Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Powrót do przeszłości , czyli Makarska i Peljesac 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.02.2013 11:07

Dzięki Iwonko :P ,
było cudownie :hearts: ,

będę wypatrywać następnych relacji :smo: .
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 08.02.2013 11:08

Dzięki za cudną relację. Pozdrawiam :papa:
alj
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alj » 08.02.2013 11:23

Spóźniony mocno zasiadam i pozdrawiam z ostatniego rzędu.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 08.02.2013 13:03

Ale cieplutko się zrobiło......Dziękuję Wam kochani, dobrze się pisze ze świadomościa że ktoś to czyta....

Kolejne relacje, mam nadzieję że będą, tylko musicie cierpliwie poczekać, przynajmniej do końca kwietnia.

Postaram się wtedy sięgnąć wstecz pamięcią i pokazać Wam jakieś urokliwe miejsca. A nowych, mam nadzieję że też przybędzie.

Pozdrawiam :papa:
ania.i
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.i » 09.02.2013 17:20

wspaniała relacja, piękne zdjęcia... z każdą kolejną przeczytaną relacją zakochuję się w Chorwacji chociaż jeszcze tam nie byłam..
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 10.02.2013 23:22

Zdjęcie stópek jest absolutnie wspaniałe :)
Dziękuję Wam za możliwość przeżycia Waszych wakacji z Wami :) Było wspaniale.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 11.02.2013 23:16

Aldonka napisał(a):Dziękuję Wam za możliwość przeżycia Waszych wakacji z Wami :) Było wspaniale.


Cała przyjemność po mojej stronie. Pozdrawiam :papa:
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 11.02.2013 23:54

Miło sie czytało i oglądało . Dzięki :)
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.02.2013 00:25

Cześć Iwona :papa: wakacje mieliście fajne.....a pewne małe rozczarowania to teraz zapewne z uśmiechem wspominasz :wink:
Dla mnie największą katastrofą był Titanic 8O :wink: powinien między górami lodowymi trenować , a nie błąkać się po ciepłych akwenach i .........

Dreptałem za Wami po moich starych śladach i sprawiło mi to wiele przyjemności :P

Pozdrowionka :papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 13.02.2013 10:21

Katka, Robert, dziękuję za obecność.

A rozczarowania.....faktycznie, z perspektywy czasu wydają się nie mieć większego znaczenia.

Chociaż....Zitna na pewno będzie na pierwszym miejscu naszej "katastroficznej" listy. Może kiedyś, poza sezonem jeszcze się tam wybierzemy, ale w sezonie...NIGDY W ŻYCIU ! :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie-Iwona :papa:
Melanie
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melanie » 03.03.2013 22:56

Witam !
Czy mogłabym prosić o namiary na pierwszą kwaterę? Riviera ;)

Pozdrawiam!
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 06.03.2013 09:07

Melanie napisał(a):Witam !
Czy mogłabym prosić o namiary na pierwszą kwaterę? Riviera ;)

Pozdrawiam!


Witaj, nie mam namiaru , oni nie mają dostępu do netu, a numeru telefonu nie braliśmy , bo nigdy nie rezerwujemy wcześniej. Jeśli jechalibyście "na chybił - trafił", tak jak my to zawsze robimy, to za tabliczką Mala Duba, pierwszy dom po prawej. Wąsaty zazwyczaj przesiaduje na rozklekotanej wersalce ( tak spędza większą część dnia ), przed domem. W tym roku miał być generalny remont, czekali na kredyt, jeśli zdążą do lata, to powinno być wszystko przerobione i ulepszone. Planowali już kuchnię dla gości, nową łazienkę ( my korzystaliśmy z kuchni gospodarza , a łazienka jak wspominałam pamiętała dawne dzieje....). Jeśli lubisz jeżdzć w ciemno, to życzę powodzenia, może akurat się Wam uda i będzie wolny pokój.
Dla nas Mala Duba to jak na razie Nr.1 ( jeśli chodzi i wioseczkę, bo cenimy sobie spokój i takie "zadupkowo" ). Warunki bywały znacznie lepsze, ale jednak bardziej zależy nam na fajnej okolicy, niż na eleganckim apartamencie. Pozdrawiam !
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 06.03.2013 12:22

Witam,
dzięki za relację, zimną zimową porą czytam je sobie, rozgrzewam sie przy tym, bo jak sie na fotki słoneczne patrzy to od patrzenia ciepło sie robi no i szykuję plan na lato :)
fajny pomysł z mama na wakacjach, w sumie taki sam chodzi mi po głowie od lat, od pierwszego wyjazdu do Cro ale jak ją przekonać kiedy zachowuje się jakby korzenie zapuściła??
serdecznie pozdrawiam autorkę :)
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 14.03.2013 11:30

emarylka napisał(a):Witam,
dzięki za relację, zimną zimową porą czytam je sobie, rozgrzewam sie przy tym, bo jak sie na fotki słoneczne patrzy to od patrzenia ciepło sie robi no i szykuję plan na lato :)
fajny pomysł z mama na wakacjach, w sumie taki sam chodzi mi po głowie od lat, od pierwszego wyjazdu do Cro ale jak ją przekonać kiedy zachowuje się jakby korzenie zapuściła??
serdecznie pozdrawiam autorkę :)


Jak zapewne zauważyłaś, u nas też łatwo nie było. Spróbuj naszego sposobu i "podaruj" Mamie Chorwację na urodziny. W końcu prezentów się nie oddaje....Pozdrawiam i życzę powodzenia :wink:
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 14.03.2013 16:40

tak też zrobię!
"wołu" jakiegoś jeszcze użyję coby do autka ja wpakować, a o to że później będzie dobrze juz się nie martwię :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Powrót do przeszłości , czyli Makarska i Peljesac 2012 - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone