Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - lista kempingów( opinie)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
plantator
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) plantator » 09.04.2005 14:18

emtomek napisał(a):
ally napisał(a):Emtomek.
A na którym kempie byłeś w Żuljanie?

Z istniejących tam trzech niedużych kempingów wybrałem ten najdalszy - Vucine, obok pensjonatu Kremena. Tylko na nim można rozłożyć namiot w miejscu widocznym z wody. Zresztą tam były najfajniejsze miejsca ... :lol:


Witam, możesz napisać coś więcej o Vucine- dojazd, dostępność parceli, ceny, warunki. Na jednym z wcześniejszych postów pojawiła się opinia, że standard sanitariatów lepszy jest na kempingu Sunce- proszę o weryfikację.
Pozdrawiam :D
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 09.04.2005 18:01

ally napisał(a):
emtomek napisał(a):
ally napisał(a):Emtomek.
A na którym kempie byłeś w Żuljanie?

Z istniejących tam trzech niedużych kempingów wybrałem ten najdalszy - Vucine, obok pensjonatu Kremena. Tylko na nim można rozłożyć namiot w miejscu widocznym z wody. Zresztą tam były najfajniejsze miejsca ... :lol:


O Vucine Forumowicze pisali wiele dobrego. Ja się tylko zastanawiam czym się różni Vucine I od Vucine II - takie nazwy mam w zestawieniu mini kempów .... :roll:

Wydaje mi się że kamp Vucine jest tylko jeden! A zresztą na nim nie ma nawet wyraźnej nazwy przy wjeździe typu "welcome ..." :lol:
A Vucine I czy II to są nazwy plaż...
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 09.04.2005 18:13

ally napisał(a):Diego M.
Fotkę znalazłam po wpisaniu ( www.google.pl ) hasła Trstenik... ale nie wiem gdzie dokładnie znajduje się ta plaża. Zapewne w rejonie Trstenika :D

Ta plaża znajduje się pomiędzy Trstenikiem a Żuljaną - jadąc z Trstenika wzdłuż wybrzeża drogą kamienistą - nad samą plażę nie dojedzie się samochodem. Są to naprawdę spokojne i mało uczęszczane plaże. Patrząc na
tę moją fotkę : forum/album_page.php?pic_id=588 chyba nawet widać ją na dole ... ( w oddali panorama Żuljany) - A ogólnie linia brzegowa w tym miejscu jest cudowna ! :!: Sama esencja natury!
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 09.04.2005 19:29

plantator napisał(a):Witam, możesz napisać coś więcej o Vucine- dojazd, dostępność parceli, ceny, warunki. Na jednym z wcześniejszych postów pojawiła się opinia, że standard sanitariatów lepszy jest na kempingu Sunce- proszę o weryfikację.
Pozdrawiam :D

Witam krajana!
Najlepiej atmosferę kampu Vucine oddadzą fotki tam zrobione - właśnie puszczam ci kilka próbnych na emila znalezionego na forum :D Jeśli dojdą i cię nie zanudzą to daj znać - uzupełnię .. :lol:
A ceny: w lipcu za auto + namiot + 2 dorośli + 3 dzieci + taksy = 123 kuny
Szczerze mówiąc trochę trzeba sie było nagimnastykować żeby znaleźć miejsce... tzn były ale dla namiotów alpinistycznych (pochyłość terenu..)
:lol:
A dojazd - cały czas wąski asfalcik lub betonik
... sanitariaty na Sunce lepsze!
Pozdrawiam...
plantator
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) plantator » 09.04.2005 22:08

emtomek napisał(a):
plantator napisał(a):Witam, możesz napisać coś więcej o Vucine- dojazd, dostępność parceli, ceny, warunki. Na jednym z wcześniejszych postów pojawiła się opinia, że standard sanitariatów lepszy jest na kempingu Sunce- proszę o weryfikację.
Pozdrawiam :D

Witam krajana!
Najlepiej atmosferę kampu Vucine oddadzą fotki tam zrobione - właśnie puszczam ci kilka próbnych na emila znalezionego na forum :D Jeśli dojdą i cię nie zanudzą to daj znać - uzupełnię .. :lol:
A ceny: w lipcu za auto + namiot + 2 dorośli + 3 dzieci + taksy = 123 kuny
Szczerze mówiąc trochę trzeba sie było nagimnastykować żeby znaleźć miejsce... tzn były ale dla namiotów alpinistycznych (pochyłość terenu..)
:lol:
A dojazd - cały czas wąski asfalcik lub betonik
... sanitariaty na Sunce lepsze!
Pozdrawiam...


Wielkie dzięki :) :) :)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 10.04.2005 13:37

[quote="emtomek"]
Najlepiej atmosferę kampu Vucine oddadzą fotki tam zrobione - właśnie puszczam ci kilka próbnych na emila znalezionego na forum :D Jeśli quote]

Czy ja również mogę poprosić o fotki na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 10.04.2005 16:00

ally napisał(a):Czy ja również mogę poprosić o fotki na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Jasne ally, już je masz na swoim koncie ... właśnie poszły 2 emile.. Pozdrawiam Katowice... :lol:
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 11.04.2005 08:22

emtomek napisał(a):
ally napisał(a):Czy ja również mogę poprosić o fotki na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Jasne ally, już je masz na swoim koncie ... właśnie poszły 2 emile.. Pozdrawiam Katowice... :lol:

Ja też poproszę.
Pozdrawiam
Marcin W.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 11.04.2005 08:49

http://www.inet.hr/~dradovni/Lili/index.html
Emtomek. Obiecany link, klikaj na te rysunki po lewej na dole to będą sie wyświetlać podstrony.
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 11.04.2005 10:33

ally napisał(a):http://www.inet.hr/~dradovni/Lili/index.html
Emtomek. Obiecany link, klikaj na te rysunki po lewej na dole to będą sie wyświetlać podstrony.

... dzięki ... :!: :D
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 11.04.2005 10:42

Ceny: osoba 6E, prąd 1E (pałciłam w euro co było mi na rękę). Reszta w cenie. Lodówka (zamrażalka ogromna i dla wszystkich) również w cenie. Tyle, że plaża jest znacznie mniejsza niż ta z Twoich zdjęć z pobytu w Żuljanie, niemniej bardzo urokliwa i dla kazdegoz najdzie się to co lubi. Albo kamyczki albo skały :)

To taka mała dygresja na temat Hvaru i najlepszego kempu na jakim byłam.

No ale jak potrzebujesz dodatkowych informacj pisz na maila, bo w końcu tutaj piszemy o Peljesacu :D :wink:
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 15.04.2005 10:57

A czy ktoś może polecić jakiś camp na Peljesacu dla debiutanta?
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.04.2005 11:20

:D ja też jestem debiutantem jeśli chodzi o ten rejon HR.

Ale z powyższych wypowiedzi ( wyłączając kwestie hvaru :wink: twz. temat wrzutkowy), można wywnioskować dużo ciekawych propozycji.
Ja mam już kilka swoich typów: Divna, Vrila, Adriatic :roll:
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 15.04.2005 11:36

Ja jestem debiutantem jęśli chodzi pobyt pod namiotem,w Chorwacji byłam już trzy razy(min w Orebicu)ale jak do tej pory mieszkaliśmy w apartamentach
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 15.04.2005 14:42

:D W takim razie musisz napisać co lubisz.
Ja preferuję małe, rodzinne kempingi, w bardzo ładnie położonych miejscach, nie toleruję dyskotek, imprez, dróg samochodowych idących między kempingiem a plażą... To tak po krótce :mrgreen:

Divna to bardzo mały kemping ( mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania) Vrila była polecana przez forumowiczów a Adriatic też jest ciekawy ale nie tak bardzo.
Zapomniałam też o kempingu Vucine w Zuljanie :) , też jest bardzo interesujący.

Natomiast np. Perna to już ogromny kemp ... niemniej również dobrze się o nim wypowiadało.

Tak więc... powiedz co lubisz i czego oczekujesz od wyjazdu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - lista kempingów( opinie) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone