Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.12.2020 12:48

Zacny kolejny spacer :wink:
Tak się zastanawiam czy byłabym w stanie chodzić po tych skałach w upał i coś czuję że poległabym 8O :roll: Od jakiegoś czasu padam "na pysk" w upały :oops: Co to się z człowiekiem robi :roll:
minini
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 23.11.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) minini » 11.12.2020 14:31

CROberto napisał(a):

Nigdzie rano się nie wyrwałem...
Pilnuję, aby moje dziewczyny wstały o jakieś przyzwoitej godzinie...
Ósma styknie :mrgreen: koniec z marnowaniem wakacji


Gdybyś mnie tak bez ostrzeżenia, na urlopie o 8 rano obudził, to bym na złość nie wstała do 10tej :evil:
Chyba że czekałoby już śniadanko, to może wybaczyłabym :wink:

Takimi widokami nacieszę się mam nadzieję na żywo, w kolejnym sezonie! :D póki co, te Twoje muszą mi wystarczyć!
minini
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 23.11.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) minini » 11.12.2020 14:34

Kapitańska Baba napisał(a):Zacny kolejny spacer :wink:
Tak się zastanawiam czy byłabym w stanie chodzić po tych skałach w upał i coś czuję że poległabym 8O :roll: Od jakiegoś czasu padam "na pysk" w upały :oops: Co to się z człowiekiem robi :roll:


Też nie widzę się tam jako energiczna koza skacząca po skałach 8) raczej jako dyszący leniwiec :lol: Co nie znaczy że nie spróbuję!
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.12.2020 15:14

anakin napisał(a):Swoją drogą trasa na nią coraz bardziej wypasiona - ścieżki, murki, balustrady jeszcze brakuje.
Tylko patrzeć jak tam baba z oscypkami usiądzie. :roll:
Baby nie musi być, ale jakby chodnik ruchomy tam zrobili to ja się tam udam.... :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 19:39

anakin napisał(a):Jej Wysokość Beretnica. :mrgreen:

Swoją drogą trasa na nią coraz bardziej wypasiona - ścieżki, murki, balustrady jeszcze brakuje.
Tylko patrzeć jak tam baba z oscypkami usiądzie. :roll:

Mam nadzieję ,że do tego czasu mi się opatrzy... :oczko_usmiech:
A jeśli już ,to.......pójdę wodą...( choć podobno- trzeba mieć talent baletnicy :mrgreen: )
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 19:46

Kapitańska Baba napisał(a):Zacny kolejny spacer :wink:
Tak się zastanawiam czy byłabym w stanie chodzić po tych skałach w upał i coś czuję że poległabym 8O :roll: Od jakiegoś czasu padam "na pysk" w upały :oops: Co to się z człowiekiem robi :roll:

:)
Cyc zawsze pod ręką , morze zawsze po stopą ,wiatr na zawołanie :wink: - cóż się dziwić , że percepcja się zmieniła... :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 19:59

minini napisał(a):
CROberto napisał(a):

Nigdzie rano się nie wyrwałem...
Pilnuję, aby moje dziewczyny wstały o jakieś przyzwoitej godzinie...
Ósma styknie :mrgreen: koniec z marnowaniem wakacji


Gdybyś mnie tak bez ostrzeżenia, na urlopie o 8 rano obudził, to bym na złość nie wstała do 10tej :evil:


Ależ ja zawsze wysyłam ostrzeżenia - najpierw tłukę się drzwiami o futryny - jak to nie pomaga, to przechodzę do etapu drugiego mówiąc szeptanym "wrzaskiem" : nadchodzi pobudka... :oczko_usmiech:
minini napisał(a):Chyba że czekałoby już śniadanko, to może wybaczyłabym :wink:
Zapach rozkrojonego świeżego chlebka musi wystarczyć - rozpieścić łatwo ,a odzwyczaić trudno... :mrgreen:
minini napisał(a):Takimi widokami nacieszę się mam nadzieję na żywo, w kolejnym sezonie! :D póki co, te Twoje muszą mi wystarczyć!

Tego Wam życzę :) a jeśli chodzi o takie widoki ,to jeszcze zdjęć będzie sporo - to dopiero początek wędrówki ...
Ostatnio edytowano 12.12.2020 07:43 przez CROberto, łącznie edytowano 1 raz
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 20:07

piekara114 napisał(a):
anakin napisał(a):Swoją drogą trasa na nią coraz bardziej wypasiona - ścieżki, murki, balustrady jeszcze brakuje.
Tylko patrzeć jak tam baba z oscypkami usiądzie. :roll:
Baby nie musi być, ale jakby chodnik ruchomy tam zrobili to ja się tam udam.... :wink:

Beata - to łatwizna , gdy idziesz normalnie na Beretnicę...
Ja, normalnie już tam dotarłem ,w zeszlym roku ( niejakie trudności były, przy wymuszonym powrocie przez Burę) , teraz mnie wzìęło na cudaczenie, po okolicznych skałach .
Było trudniej , ale mogę tak cudaczyć, za każdym pobytem ... :hearts:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 22:12

Tuti napisał(a):Ja mam tak samo z tym łażeniem :D , miałem tylko popatrzeć co jest za górką, a wciągło mnie tak że żona i znajomi myśleli że już po mnie 8O. Gdy wróciłem byli tylko oni i pusta Beritnica :lol: :lol: Potem dopiero zobaczyłem na mapie że byłem za Malin w takiej małej zatoczce :lol: :lol:

Wiem jak to jest - szkoda ,że nie można zatrzymać czasu :wink: ciekawości powstrzymywać, nie zamierzam... :)
Witaj w " klubie " :oczko_usmiech:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 22:15

majkik75 napisał(a):A tą drogę poznaję :lol: Też w tym roku udało się tam dojść :D

Jest fajna ,taka arizońska :wink: poboczne bezdroża , też wciągające :D
:papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 20:03

Gib
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 20:05

.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 20:05

Gib
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 20:06

Gib
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 20:07

Gib
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35 - strona 48
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone