Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Powrót do przeszłości , czyli Makarska i Peljesac 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.01.2013 08:31

Iwona75 napisał(a):
- Aldonka , taka forumowa Aldonka. Jeżdzi od kilku lat w to samo miejsce , ma córeczkę , a ta, wszędzie zabiera misia , zupełnie tak jak nasza młodsza córka. I wiecie co ? Była tam kiedyś tylko tydzień i pogoda tak Im się nie udała...A , chyba już opowiadałam , wypadek mieli , ktoś w Nich wjechał....No , mówiłam Wam , czy nie ?


-W Borje . Tam na plażę to chyba nie bardzo , ze zdjęć to mega stromizna , ale dalej jest Podobuce. Może tam ?


Po prostu Maestro promocji jesteś........ :roll: :oczko_usmiech:

Divna od biedy może być..... :wink: :mrgreen:

:papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 11.01.2013 10:52

Robert !

Jak miło Cię " widzieć " w nowym roku !

Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi :roll: Przecież te wszystkie moje opowieści świadczą tylko o tym ,jaką sympatią darzę niektórych Cromaniaków i jak dobrze zapamiętuję Ich relacje.

Jeśli kiedyś na Hvar pojedziemy , to dopiero będę opowiadała rodzinie .....Tu Robert , tam Robert....W końcu Twój Hvar najbardziej mi w pamięć zapadł , więc masz szanse zostać bohaterem naszego ( za ileś tam lat ....) pobytu.

Pozdrawiam Cię serdecznie :papa:
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 11.01.2013 21:12

Witajcie,
To mój pierwszy post na tym forum ale to nie znaczy ze jestem tu nowy.... Od roku czytam wszystkie możliwe relacje ale twoja tak mi się podoba ze postanowiłem się zarejestrować i właśnie o tym napisać, więc pisze: podoba mi się twoja relacja;) dzięki wszystkim za wasze relacje , dzięki wam miałem cudowne wakacje w tucepi!
Teraz szukam inspiracji na weekend majowy... Pozdrav wszyscy cro maniacy!!!
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.01.2013 23:37

:lool:
Iwona75 napisał(a):Robert !

Jak miło Cię " widzieć " w nowym roku !

Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi :roll: Przecież te wszystkie moje opowieści świadczą tylko o tym ,jaką sympatią darzę niektórych Cromaniaków i jak dobrze zapamiętuję Ich relacje.



Miałem na myśli to w jaki sposób zachęcasz/przedstawiasz swojej rodzince obrany cel...... :lool: jakby tam ciemna strona mocy rządziła :roll: :wink: " mega stromizna (czyt. niedostępna) ciąży tam jakaś klątwa - jak nie wypadek to wakacje w tym miejscu bez słońca.....etc.

Wiemy że darzysz nas sympatią......i my ją odwdzięczamy :P
Też Cię miło widzieć :papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 12.01.2013 01:18

Piteroo napisał(a):Witajcie,
To mój pierwszy post na tym forum ale to nie znaczy ze jestem tu nowy.... Od roku czytam wszystkie możliwe relacje ale twoja tak mi się podoba ze postanowiłem się zarejestrować i właśnie o tym napisać, więc pisze: podoba mi się twoja relacja;) dzięki wszystkim za wasze relacje , dzięki wam miałem cudowne wakacje w tucepi!
Teraz szukam inspiracji na weekend majowy... Pozdrav wszyscy cro maniacy!!!


Piteroo , mowę mi odjęło....Do głowy by mi nie przyszło, że to właśnie moja relacja zainspiruje Cię do zarejestrowania się na forum. Miło mi niezmiernie , dziękuję .

A jeśli masz ochotę na więcej moich relacji , to kilka gdzieś tam istnieje , może któraś zainspiruje Cię właśnie i podążysz naszymi śladami na majowy weekend. :papa:

Robert ,po przygodzie z Zitną , postanowiłam niczego nie koloryzować ,bo do tej pory wstydzę się za ten wybór. I BARDZO żałuję , że nie pamiętam z czyjej relacji ściągnęłam namiary na tą plażę.

A krótka wycieczka w stronę Podobuce była bardzo przyjemna. Borje wygląda na ciche i na pewno ma w sobie wiele uroku , wcale się Aldonce nie dziwię że tam jeżdzi. A że stromo....no stromo przecież..... :wink:

I wiem że to nie ten temat i miejsce , ale jakie plany na ferie ? Będą Tatry ?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 12.01.2013 15:37

Serce mi mocniej zabiło :) Dziękuję :)

Robercie Borje nic a nic przeklęte nie jest. To najcudowniejsze miejsce na ziemi jakie znam, to miejsce jakie kocham, kocham do tego stopnia, że w tym roku podzielę wyjazd, na Hvar i do Borje. Ja po prostu tęsknię za tym miejscem, za tymi ludźmi tam, za babcią Marią, za Ivo :)
Że pogoda nie dopisała.....jak wszędzie, to mogło się zdarzyć w każdym miejscu i co więcej wówczas, tamtego roku, o tej porze w zasadzie wszędzie było tak samo.
A że wypadek - nie w Borje on był, tylko w Bośni :) A, że się zdarzył...no cóż, przypadki chodzą po ludziach.

Czy stromo? Hmmm, nie wiem jak to ując. Na pewno dość daleko. Do plaży dojść trzeba, ciągle w dół, co oznacza że potem, wracając, trzeba się wspinać :)
Idzie się ścieżką:

Obrazek

Obrazek

ale można i odpocząć w drodze :)

Obrazek

a na końcu czeka nas to:

Obrazek

Obrazek

Niewiele brakowało abyście dotarli do Podobuce....choć powiem szczerze. Miejsce jest piękne, lubię je, ale na plażowanie i tak wybieram Divnę lub Dubę mimo, że Podobuce bliżej znacznie :)

Przepraszam za moją zdjęciową wkrętkę Iwonko.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 12.01.2013 16:15

Aldonko , bardzo się cieszę że zaglądnęłaś po raz kolejny do mojej relacji.

I że obroniłaś mnie przed Robertem ,co to jakiegoś przeklinacza miejsc przepięknych ze mnie zrobił :oops:

A ja po prostu takie szczegóły z Twojej relacji zapamiętałam i takimi dzieliłam się z moją wakacyjną ekipą. :wink:

I cieszę się , że utwierdziłaś mnie w przekonaniu , że jednak tamtego dnia w dobrym kierunku pojechaliśmy.

A zdjęcia bardzo ładne ,dodadzą tylko uroku mojej relacji więc nie masz za co przepraszać. Może coś jeszcze dorzucisz ?

Pozdrawiam Cię cieplutko :papa:
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 15.01.2013 15:15

witaj. Też prześledziłam Twoją relację z zapartym tchem. Opowiedziałaś o miejscach bliskich memu sercu. Szkoda jednak że nie dojechaliście do Podobuce....... plaża tam śliczna a i miejsce zaczarowane. Warto!!!!!!!!
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 16.01.2013 12:37

kbw napisał(a):witaj. Też prześledziłam Twoją relację z zapartym tchem. Opowiedziałaś o miejscach bliskich memu sercu. Szkoda jednak że nie dojechaliście do Podobuce....... plaża tam śliczna a i miejsce zaczarowane. Warto!!!!!!!!


Cieszę się z Twojej wizyty , a Podobuce może jeszcze kiedyś odwiedzę. Co się odwlecze........
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 16.01.2013 15:13

C.D ODCINKA OSIEMNASTEGO

Dojeżdżamy na Divną , na poboczu tylko dwa samochody, w zatoczce w której zawsze parkowaliśmy pusto.
Ale...czy na pewno ?

Stoi tam bowiem jakieś dziewcze , lat może ok.17. Stoi sobie , a w chwili gdy mąż podjeżdża zaczyna wykonywać taniec "a la Dudek ".

- co ona robi ?

-tańczy ?

- ćwiczy ?

Okazuje się że gdy chcemy zaparkować niemal skacze, aby nam to uniemożliwić.

- normalnie ją rozjadę -mąż zaczyna głos podnosić :evil:

- ona chyba miejsce komuś zajmuje

- ale tutaj jest kilka miejsc !

Ok. ,wysiadam , pytam dziewczęcia co robi.

- miejsce dla taty zajmuję ( no przecież mówiłam !)

-ale tutaj i tata się zmieści i my !

Dziewczę swoje , nadal taniec ćwiczy , mąż wjeżdża nie zwracając uwagi na jej krzyki. Panna wściekła , rzuca jakieś teksty pod naszym adresem, chyba po węgiersku.

- a krzycz kobieto , krzycz ! Chyba ojciec trzema bryczkami tutaj nie przyjedzie......

Idziemy na plażę , ludzi mało , "nasza" lewa strona jeszcze pusta.
Ale...czy na pewno ?

Na kamyczkach leżą dwie karimaty i jakiś ręcznik , a wokół, w promieniu kilku metrów, krąży dziewczę podobne nieco do tego z zatoczki . Krąży jak ranne zwierzę i pilnuje terytorium.

Ubaw mamy już niezły , idziemy jeszcze dalej , a panna szczęśliwa że teren obroniła przed intruzami, zasiada na ręczniku.

Po godzince schodzą rodzice z "córą parkingową" i zadowoleni rozsiadają się na zajętym terenie.

Nasze zdziwienie i rozbawienie sięga zenitu.

C.D.N
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 16.01.2013 15:15

moje zniecierpliwienie też sięga zenitu.... co dalej....???
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13782
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 16.01.2013 15:30

O matko, mało się nie posikałem ze śmiechu na "Dżezi Dudeq dance" ;)

:papa:
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 16.01.2013 15:41

i co dalej? pisz, pisz, też zaciekawiona jestem :D
może kawałek morza bojkami odgrodziły :wink: :lool:
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 16.01.2013 16:40

Przepraszam za spóźnienie.
Właśnie tu wpadłem i nie mogę się oderwać. Cieszę się, że jeszcze jesteście. Nadrabiam zaległości.
Czyta się pysznie. Jak otworzyłaś okiennice i pokazałaś mamie widoczki to miałem ciary na plecach
:oops: :mrgreen:
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 16.01.2013 22:55

Dobry Wieczór ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Powrót do przeszłości , czyli Makarska i Peljesac 2012 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone