Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 21.08.2021 22:09

minini napisał(a):
CROberto napisał(a):Na tym słupku - trzeba zawiesić worek strunowy , a w nim umieścić zeszyt, w twardej okładce oklejonej logo Cro.pl...
I opisać - Cromaniacka Księga Skarg i Życzeń... :oczko_usmiech: :

Chyba raczej Księga Dziwnych Zdarzeń ;)

Też pasuje... :lol:

CROberto napisał(a):Na relację live - znalazł bym czas, w bardzo przyszłym ewentualnym Ciechocinku... :mrgreen:
Może być :?:
:oczko_usmiech:
:smo:

minini napisał(a):Twoja relacja nawet z Ciechocinka mogłaby być fascynująca heheh

W szczególności- ta z five-ów ... :mrgreen:
:wink:

CROberto napisał(a):A tak serio - to możliwe, że do Chorwacji w tym roku nie dotrzemy... :cry:

minini napisał(a):I co ja będę czytać kolejny rok? Nadrobię wszystkie relacje Kapitańskiej Baby :)
No dobra, was też mi szkoda ;) Choć może jednak się uda wyjechać?

Było blisko , ale jak pisałem powyżej ,odpowiadając Wioli - sprawę przesądziła potężna ulewa... :(
Zalało nas wtedy , co Kraków.

minini napisał(a):Drugie podejście do Metajny zrobiliśmy przedostatniego dnia urlopu. Sprawnym autem z wypoczętym mężem ;)
Poszło zgodnie z planem! Autem na Rucice a stamtąd sup-em do Bertnicy! Widoki prze-pięk-ne!
Zrobiliśmy filmik z drona pieszej trasy Rucica- Bertnica, jakby ktoś chciał. Może znajdę czas na jakąś krótką relację, to wrzucę ;)

Ja bym chciał... :D

Prawie wszystko ogarnięte :) za niedługo, zacznę wszystko nadrabiać, na forum...
:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35 - strona 72
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022