Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.12.2020 11:48

Zacny kolejny spacer :wink:
Tak się zastanawiam czy byłabym w stanie chodzić po tych skałach w upał i coś czuję że poległabym 8O :roll: Od jakiegoś czasu padam "na pysk" w upały :oops: Co to się z człowiekiem robi :roll:
minini
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) minini » 11.12.2020 13:31

CROberto napisał(a):

Nigdzie rano się nie wyrwałem...
Pilnuję, aby moje dziewczyny wstały o jakieś przyzwoitej godzinie...
Ósma styknie :mrgreen: koniec z marnowaniem wakacji

Gdybyś mnie tak bez ostrzeżenia, na urlopie o 8 rano obudził, to bym na złość nie wstała do 10tej :evil:
Chyba że czekałoby już śniadanko, to może wybaczyłabym :wink:

Takimi widokami nacieszę się mam nadzieję na żywo, w kolejnym sezonie! :D póki co, te Twoje muszą mi wystarczyć!
minini
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) minini » 11.12.2020 13:34

Kapitańska Baba napisał(a):Zacny kolejny spacer :wink:
Tak się zastanawiam czy byłabym w stanie chodzić po tych skałach w upał i coś czuję że poległabym 8O :roll: Od jakiegoś czasu padam "na pysk" w upały :oops: Co to się z człowiekiem robi :roll:

Też nie widzę się tam jako energiczna koza skacząca po skałach 8) raczej jako dyszący leniwiec :lol: Co nie znaczy że nie spróbuję!
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.12.2020 14:14

anakin napisał(a):Swoją drogą trasa na nią coraz bardziej wypasiona - ścieżki, murki, balustrady jeszcze brakuje.
Tylko patrzeć jak tam baba z oscypkami usiądzie. :roll:
Baby nie musi być, ale jakby chodnik ruchomy tam zrobili to ja się tam udam.... :wink:
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 18:39

anakin napisał(a):Jej Wysokość Beretnica. :mrgreen:

Swoją drogą trasa na nią coraz bardziej wypasiona - ścieżki, murki, balustrady jeszcze brakuje.

Mam nadzieję ,że do tego czasu mi się opatrzy... :oczko_usmiech:
A jeśli już ,to.......pójdę wodą...( choć podobno- trzeba mieć talent baletnicy :mrgreen: )
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 18:46

Kapitańska Baba napisał(a):Zacny kolejny spacer :wink:

:)
Cyc zawsze pod ręką , morze zawsze po stopą ,wiatr na zawołanie :wink: - cóż się dziwić , że percepcja się zmieniła... :mrgreen:
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 18:59

minini napisał(a):
CROberto napisał(a):

Nigdzie rano się nie wyrwałem...
Pilnuję, aby moje dziewczyny wstały o jakieś przyzwoitej godzinie...
Ósma styknie :mrgreen: koniec z marnowaniem wakacji

Gdybyś mnie tak bez ostrzeżenia, na urlopie o 8 rano obudził, to bym na złość nie wstała do 10tej :evil:

Ależ ja zawsze wysyłam ostrzeżenia - najpierw tłukę się drzwiami o futryny - jak to nie pomaga, to przechodzę do etapu drugiego mówiąc szeptanym "wrzaskiem" : nadchodzi pobudka... :oczko_usmiech:
minini napisał(a):Chyba że czekałoby już śniadanko, to może wybaczyłabym :wink:
Zapach rozkrojonego świeżego chlebka musi wystarczyć - rozpieścić łatwo ,a odzwyczaić trudno... :mrgreen:
minini napisał(a):Takimi widokami nacieszę się mam nadzieję na żywo, w kolejnym sezonie! :D póki co, te Twoje muszą mi wystarczyć!

Tego Wam życzę :) a jeśli chodzi o takie widoki ,to jeszcze zdjęć będzie sporo - to dopiero początek wędrówki ...
Ostatnio edytowano 12.12.2020 06:43 przez CROberto, łącznie edytowano 1 raz
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 19:07

piekara114 napisał(a):
anakin napisał(a):Swoją drogą trasa na nią coraz bardziej wypasiona - ścieżki, murki, balustrady jeszcze brakuje.
Baby nie musi być, ale jakby chodnik ruchomy tam zrobili to ja się tam udam.... :wink:

Beata - to łatwizna , gdy idziesz normalnie na Beretnicę...
Ja, normalnie już tam dotarłem ,w zeszlym roku ( niejakie trudności były, przy wymuszonym powrocie przez Burę) , teraz mnie wzìęło na cudaczenie, po okolicznych skałach .
Było trudniej , ale mogę tak cudaczyć, za każdym pobytem ... :hearts:
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 21:12

Tuti napisał(a):Ja mam tak samo z tym łażeniem :D , miałem tylko popatrzeć co jest za górką, a wciągło mnie tak że żona i znajomi myśleli że już po mnie 8O. Gdy wróciłem byli tylko oni i pusta Beritnica :lol: :lol: Potem dopiero zobaczyłem na mapie że byłem za Malin w takiej małej zatoczce :lol: :lol:

Wiem jak to jest - szkoda ,że nie można zatrzymać czasu :wink: ciekawości powstrzymywać, nie zamierzam... :)
Witaj w " klubie " :oczko_usmiech:
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.12.2020 21:15

majkik75 napisał(a):A tą drogę poznaję :lol: Też w tym roku udało się tam dojść :D

Jest fajna ,taka arizońska :wink: poboczne bezdroża , też wciągające :D
:papa:
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 19:03

Gib
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 19:05

.
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 19:05

Gib
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 19:06

Gib
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.12.2020 19:07

Gib
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

PAG-bez strachu nie ma odwagi... Sezon 2 str.35 - strona 48
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019