Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 10.04.2021 00:05

Witam
To niesamowite, jestem pod wrażeniem Twojej relacji. W ciągu 2 dni przeczytałam 57 stron ( od początku) obejrzałam dziesiątki, może setki zdjęć, postawiłam na GoogleMaps kilkanaście chorągiewek. :D
Cieszę się, że na nią trafiłam. Chyba po kilkunastu zdradach Cro czas na powrót... i myślę, że będzie to Pag. 8)
Dziękuję i pozdrawiam
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.04.2021 19:11

Tiiaaaaaa . . .
Cóż ja , biedny robaczek mam napisać po takich postach i tak wielu długich tygodniach covidowych , żeby resztki czupryny zachować , a wyrazić zasłużony podziw :?: :roll:
Szczerze i zgodnie z prawdą - łódka na Twoich zdjęciach też mi się podobała :oczko_usmiech:

Co do kaloryfera - z doświadczenia wiem , że nie linia się liczy ani fason , a sprawność energetyczna :wink: :mrgreen: :papa:



Pozdrawiam
Piotr
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.04.2021 16:20

mchrob napisał(a):
CROberto napisał(a):Nie wiem dlaczego jeszcze nie wpadli producenci komórek i aparatów na dodanie specjalnych filtrów kaloryferowych. Nie musiał byś się tak męczyć ;)

Może to nie takie złe , że tego nie wymyślili :wink:
Wyobraź sobie fofkę z plaży , a tam wylegują się lub łażą same Conany.....Lary Croft.....Pamele i ŻanClołdy... 8O
Strach się wybrać - pozostaje tylko kupić basen ogrodowy :oczko_usmiech:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.04.2021 16:21

kaeres napisał(a):To prawda. Wygładzają twarze, wyszczuplają policzki, a tak prostej sprawy jak "wysportowana sylwetka" nie są w stanie zaimplementować :)

Jakby to zrobili , to na portalach randkowych same cuda by występowały... :oczko_usmiech: a potem.....
....same złamane serca i hipotetyczne samce alfa z podbitym okiem... :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.04.2021 16:21

Katerina napisał(a):... gdy dotarło do mnie, ze poprzedniego dnia była u mnie na kolacji koleżanka z... dwoma yorkami :mrgreen: I to była przyczyna mojego stanu agonalnego...

Rasa sympatyczna :) przykro ,że zaszkodziły...
Ważne ,że wróciłaś do formy i niedyspozycja wynikła z błahego powodu... :)

Także...
Katerina napisał(a):
CROberto napisał(a):Tu muszę zauważyć ,że prowadzenie łódki daje większy luz, w stosunku do innych pojazdów...
Przemieszczanie się wężykiem - nie wzbudza żadnych podejrzeń - nie prowokuje czynności sprawdzających wydech :mrgreen:

To prawda - nawet przy takiej wodzie jaką mieliście takie rzeczy uchodzą :oczko_usmiech: , przy większym zafalowaniu tym bardziej :smo:

Zawsze słucham opini osób posiadających - większe doświadczenie :) i nie mam tu na myśli większych wężyków :mrgreen: a większą ilość przebytych mil morskich... 8)
Kamień z serca... :smo:

Katerina napisał(a):
CROberto napisał(a):Trzeba mieć kapitański łeb ,krwiobieg i pęcherz...

Myślę, że nie tyle chodzi tu o pęcherz...co możliwości wynikające z anatomicznych różnic między płciami :lol:
BTW - ciekawa jestem jak Twoje Senior i Junior laseczki poradziłyby sobie w tych śnieżnobiałych wdziankach na łodzi Darka :wink: :mrgreen: ( wiem co odpowiesz 8) )

Wydaje mi się ,że kupiłbym każdej po dwa pareo :oczko_usmiech: zaraz po wyjściu na otwarte morze - mocniejszy wiatr się zrywa.....to i pled by nie zaszkodził... :mrgreen:
Cóż....tak już mam , gdy podejrzewam obecność samca alfa... :oczko_usmiech:
Katerina napisał(a):
CROberto napisał(a):Kapitanowie przewiny odpuścili - co wlało w serca winnych -błogość ....ukojenie....harmonię....

A...wdzięczność gdzie??

Regulaminu nie było, ale za to jak wesoło i ...jakie pląsy syren :D pod koniec.

Tu, pierwszy raz - pozwolę sobie ,nie zgodzić się... :wink:
Wdzìęczność też- winna płynąć do dowódctwa...
Nie ma to jak wskazanie właściwej lini postępowania , oraz danie ......co najmniej nastej szansy... :mrgreen:

Katerina napisał(a):No dobra - ja też muszę wspomnieć o kaloryferze - miszcz :boss:


No dzięki Ci jakniewiemco .... :smo:
Tym bardziej ,że rysowanie - to u mnie nie najmocniejsza strona ( gorzej tylko śpiewam) :mrgreen:

Katerina napisał(a):P.S. Z pewnego powodu - Feniks to też moje któreś tam imię :wink:

Chyba mamy wiele wspólnego :P :wink: wnioskuję na podstawie tego , co u Ciebie wyczytałem... :)
Ostatnio edytowano 12.04.2021 04:57 przez CROberto, łącznie edytowano 2 razy
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.04.2021 16:22

wiola2012 napisał(a):Witam
To niesamowite, jestem pod wrażeniem Twojej relacji. W ciągu 2 dni przeczytałam 57 stron ( od początku) obejrzałam dziesiątki, może setki zdjęć, postawiłam na GoogleMaps kilkanaście chorągiewek. :D
Cieszę się, że na nią trafiłam. Chyba po kilkunastu zdradach Cro czas na powrót... i myślę, że będzie to Pag. 8)
Dziękuję i pozdrawiam

Cześć Wiola :)
Dziękuję bardzo za te miłe 8) i motywujące słowa ... 8)
Bardzo się cieszę , że moja relacja spowodowała chęć powrotu do Chorwacji ...
( kusiło mni napisać na , bo bym się przekonał czy Janusz tu zagląda :oczko_usmiech: )

Jeżeli tylko nie będzie Bory przez tydzień , to Pag Cìę nie zawiedzie...
To niezwykłe miejsce , dzięki któremu miewałem odmienne stany świadomości :hearts: sam tej relacji bym nie wymyślił... :lol:

Btw.
Jeśli będziesz miała czas i ochotę , to na pierwszej stronie są zamieszczone linki ,do relacji sprzed lat...
:papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.04.2021 16:24

piotrf napisał(a):Tiiaaaaaa . . .
Cóż ja , biedny robaczek mam napisać po takich postach i tak wielu długich tygodniach covidowych , żeby resztki czupryny zachować , a wyrazić zasłużony podziw :?: :roll:

Dzięki Ci Piotrze bardzo... :D
Czuprnę zostaw , zakręć lepiej wąs... :lol:

piotrf napisał(a):Szczerze i zgodnie z prawdą - łódka na Twoich zdjęciach też mi się podobała :oczko_usmiech:

:lool:
piotrf napisał(a):Co do kaloryfera - z doświadczenia wiem , że nie linia się liczy ani fason , a sprawność energetyczna :wink: :mrgreen: :papa:

Ale wizuanie - imponujące są te żeberkowe... :oczko_usmiech:

Btw.
Kaloryfer prawie jak u CR7 ... :oczko_usmiech:
Nick też podobny CRO ... :mrgreen:
:papa:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 12.04.2021 10:08

CROberto napisał(a):Btw.
Jeśli będziesz miała czas i ochotę , to na pierwszej stronie są zamieszczone linki ,do relacji sprzed lat...
:papa:


Do tej dot. Hvaru już zaglądam. Dżin mnie zaintrygował :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 13.04.2021 19:35

wiola2012 napisał(a):
CROberto napisał(a):Btw.
Jeśli będziesz miała czas i ochotę , to na pierwszej stronie są zamieszczone linki ,do relacji sprzed lat...
:papa:


Do tej dot. Hvaru już zaglądam. Dżin mnie zaintrygował :D

:lol:
Uwierz w Ducha...
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2021 11:02

Gib
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2021 11:03

Gib
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2021 11:03

Gib
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2021 11:04

Gib
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2021 11:05

Gib
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.04.2021 11:05

Gib
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35 - strona 58
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone