Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Portal - wakacyjny wynajem.pl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005
Portal - wakacyjny wynajem.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 04.11.2013 22:47

Jak w tytule-czy ktoś korzystał z ich usług,czy są wiarygodni?proszę o opinie.
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 08.11.2013 11:10

naprawdę nikt nic nie wie??????
vlad
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) vlad » 01.09.2014 17:55

Podepnę się pod wątek, bo także mnie temat interesuje - jestem na etapie szukania noclegów i znalazłem na ich stronie kilka ciekawych ofert. Tylko, że nigdy nie korzystałem z takich usług, bo zwykle jeździliśmy tam z początkiem lata i nocowaliśmy na autokampach lub szukaliśmy "apartmanów" na miejscu, ale teraz wybieramy się na koniec września i trochę się obawiam jechać w ciemno, stąd moje pytanie: czy korzystał ktoś z ich usług? Polecacie, czy odradzacie?
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 01.09.2014 18:14

vlad napisał(a):Podepnę się pod wątek, bo także mnie temat interesuje - jestem na etapie szukania noclegów i znalazłem na ich stronie kilka ciekawych ofert. Tylko, że nigdy nie korzystałem z takich usług, bo zwykle jeździliśmy tam z początkiem lata i nocowaliśmy na autokampach lub szukaliśmy "apartmanów" na miejscu, ale teraz wybieramy się na koniec września i trochę się obawiam jechać w ciemno, stąd moje pytanie: czy korzystał ktoś z ich usług? Polecacie, czy odradzacie?

pod koniec września obawiasz się jechać w ciemno?a to z jakiego powodu?
vlad
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) vlad » 01.09.2014 19:42

Jozzy22 napisał(a):a to z jakiego powodu?

ano z takiego, że nigdy o tej porze nie byłem w Cro i nie wiem jak wtedy wygląda sytuacja z kwaterami, zwłaszcza z takimi krótkoterminowymi - zamierzamy zrobić objazdówkę przede wszystkim po wybrzeżu i wyspach, i spędzić w każdym miejscu max. 3 dni. Pamiętam, że w ścisłym sezonie kwater szukać nie trzeba było, zwykle to one nas znajdowały :) , ale... to było z osiem lat temu, jak byłem tam po raz ostatni, i, jak pisałem, w szczycie sezonu. Nie wiem jak jest teraz, do tego po sezonie. Chciałbym uniknąć sytuacji, że będę po nocy szukał noclegu.
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 01.09.2014 20:07

poza sezonem Ci to nie grozi
vlad
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) vlad » 15.01.2015 11:09

Całkiem zapomniałem o tym wątku, a wypadałoby zdać relację :D . A więc noclegi w jednym miejscu - w Rogoznicy - zorganizowaliśmy sobie za pośrednictwem tego portalu. Złego słowa powiedzieć nie mogę: na miejscu zastaliśmy dokładnie to, co było opisane w ofercie (linka niestety wrzucić nie mogę, bo mam za krótki staż na forum), kontakt był bezpośrednio z właścicielem, według mnie to bardzo fajna forma szukania i rezerwacji noclegów, polecam tym, którzy lubią mieć wszystko poukładane jeszcze przed podróżą :)
Ale rzeczywiście, o tej porze roku wolnych kwater jest mnóstwo, więc moje obawy były raczej nieuzasadnione.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Portal - wakacyjny wynajem.pl
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone