Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG i kolejne Wakacje w Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018
PAG i kolejne Wakacje w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 25.06.2018 09:53

Witamy. Już za 6 dni startujemy na kolejne Wakacje w Chorwacji. Były już piękne okolice Szybenika (Grebastica, Primosten) oraz tygodniowy rejs Jachtem po Wyspach i Marinach Chorwackich a tym razem trafiło na Pag a dokładnie wioska czy miejscowość Kustici. Wszystko już prawie gotowe do wyjazdu tylko zastanawiam się czy brać swoją motorówkę czy nie.
Mam mega dylemat bo wszystko już naszykowane sprawdzone ale mam czarne myśli że nie dojadę albo coś się wykrzaczy po drodze.

Podliczyłem koszty i dużo mnie to nie wyniesie. Jest to łódeczka typu Cameo z silnikiem 30 kucy Yamaha. W sam raz by pozwiedzać Chorwację od strony wody oraz poszaleć na kółku czy nartach wodnych :) od tygodnia borykam się z tym fantem czy brać czy nie brać. Wątki na forum wszystkie przeczytałem wiem już wszystko ale ciągle się zastanawiam. Postanowiłem założyć temat swój odnośnie wyjazdu i zdawać relację z pobytu. Może na samym początku doradzicie odnośnie mojego pomysłu czy warto czy nie.

A teraz wracam do relacji. Jedziemy w 4 rodziny. 8 osób dorosłych 6 dzieci. Mamy jeden dom do dyspozycji z 4 apartamentami. Dom 15 metrów od zatoki z miejscem na łódkę.

Na chwile obecną to tyle. Jak złapię trochę weny do pisania to uzupełnię temat o kolejne niusy.
Jeszcze tylko 5 dni i Wakacje ;)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 25.06.2018 10:12

Własna łódka to własna i tyle :lol:
Jeśli koszty transportu są mniejsze od wypożyczenia, a do tego masz świadomość, że z pływania nie zrezygnujesz, to pakować i brać ze sobą :wink:.
Dodatkowym atutem może być ekipa z którą jedziesz, jeśli to też zapaleńcy to wśród nich zrób zrzutkę na transport i inne dodatkowe koszty.
Paskie wrota masz na wyciągnięcie ręki, Beritnicę :hearts:
Ja będę w grupie którzy powiedzą zdecydowane TAK :wink:
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 25.06.2018 12:25

sdolas napisał(a):Własna łódka to własna i tyle :lol:
Jeśli koszty transportu są mniejsze od wypożyczenia, a do tego masz świadomość, że z pływania nie zrezygnujesz, to pakować i brać ze sobą :wink:.
Dodatkowym atutem może być ekipa z którą jedziesz, jeśli to też zapaleńcy to wśród nich zrób zrzutkę na transport i inne dodatkowe koszty.
Paskie wrota masz na wyciągnięcie ręki, Beritnicę :hearts:
Ja będę w grupie którzy powiedzą zdecydowane TAK :wink:


Tą Bertnica Beach przelałem szalę na Tak ;)

Koszty transportu to jedna winieta na Słowację i druga na Węgry. Według przepisów moja przyczepka mieści się w ich przedziale że nie wymaga dopłaty. Jedynie w Chorwacji na Autostradzie zamiast I kategorii będzie ciut droższa II kategoria ale do przełknięcia :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 26.06.2018 11:10

Teraz to czekam na relację na żywo 8) :lol:
Porady z klubu zapisane :wink: czyli możesz relacjonować każdy dzień :wink:
Za taką formę będę wdzięczny bo właśnie się waham czy w lipcu nie zaliczyć pagowego wypadu.
Kto wie może się relacją przyczynisz do do odpowiedniej decyzji :wink:
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 26.06.2018 11:19

sdolas napisał(a):Teraz to czekam na relację na żywo 8) :lol:
Porady z klubu zapisane :wink: czyli możesz relacjonować każdy dzień :wink:
Za taką formę będę wdzięczny bo właśnie się waham czy w lipcu nie zaliczyć pagowego wypadu.
Kto wie może się relacją przyczynisz do do odpowiedniej decyzji :wink:

Kamery i Dron już naszykowany więc jak będzie dobre Wifirifi to po każdym dniu będę się starał coś na YT wkleić (coś ala Vlog ) tylko nigdy takiego czegoś nie robiłem ;) ale mam taki zamiar

Pooglądałem sobie wszystko co w temacie PAG napisali mi forumowicze i już nie mogę się doczekać.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 26.06.2018 12:51

To wrzucaj, z chęcią popatrzę :wink:

Co do łódki .... bez problemu przelecisz na drugą stronę zalewu, a tam masz same klifowe plaże w rejonie Bosany
Będzie gdzie polatać dronem :wink:
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 26.06.2018 12:55

sdolas napisał(a):To wrzucaj, z chęcią popatrzę :wink:

Co do łódki .... bez problemu przelecisz na drugą stronę zalewu, a tam masz same klifowe plaże w rejonie Bosany
Będzie gdzie polatać dronem :wink:

Łódka gotowa zmienione opony na nowe, tylna belka świateł wymieniona na ledy, koło zapasowe jest wszystko jest łódka umyta wyjęta z wody ale nie wiem czy przeforsuje decyzje żony bo nagle jej się łódka odwidziała. I jedź tu na Wakacje i odpocznij :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.06.2018 14:46

Będę śledzić :)

A łódka - jeśli nie jest dużo zachodu z braniem, wiezieniem, pakowaniem na przyczepę tu i tam, to bym brała. Trochę rozumiem żonę, bo nie chce się przejmować na wakacjach łódką itd., ale jeśli jej obiecasz, że bierzesz to w 100% na siebie i nie będzie ją łódka musiała interesować, to pewnie się zgodzi ;)
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 26.06.2018 14:49

Zapisuje się...
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 26.06.2018 14:57

CROnikiCROpka napisał(a):Będę śledzić :)

A łódka - jeśli nie jest dużo zachodu z braniem, wiezieniem, pakowaniem na przyczepę tu i tam, to bym brała. Trochę rozumiem żonę, bo nie chce się przejmować na wakacjach łódką itd., ale jeśli jej obiecasz, że bierzesz to w 100% na siebie i nie będzie ją łódka musiała interesować, to pewnie się zgodzi ;)

Co do łódki to łódka już stoi i czeka spakowana. Wszystkie sportowe atrakcje koła dmuchane itp już gotowe. Plandeka założona nic tylko podpinać i jechać. W najgorszym wypadku wynajmę na miejscu na parę dni i już. Relacja na pewno będzie.

Myślę że po całym dniu pilnowania młodego będzie czas na relację foto i video.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 26.06.2018 15:27

coolibeer napisał(a): ... tym razem trafiło na Pag a dokładnie wioska czy miejscowość Kustici.

Będę śledził, bo za dwa miesiące lądujemy w sąsiedniej miejscowości - Zubovići. :wink:
coolibeer napisał(a):Wszystko już prawie gotowe do wyjazdu tylko zastanawiam się czy brać swoją motorówkę czy nie.
Mam mega dylemat bo wszystko już naszykowane sprawdzone ale mam czarne myśli że nie dojadę albo coś się wykrzaczy po drodze.

Tu nie doradzę, bo nie mam doświadczenia, ale na pewno fajnie mieć do dyspozycji swoją łódkę. :)
coolibeer napisał(a):Postanowiłem założyć temat swój odnośnie wyjazdu i zdawać relację z pobytu. Może na samym początku doradzicie odnośnie mojego pomysłu czy warto czy nie.

Pewnie, że warto ... jeśli tylko czas i żona :!: pozwoli. :oczko_usmiech:
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 26.06.2018 21:02

No jak można jej nie zabrać :)
Załączniki:
fota.jpg
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.06.2018 23:07

Zapowiada się ciekawie. Czekam na relację. Znajomi będą od 30 czerwca w Pagu na Pagu, więc może się gdzieś miniecie... Pozdrawiam :D
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 02.07.2018 15:00

agata26061 napisał(a):Zapowiada się ciekawie. Czekam na relację. Znajomi będą od 30 czerwca w Pagu na Pagu, więc może się gdzieś miniecie... Pozdrawiam :D

Kieruj ich do Kustici. Zrobimy spotkanie. Dojechalem. Przygód nie bylo na szczescie auto w kośc troche dostalo ale to jak odetchnę i odpoczne to opisze dzisiejszy dzien. :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.07.2018 15:05

To popatrzę co na tym Pagu w kamieniach piszczy :wink:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
PAG i kolejne Wakacje w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone