Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ostrzeżenie przed parkingiem BP za Grazem i nie tylko.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 23.09.2013 21:31

Dzięki za wyjaśnienia. Ja dotychczas jeździłem tylko z KL z ubezpieczalni ale skoro sami pytają o EKUZ to może lepiej ją brać coby nie komplikować spraw.

ps. Może jestem upierdliwy ale ja bym napisał do centrali BP w Austrii z opisem tego przypadku. Może na przyszłość to komuś pomoże?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.09.2013 12:12

"Co do markizy i tv.
Tv-i na wakacjach nam powiewa flagą wielkości tych, widywanych w Turcji."
Gość zapłacił za pokój z TV-Sat i oczekiwał, że będzie działać, ot i tyle.
Tobie może powiewać to setka flag i to też Twoja sprawa, na wakacje możesz walić z buta i to również Twoja sprawa.
Trochę wyrozumiałości dla innych.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.09.2013 12:17

To Ty na wakacje jeździsz tv oglądać 8O :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.09.2013 12:21

Co nie wolno?
Dniami i nocami, takie mam hobby.
"Gość zapłacił za pokój z TV-Sat i oczekiwał, że będzie działać, ot i tyle."
Czy to zdanie jest takie trudne do zrozumienia, płaci i wymaga.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.09.2013 12:52

:mrgreen:
Nie mam pytań...

:papa:
dario7
Cromaniak
Posty: 1293
Dołączył(a): 21.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario7 » 24.09.2013 13:33

Ale ja mam jedno do FUX-a:

czy aby na pewno, nigdy jak miałeś możliwość w apartamencie nie włączyłeś tv?
Nam właśnie brakowało aktualnej prognozy pogody w tym feralnym dniu. Zemściło się to na gospodyni. I tyle.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.09.2013 13:38

Nie używałem tv.

Pomimo neta, nie sprawdzałem lokalnej prognozy pogody.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 24.09.2013 14:06

Rozumiem rozczarowanie ofertą programów, ja wprawdzie nie oglądam TV, ale znam fanów sportu, którym ciężko bez dostępu.
Pogodę sprawdzam zawsze w necie. Jeśli mam wątpliwości dopytuje gospodarza.
Jeśli chodzi o markizę, zawsze trzeba ją zwijać jeśli opuszcza się apartament na dłużej. My tak robiliśmy, to logiczne. Pogoda zawsze się może zmienić, a markizy mają ograniczoną wytrzymałość na wiatr.

Pozdrawiam.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.09.2013 14:21

Fajnym patentem było polanie wodą posadzki.
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 24.09.2013 14:52

Typowe polskie (warszawskie) myślenie,wiecznie niezadowolony malkontent,pozwie co tylko się da,stacje benzynową,ambasadę,urząd miasta,piekarnię....etc.

Jak już słyszę,że np. w warszawie się nic nie robi (bo stadion narodowy,nowe muzea i metro zrobiły krasnoludki) a po odszkodowanie tysiące warszawiaków się ustawiło to wiecie co? Kazałbym im pieszo chodzić jak im się nie podoba budowa metra,w każdym innym mieście ludzie byliby zadowoleni ale warszawiacy...... .BRAK MI SŁÓW!

Wyluzuj chłopie i daj sobie spokój albo napisz na forum o owadach i stacjach bp
Jak się nie podoba to szukam innego miejsca a nie płacze jak baba.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.09.2013 15:01

Krzysiekm napisał(a):bo stadion narodowy


to tak samo mnie powiewa.... :mrgreen:
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 24.09.2013 15:33

Niooo widzę, że dyskusja idzie w odpowiednim kierunku. :mrgreen:
Po delikatnej reprymendzie przez autora - zastanawiałem się, czy nie napisać do Shella - bo ostatnio chciałem sobie drogę skrócić idąc zapłacić za paliwo i wszedłem w psie kupsko... Aż do dzisiaj nie mogę wyjść z oszołomienia, dlaczego pracownicy tego nie posprzątali, a i na nowe buty shell by mógł się czuć w obowiązku mi dołożyć.
A co do markizy - każdy normalny wychodząc z pokoju ją zwija (tak samo jak wyłącza klimatyzację) - więc też nie rozumiem oburzenia. No ale może się nie znam...
A co to (zapłaconej) TV-SAT - była? Była! Sam pisze, że była, tylko mu się lista kanałów nie podoba.
No u mnie też HBO nie było.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 24.09.2013 19:01

A ja uważam że kolega Dario7 ma rację.
Forum jest też, by wyrażać swoje niezadowolenie i dlatego pozwolił podzielić się z Wami swoimi opiniami, uwagami.
Nikomu nie życzę przypadku z osą, ale może to trafić się każdemu z Was - i gwarantuje że też byście to opisali. I nieźle byście obsmarowali BP / niektórzy bardziej dosadnie niż autor wątku. /

Dario7 opisał to co bolało podczas wyjazdu i słusznie. Niby dla innych są to drobnostki ale z takich drobnostek ktoś może zbudować sobie opinie na temat konkretnego apartmani.

Jeżeli płacimy za jakąś usługę to wymagamy by usługa była wykonana rzetelnie - w tym przypadku można o rzetelności dyskutować.

Dla jednych źle że nie działa TV-SAT , dla innych że zrywa WIFI. Każdy ma swoje potrzeby i wymagania.

Także Dario7 - dobrze że opisałeś swoje spostrzeżenia.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.09.2013 19:05

Pewnie że ma rację lecz wydaje mi się że niektórym to nawet gdyby w Chorwacji pluli w twarz to i tak by powiedzieli że deszcz pada.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 24.09.2013 19:38

1. robić wała z gościa i nie potrafić naprawić dekodera, angażować kilka osób do naprawy.
2. nachodzić z samego rana gości po pieniądze / bardzo rażące zachowanie /
3. robić smród grillem i dymić na balkon
3. syf w pokoju
4. brak zmiany ręczników itd.
5. pszczoły na stacji

Panie Z, i uważasz że to mało istotne rzeczy ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ostrzeżenie przed parkingiem BP za Grazem i nie tylko. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone