Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PELOPONEZ z odrobiną SARTI - 2014

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 18.03.2015 21:42

Świetna relacja - już zapisana w ulubionych i co nieco zaciągnięte do prywatnych notatek. Wielkie dzięki!
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 18.03.2015 22:01

arabesqa74 napisał(a):Świetna relacja - już zapisana w ulubionych i co nieco zaciągnięte do prywatnych notatek. Wielkie dzięki!


Miło, że się może przydać. :D
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 19.03.2015 00:35

Mam nadzieje, że plany wypalą :D
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 19.03.2015 08:49

arabesqa74 napisał(a):Mam nadzieje, że plany wypalą :D


Wszyscy mamy taką nadzieję. :D

Powodzenia!

A później może jakaś relacyjka? :D
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 19.03.2015 11:56

Kurczę, przy takich ambitnych, pełnych nowych miejsc relacjach, to my chyba straszne lenie jesteśmy :lol:
Postaram się jednak, żeby chociaż trochę zdjęć wrzucić z jakimś małym komentarzem :D

Ps. Wyjazd na włosku wisi, bo Booking "wyrzucił" moją rezerwację :evil:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 20.03.2015 10:23

arabesqa74 napisał(a):Kurczę, przy takich ambitnych, pełnych nowych miejsc relacjach, to my chyba straszne lenie jesteśmy :lol:
Postaram się jednak, żeby chociaż trochę zdjęć wrzucić z jakimś małym komentarzem :D



Tak trzymać. :!:
Każda informacja może być cenna i coś zmienić w planowanych "wakacjach"
A każde spojrzenie jest nieco inne.


arabesqa74 napisał(a):
Ps. Wyjazd na włosku wisi, bo Booking "wyrzucił" moją rezerwację :evil:


Próbujcie dalej.
Grecja - bo warto. :D
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 29.03.2015 09:36

Hejka :papa:

..no cóż ....znów ....zagłębiłem się w Waszą...super przygodę :wink: :wink: :wink:

...aha Darkos ..zdrajca :wink: ..miała być Francja i Hiszpania.. 8)

a tu zaś Hellada :smo: :papa:

...pozwolę tutaj sobie nakłonić kolegę Steftesa do opisania relacji z przygody :wink:


..ps ....ja wrzucam fotki do Picassy i na g-mailu mam dopiero zajęte z darmowycch 15 GB ...z 3 GB



Pozdrówki dla ulubionych Globtroterów :wink: :papa: :hut:
steftes
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 29.03.2015 21:37

Kowal38 napisał(a):Hejka :papa:

..no cóż ....znów ....zagłębiłem się w Waszą...super przygodę :wink: :wink: :wink:

...aha Darkos ..zdrajca :wink: ..miała być Francja i Hiszpania.. 8)

a tu zaś Hellada :smo: :papa:

...pozwolę tutaj sobie nakłonić kolegę Steftesa do opisania relacji z przygody :wink:


..ps ....ja wrzucam fotki do Picassy i na g-mailu mam dopiero zajęte z darmowycch 15 GB ...z 3 GB



Pozdrówki dla ulubionych Globtroterów :wink: :papa: :hut:


Najtrudniejszy jest początek - ale jest
siodmy-raz-w-strone-grecji-t47672.html
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.10.2016 17:26

Nie wiem jak to się stało, ale dopiero dotarłam do tej relacji a przecież w maju szukałam informacji o Sarti 8O 8O czyli naszej tegorocznej lipcowej miejscówki...
Widzę, że koło Waszej miejscówki przechodziliśmy codziennie wieczorem w drodze do centrum, na obowiązkowe lody i wieczorny spacerek...
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 10.10.2016 07:01

piekara114 napisał(a):Nie wiem jak to się stało, ale dopiero dotarłam do tej relacji a przecież w maju szukałam informacji o Sarti 8O 8O czyli naszej tegorocznej lipcowej miejscówki...
Widzę, że koło Waszej miejscówki przechodziliśmy codziennie wieczorem w drodze do centrum, na obowiązkowe lody i wieczorny spacerek...


Miejscówka była przednia :D

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
PELOPONEZ z odrobiną SARTI - 2014 - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone