz farbowany Chorwat pruł jakby nic innego w życiu nie robił tylko jeździł po drogach Hvaru. Musimy poczekać na następny. Jest ósma, a żar jakby było co najmniej południe. Pakujemy się na prom i po półgodzinnym rejsie wbijamy na Jadrankę. Matko bosko kto wpadł na ten przeklęty pomysł aby w taki "hot" pchać się do najbardziej zatłoczonego miasta w CRO. Acha pamiętam. to była Wiktoria, która uparła się i za nic nie chciała dać się przekonać, aby Dubrovnik zamienić na Mostar. Jej jedynym argumentem, który przeważył na korzyść tej "perełki" było to. że już drugi raz obiecałam jej ten wypad. Ale pomimo wszystko warto było... Nic więcej nie piszę, a Wy kochani syćcie oczy tymi widoczkami, które po drodze mijaliśmy (sorki za nie za specjalną jakość zdjęć, ale podczas jazdy nie zawsze się udają... :oops:)
Dla samych tych widoków warto było odbyć tę wycieczkę. :D

Kolejny chorwacki cud natury. Jeziora Bacińskie.
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Dolina Nervety.


Obrazek


Obrazek



Obrazek


Klek
Obrazek



Obrazek


Obrazek

Obrazek



Obrazek

Mury Stonu na wyciągnięcie ręki.
Obrazek


Obrazek


Na pewno Slano. :hut:
Obrazek


Obrazek

Zaton. Chyba...
Obrazek



Obrazek


Zastanawialiśmy się przez chwilę, czy nie kupić sobie chałupki na zboczu tej górki. Widok z okien byłby przedni... :boss: :wink:
Obrazek


Obrazek
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 10.11.2012 21:46

Witam Cię Majeczko, miło mi że przyłączyłaś się do naszej wycieczki po Hvarze i nie tylko.

Merviku, jeśli wolisz kamyczek od ławeczki... :wink:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 10.11.2012 21:52

Fantastyczne zdjęcia Basik, miło mi również :D
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 10.11.2012 21:55

Dziękuję. :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.11.2012 22:02

Basik_63 napisał(a):Zapraszam Piotrze. Ławeczki są dwie więc miejsca nie zabraknie. :)


Bardzo dziękuję :D

Fajnie zobaczyć znów te wspaniałe widoki


Pozdrawiam
Piotr
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 10.11.2012 22:52

no wiesz -Basik63-przy takim widoku , to i kamyk jest dobry :D widzę że zdecydowałaś o budowie domu, bo krzaki są usunięte ,te kupne są za małe ,żeby wszystkich gości z POLSKI zaprosić :wink:
Załączniki:
DSC_2604[1].jpg
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 10.11.2012 23:06

Pięknie , czekam na więcej i pozdrawiam :papa:
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 11.11.2012 11:08

mervik napisał(a):no wiesz -Basik63-przy takim widoku , to i kamyk jest dobry :D widzę że zdecydowałaś o budowie domu, bo krzaki są usunięte ,te kupne są za małe ,żeby wszystkich gości z POLSKI zaprosić :wink:


Na raty, ale damy radę. Żeby tak jeszcze w totka trafić... :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.11.2012 22:35

Basik_63 napisał(a):
Żeby tak jeszcze w totka trafić... :wink:


Wtedy może obok postawisz "przytułek" dla Cromaniaków.... :wink:

Z przyjemnością czytam każdy odcinek..... :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Powrót na Lewendową Wyspę... - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone