Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odrobina szaleństwa na otarcie łez – ZEA listopad 2022

Zjednoczone Emiraty Arabskie dzielą się na siedem emiratów rządzonych przez emirów - Abu Zabi, Dubaj, Adżman, Fudżajra, Ras al Chama, Szardża, Umm al Kajwajn. W Dubaju - jednym z miast ZEA, znajdują się bankomaty wydające sztabki złota. Zjednoczone Emiraty Arabskie mają ponad 40 lotnisk. W Dubaju znajduje się jedyny na świecie 7 gwiazdkowy hotel - Burj Al Arab.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 05.10.2023 11:43

"majkik75"]No dobra, ale wyjazd fantastyczny :proszedzieki: Rozumiem, że może nie wasze klimaty do końca, ale spróbowaliście, doświadczyliście i macie swoje zdanie. I super.


Musieliśmy spróbować bo nie da się mówić że coś mi nie pasuje jak nie sprawdziłam :niepowiem: Ten wyjazd upewnił mnie w tym co czułam od dawna - ten rodzaj urlopu to nie mój klimat. Co oczywiście absolunie nie oznacza, że będę innych zniechęcać :rotfl: Starałam się pokazać Emiraty tak jak ja je widziałam. Fajne, nowe, z przepychem ale............. Właśnie. Ale. Z przyjemnością tam wrócę ale pod jednym warunkiem: na jachcie :lol:
To był fajny wyjazd - dużo zobaczyliśmy, zakosztowaliśmy innego życia. I te kilka dni tylko nas upewniło w naszej żeglarskiej pasji. Więc...warto było jechać :spoko: :proszedzieki:

Zresztą wiesz, czasem kilka dni warte więcej niż ileś tam czasu gdzieś :cfaniak:


Zdecydowanie tak :spoko: :spoko: :spoko:

Dziękuję za relację, mnie na pewno zachęca by choć część pokazanych miejsc móc kiedyś zobaczyć :proszedzieki:

pozdrawiam, Michał


Dzięki, że wytrwałeś ze mną do końca :jupi: Trzymam kciuki abyś kiedyś trafił do Emiratów bo trzeba je raz zobaczyć i zdecydować co dalej :lol:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 05.10.2023 17:27

Dzięki za relację :proszedzieki: :spoko: że miałaś chęci nam taką nietypową dla Was wycieczkę pokazać.Super zobaczyć to wszystko na zdjęciach, pozachwycać się z daleka. Mimo że tak tam pięknie, dla mnie to pewnie też nie byłby pierwszy wybór.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2023 18:41

Dzięki za relację! :D Było jakby luksusowo 8)

Rozumiem Cię, bo taki urlop to też nie moje klimaty. Lubię sama ustalać grafik dnia i nie potrzebuję obsługi ani złotych talerzy ;)
Jednak ciekawie było zobaczyć zupełnie inny świat. Śledziłam z zainteresowaniem, bo pewnie na takie wakacje się nie wybiorę, chociaż kto wie - mogłoby być ciekawie :mg:

Pustynia i lot balonem - mega! Tego akurat Wam zazdroszczę :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 05.10.2023 21:18

To również nie moje/nasze klimaty , ale przyjemnie było oglądać Was w podróży zupełnie innej 8) i ten trochę sztuczny świat wielkich pieniędzy , wspaniałych naj budowli i sztucznych wysp . Fajnie że przywieźliście dobre wspomnienia i coś jednak Was zauroczyło :tak:
Dziękuję za relację :proszedzieki: i już czekam na kolejną :mg:


Pozdrawiam
Piotr
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 05.10.2023 22:40

Dziękuję Beatko za super relację, za pokazanie jak można luksusowo wypoczywać, jakie atrakcje mogą fundować sobie ludzie, których na wszystko stać: mknąć sportowym autem, lecieć balonem, helikopterem, mieć prywatny jacht, mieć kucharza który zaskakuje swoim kunsztem, stylistę, itp. Chciałabym pożyć choć trochę w ich świecie, pewnie, że bym chciała, tylko to ryzykowne, bo można się przyzwyczaić i co wtedy?
Na żaglach nigdy nie byłam (wyłączając jakieś krótkie kilkugodzinne epizody w młodości :lol: ), ale z taką pasją o nich piszesz, że na pewno mogą konkurować z 5* all inclusive :smo: .
crooopka
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) crooopka » 11.10.2023 13:55

Ja również dziękuję za relację :)
Ale teraz zasiadam do tego co jednak najpiękniejsze - relacja z Twojej majówkowej Chorwacji :hearts: :hearts: :hearts:
Poprzednia strona

Powrót do Zjednoczone Emiraty Arabskie - الإمارات العربيّة المتّحدة


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Odrobina szaleństwa na otarcie łez – ZEA listopad 2022 - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone