Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Powrót na Lewendową Wyspę...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 18.11.2012 17:30

Jak przyjemnie :hearts:

Cudne widoczki, a zdjęcia pucharków z lodami bardzo smakowite :)
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 18.11.2012 19:55

achch te lody w Jelsie ... narobiłaś nam smaku... ślinka cieknie aż do podłogi....

Dol też przeuroczy...

no i Pharia... tam też wcinaliśmy dobre jedzonko...

dzięki za garść wspomnień...

Pozdrawiam :papa:
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 19.11.2012 18:42

Też bym sobie zjadła taki pucharek, tylko gdzie go szukać... :(
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 19.11.2012 19:45

To już jest koniec, nie ma już nic jesteśmy wolni.... Tak wolni jesteśmy tylko czemu nie chcemy iść, a właściwie jechać. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Samochód spakowany, z Vinkiem i Hrvojką pożegnaliśmy się już wczoraj wieczorem, żeby nie budzić ich, jak będziemy wyjeżdżać. Ale mimo to Vinko czuwał, aby jeszcze raz życzyć nam szczęśliwej drogi, a także aby przypomnieć, że zaraz po przyjeździe mamy się mailowo zameldować, że jesteśmy cali i zdrowi. Odsalutowałam "tak jest" i ruszyliśmy w drogę do Sucuraja. Promu jeszcze nie ma, więc mamy czas na krótki spacerek po porcie.


Obrazek


Obrazek


Tak się suszą figi i figi... :wink:

Obrazek


Obrazek

Obrazek



Obrazek

W końcu przypływa prom i po kilkunastu minutach odpływamy żegnając Lawendową Wyspę.






Obrazek




Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek

Tym razem Sv. Nicola macha nam na pożegnanie. :(

Obrazek



Obrazek





Obrazek


"Chorwat" uparł się, że wraca z nami do Polski... :wink: Szkoda mógłby zostać, mielibyśmy metę na wakacje. :mrgreen:

Obrazek

Po półgodzinnym rejsie wbijamy się na Jadrankę. Po raz ostatni tego roku spoglądamy na lazurowy Jadran i majestatyczne góry Dynarskie.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

I tak kończy się nasza trzecia wyprawa na Lawendową Wyspę. Czy jeszcze kiedyś na nią wrócimy? Znając mnie na pewno tak. Jeszcze nie wszystko na niej zostało przeze mnie odkryte... :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.11.2012 20:11

Zawsze z pewną nostalgią czytam ostatnie dni relacji Cromaniaków. Czuję jakbym to ja sama opuszczała po raz kolejny ten piękny kraj.


Świetna relacja Basiu. Pozdrawiam :)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 19.11.2012 20:13

Ewuniu dziękuję i cieszę się, że się podobała. :)
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 19.11.2012 22:31

dziękuję za wspaniałą podróż i odświeżenie wspomnień...

szkoda, że już koniec :x

Pozdrawiam :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.11.2012 22:51

Basik_63 napisał(a):Ewuniu dziękuję i cieszę się, że się podobała. :)



Pewnie, że się podobało. I została w pamięci - w końcu w żadnej relacji jeszcze nie widziałam tak wspaniałych pucharków z lodami :-D
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 19.11.2012 23:14

łezka sie w oku zakręciła ;) :(.......ale już za momencik....już za chwileczkę......będą wakacje.....wakacje :mrgreen: :mrgreen: i tego sie trzymajmy :)

pozdrawiam :)
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 19.11.2012 23:26

Juz koniec?? :(

Basiu - fajnie sie z Wami szwendalo po znanych i mniej znanych zakatkach..... :lol:

:smo:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.11.2012 00:09

Cudnie było z Wami tam być, tym bardziej dla mnie to cenna wycieczka, że pozwoliła na zrobienie szeregu notatek, gdzie być muszę i już....wakacji mi nie wystarczy, to pewne :)

Nie lubię powrotów, niby wiem, że rok szybko zleci, że znów będą wakacje, ale......wiadomo.

Chorwat na zadowolonego z powrotu to nie wyglądał :) I nic, a nic mu się nie dziwię :)

Dziękuję za wspaniały czas spędzony z Wami :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 20.11.2012 01:32

Basiu , dziękuję za piękną relację :D

Szkoda , że już koniec . . . fajnie było


Pozdrawiam
Piotr
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 20.11.2012 20:19

Basik, wielkie dzięki za tą opowieść, piękne zdjęcia z miejsc, które w większości miałem okazję, w tym roku, odwiedzić. To co zrobiłaś, i wspomnienia innych Cromaniaków tak pięknie przedłużają ten cudowny, letni, czas. I choć to już koniec Twojej opowieści to przecież już za parę miesięcy będą wakacje. Musimy mieć przecież czas by zarobić na następny wyjazd. :D Pozdrawiam.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 20.11.2012 21:11

-Basik63-fajna relacja i zdięcia,wiedziałem że może być coś takiego,więc zrobiłem sobie koktajl z borówek,malin ,truskawek i bitej śmietany :wink: :D :lol: poz... :papa:
Załączniki:
DSC03994[1].jpg
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 20.11.2012 21:15

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa i ciszę się, że udało mi się sprawić Wam choć trochę radości swoją skromną relacją. Niestety dla mnie czas do kolejnej wyprawy do CRO będzie się strasznie dłużył bo aż do 2014 o ile i wtedy nic nie pokrzyżuje nam planów. W 2013 są plany, ale na wymianę autka na coś nowszego, a to jak wiecie "troszkę" kosztuje. Ale mam nadzieję, że dzięki Waszym przyszłorocznym relacjom uda mi się jakoś przetrwać rok bez CRO w realu.
Pozdravki :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Powrót na Lewendową Wyspę... - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone