Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janka.mik.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 28.04.2017 11:30

Dzięki za relację, miło było podróżować z Wami :lol:
loverosa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 28.04.2017 18:19

CROnikiCROpka napisał(a):
loverosa napisał(a):Miała być Korcula,ale tam skałek pełno,więc wypadło na Vis :D

Ja wiem czy skałek pełno. Piękne plaże są, otoczaki - my polecamy :)

A jaką miejscówkę możecie polecić na przyszłość?
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.04.2017 18:58

Dzięki za super relację :D Miło było sobie powspominać Brač 8)
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 28.04.2017 20:59

Dzięki za relację :D
i oczywiście za wskazówki dotyczące ap. Nada :D :papa:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 29.04.2017 09:53

Ja również do teraz w Hvarze zakochana ,w lipcu będę na Brać ,zobaczymy czy to się zmieni.Fajnie się czytało Wasze wspomnienia .Dzięki :papa:
loverosa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 29.04.2017 16:31

maslinka napisał(a):Dzięki za super relację :D Miło było sobie powspominać Brač 8)

Maslinka dzięki:) Pamiętam,że jak byliśmy pierwszy raz w Stanici w 2013 roku sąsiadka zza ściany opowiadała jak to razem z mężem wypłynęli z Omisia w rejs na Brać.Psioczyła strasznie,że nie warto,że tam nic nie ma i jest okropnie.
Gdybym nie czytała tego forum pewnie do dzisiaj żyłabym w przekonaniu,że tak jest i moja noga nie postanie na wyspie.
Teraz wiem,że nie za bardzo należy kierować się zdaniem innych osób.Nam Bol się podobał i Zlatni Rat również.
Ta plaża jest do odwiedzenia,nie na stały pobyt.Takich kolorów lazuru nie widziałam nigdzie.nawet plaża w Sumartinie nie zrobiła na mnie tak wielkiego wrażenia jak Zlatni Rat. Pozdrawiam:)

lotnikwsk napisał(a):Dzięki za relację :D
i oczywiście za wskazówki dotyczące ap. Nada :D :papa:

Miło mi było pokazać z naszej strony wyspę.Dla mnie każda relacja jest inna,oryginalna,a dlaczego? Bo to nic,że są podobne ujęcia,ale emocje poszczególnych osób są inne i indywidualne:)Nada hmm dla mnie bomba,rewelacyjna miejscówka :D
Przede wszystkim czystość.Nie musiałam biegać i czyścić apartamentu przed rozłożeniem swoich rzeczy.To doceniam i na pewno jeśli kiedyś zawitamy na Brać to tam skierujemy nasze kroki:)

andeo napisał(a):Ja również do teraz w Hvarze zakochana ,w lipcu będę na Brać ,zobaczymy czy to się zmieni.Fajnie się czytało Wasze wspomnienia .Dzięki :papa:

Ciekawa jestem Twojego zdania po powrocie.Hvar jest piękny,ale dla mnie lekko za dziki,rzeczywiście tam miałam ciary.
Na Brać czułam swobodę ,a nawet sama wsiadłam za kierownicę i jechałam brackimi drogami :)

Ale mi tęskno za Chorwacją,bakcyl trwa i nie zamierza puścić.Znajomi się dziwią.Po co się tak męczycie?
Nie lepiej wsiąść w samolot ,dwie godzinki i plaża?

Pozdrawiam :papa:
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 30.04.2017 21:42

loverosa napisał(a):Miała być Korcula,ale tam skałek pełno,więc wypadło na Vis :D

Vis? A jaka miejscowość? :papa:
Adek99
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 04.05.2017 09:24

Dzięki za relację, fajnie było na Brač popatrzeć. Jak dobrze pójdzie, to w czerwcu tę wyspę będę mógł na własne oczy podziwiać :D
MrOwA
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 04.05.2017 10:12

Witam
Czytają relacje z Brac, zaczynam się coraz bardziej przekonywać, aby spędzić tam kolejne wakacje. Zastanawiam się jeszcze nad docelową miejscowością: Supertar, czy np. Povija :)
Czy w Poviji polecacie jakieś konoby, knajpki, które serwują pyszne jedzonko?
loverosa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 24.05.2017 16:37

karin74 napisał(a):

Vis? A jaka miejscowość? :papa:

To tajemnica :D
Adek99 napisał(a):Dzięki za relację, fajnie było na Brač popatrzeć. Jak dobrze pójdzie, to w czerwcu tę wyspę będę mógł na własne oczy podziwiać :D

Adek zachęcam,warto tam pojechać,ta wyspa ma w sobie magię:)
MrOwA napisał(a):Witam
Czytają relacje z Brac, zaczynam się coraz bardziej przekonywać, aby spędzić tam kolejne wakacje. Zastanawiam się jeszcze nad docelową miejscowością: Supertar, czy np. Povija :)
Czy w Poviji polecacie jakieś konoby, knajpki, które serwują pyszne jedzonko?

Supetar albo Povlja:) Supetar to portowe miasteczko,niestety nie zdążyliśmy jego zwiedzić,natomiast Povlja to wspaniała mała miejscowość,cicha,spokojna...
Najlepsze jedzonko tylko w konobie Kala przy mini porcie obok Studenaca. Lemoniada najlepszą jaką piłam mniam:)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:) - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019