Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 18.07.2016 19:38

FUX napisał(a):Fajnie znajome kąty pooglądać.


Zapraszam do czytania :)

CROdzinka.pl napisał(a):W oczekiwaniu na nasz wyjazd końcem sierpnia (Hvar) z ogromną radością pooglądamy świeżą relację.


Hvar ale super,bardzo miło go wspominamy,pomimo,że jest inny nic Brać...

AniaSK napisał(a):@loverosa

Kiedyś zrozumieją :). Mnie to zajęło 10 lat, bo wyjeżdżałam z rodzicami za gówniaka i nastolatka i powiem szczerze, że z perspektywy to były najlepsze wakacje!

Piękna plaża! Aż chciałoby się tam dłużej być.


Mam nadzieję,że kiedyś będą dobrze wspominać:)
Plaża każda jedna piękna,a woda przejrzysta :)

Adek99 napisał(a):Bol i Murvica super, może skrobnę coś z Ivana, ale bliżej września ;)


Będę czekała:)

EithelAmarth napisał(a):Zaczyna mnie korcić ten Brac na przyszły rok :wink: plaża w Murvicy - boska :hearts:


Brać i mnie kusił i długo nie wytrzymałam,musiałam ją odkryć...

emarylka napisał(a):U mnie Brać w planie za miesiąc,
będę na bieżąco :))))


Zazdroszczę:)

kwlj napisał(a):Super Relacja i zdjęcia !!

emarylka napisał(a):U mnie Brać w planie za miesiąc,
będę na bieżąco :))))


U mnie również za miesiąc :-)

Dziękuję:)

gaspar84 napisał(a):Loverosa która plaża fajniejsza? Bol czy Murvica? Będąc za miesiąc w Spltskiej planuję się tam wybrać na jeden dzień i wydaje mi się że przez Zlatni Rat tylko się przespacerujemy, a plażować będziemy w Murvicy bo wydaje mi się, że tam znacznie ładniej:)


Gaspar trudno jednoznacznie określić,która plaża ładniejsza.każdemu co innego się podoba,Zlatni Rat nie ma wielu zwolenników na forum,a nam się podobała i nie przeszkadzali mi ludzie...ale cały dzień plażować tam się nie da,ani w spokoju poczytać. Murvica jest kameralna,ma klimacik...


30 czerwiec czwartek

Rano tak dobrze mi się spało,ale no my tu nie przyjechaliśmy spać do południa,więc budzę męża i zamierzam go dziś namówić na plażowanie znów w innym miejscu.Na początek idziemy jak zwykle do Studenaca. Po drodze kilka fotek :)

Obrazek

Obrazek

Na taki domek może i nas byloby stać ?

Obrazek

Szkoda,że nie na sprzedaż...

Obrazek

Obrazek

Kolejne wehikuły

Obrazek

Obrazek

Przy śniadanku oznajmiam rodzince,że dziś jedziemy na piękną plażę,niedaleko itd
Jedziemy do oddalonej o 4 km miejscowości Sumartin. Najpierw wstępujemy do Studenaca po zimne napoje,a potem w kierunku kościoła i podjeżdżamy stromą górą.Przy lasku zostawiamy auto i leśną dróżką zmierzamy tam,gdzie inni ludzie.
W tym dniu niebo nie było czyste,trochę zachmurzone,ale może to i dobrze,odpoczniemy od słońca.

Obrazek

Obrazek

Z daleka już mi się podoba...

Obrazek

Obrazek

Czy to Sv.Rok?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Plaża jest dla mnie na plus,odcienie wody cudo,ale nie lubię plażować tam,gdzie za dużo gołego ciała,od tego są ustronne miejsca :lol:

Wracamy....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba tutaj byłoby przyjemniej,bardziej tekstylnie:)

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2016 21:26

loverosa napisał(a):Plaża jest dla mnie na plus,odcienie wody cudo,ale nie lubię plażować tam,gdzie za dużo gołego ciała,od tego są ustronne miejsca :lol:



Witam

Zawsze można się "wtopić" w otoczenie :lol: Podejrzewam,że mężowi by się spodobało :oczko_usmiech:
....
A tak poważnie to była Ta plaża?
https://goo.gl/wkQ14p
Pozdrawiam :papa:
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 18.07.2016 21:28

Lubuskie pozdrawia Lubuskie. Brać za 25 dni po raz drugi, i na pewno plaża zatoczkowa w Povlji będzie zaliczona, bo w zeszłym roku zaliczyliśmy tam tylko pizzę Jumbo w konobie na zakręcie. Za to plaża w Sumartin "pod krzyżami" cudowna. Nie wiem czy tylko my tak mamy ale w zeszłym roku najlepsze plaże na wyspie na których byliśmy sąsiadowały z cmentarzem, kościołem albo krzyżami. Dobrze mieć jakiś punkt orientacyjny :-)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.07.2016 21:53

tomekkulach napisał(a):
loverosa napisał(a):Plaża jest dla mnie na plus,odcienie wody cudo,ale nie lubię plażować tam,gdzie za dużo gołego ciała,od tego są ustronne miejsca :lol:



Witam

Zawsze można się "wtopić" w otoczenie :lol: Podejrzewam,że mężowi by się spodobało :oczko_usmiech:
....
A tak poważnie to była Ta plaża?
https://goo.gl/wkQ14p
Pozdrawiam :papa:

Tak to ta plaża. Szczerzę powiedzieć golizny tam za wiele nie spotkałem :wink:
Odwiedzamy tą plażę kilkakrotnie podczas każdego pobytu, plażujemy jednak trochę na uboczu bo tu za wielki tłok :mrgreen:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 18.07.2016 21:54

tomekkulach napisał(a):
loverosa napisał(a):Plaża jest dla mnie na plus,odcienie wody cudo,ale nie lubię plażować tam,gdzie za dużo gołego ciała,od tego są ustronne miejsca :lol:



Witam

Zawsze można się "wtopić" w otoczenie :lol: Podejrzewam,że mężowi by się spodobało :oczko_usmiech:
....
A tak poważnie to była Ta plaża?
https://goo.gl/wkQ14p
Pozdrawiam :papa:


Plaża w Sumartinie wyjątkowo piękna jest chyba tylko jedna :) To właśnie ta za kościółkiem...

2salamandra22 napisał(a):Lubuskie pozdrawia Lubuskie. Brać za 25 dni po raz drugi, i na pewno plaża zatoczkowa w Povlji będzie zaliczona, bo w zeszłym roku zaliczyliśmy tam tylko pizzę Jumbo w konobie na zakręcie. Za to plaża w Sumartin "pod krzyżami" cudowna. Nie wiem czy tylko my tak mamy ale w zeszłym roku najlepsze plaże na wyspie na których byliśmy sąsiadowały z cmentarzem, kościołem albo krzyżami. Dobrze mieć jakiś punkt orientacyjny :-)


Witam Lubuszan:)

Od razu polecam konobę Kala,koniecznie trzeba spróbować specjałów tamtejszej kuchni.
W dalszej części pokażę co wylądowało na naszych talerzach i moje wrażenia z tamtego wieczoru:)
Apartament macie wykupiony w Povlji? Ciekawe jaką trasą pojedziecie?
O tak zdecydowanie,plaże koło cmentarzy najładniejsze,w ustronnych miejscach.
Mam nadzieję,że będzie relacja po powrocie :papa:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 18.07.2016 21:58

dids76 napisał(a):
tomekkulach napisał(a):
loverosa napisał(a):Plaża jest dla mnie na plus,odcienie wody cudo,ale nie lubię plażować tam,gdzie za dużo gołego ciała,od tego są ustronne miejsca :lol:



Witam

Zawsze można się "wtopić" w otoczenie :lol: Podejrzewam,że mężowi by się spodobało :oczko_usmiech:
....
A tak poważnie to była Ta plaża?
https://goo.gl/wkQ14p
Pozdrawiam :papa:

Tak to ta plaża. Szczerzę powiedzieć golizny tam za wiele nie spotkałem :wink:
Odwiedzamy tą plażę kilkakrotnie podczas każdego pobytu, plażujemy jednak trochę na uboczu bo tu za wielki tłok :mrgreen:


To my mieliśmy okazję dwukrotnie oglądać kobiety topless w różnym wieku:)
Po bokach były półki skalne,ja lubię leżeć na żwirku :)
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 19.07.2016 08:31

witam :papa:

Brač jak miejsce urlopowe... może za kilka lat...
ale plażyczkę w Sumartinie spenetrowałam osobiście, miejsce byłoby idealne, gdyby nie te tłumy...
golizna zupełnie mi nie przeszkadza, bez względu na wiek i masę ciała, plażowanie na Nugal-u uodparnia na takie widoki :oczko_usmiech:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 19.07.2016 15:58

dids76 napisał(a):
loverosa napisał(a):

Plaża dla mnie na plus,odcienie wody cudo,ale nie lubię plażować tam ,gdzie za dużo gołego ciala,od tego są ustronne miejsca

Tak to ta plaża. Szczerzę powiedzieć golizny tam za wiele nie spotkałem :wink:
Odwiedzamy tą plażę kilkakrotnie podczas każdego pobytu, plażujemy jednak trochę na uboczu bo tu za wielki tłok :mrgreen:


Ja przez kilkanaście dni pobytu tam, nie spotkałem się zgolutkim tymczyowym...w sumieniefartjakiś... :mrgreen:
Trzeba było dać mężowi maskę i kazać sobie muszli nazbierać-to by nie patrzył :lool: a później po takim bezdechu to wzrok przymglony ,i też by nie widział :wink: mogliście zostać...
Miło wspominać Brać-zostaję... 8)
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 19.07.2016 17:30

loverosa napisał(a):Kolejne wehikuły
Obrazek


Czyżby w głębi perła naszej motoryzacji :wink:
Fajna relacja, fajne zdjęcia. Ciekawe, czy zajrzycie do Postiry 8)
pzdr.
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.07.2016 19:22

Kasia i Krzyś napisał(a):witam :papa:

Brač jak miejsce urlopowe... może za kilka lat...
ale plażyczkę w Sumartinie spenetrowałam osobiście, miejsce byłoby idealne, gdyby nie te tłumy...
golizna zupełnie mi nie przeszkadza, bez względu na wiek i masę ciała, plażowanie na Nugal-u uodparnia na takie widoki :oczko_usmiech:


Mi też nie przeszkadza,ale moim nastolatkom tak 8)

CROberto napisał(a):
dids76 napisał(a):
loverosa napisał(a):

Plaża dla mnie na plus,odcienie wody cudo,ale nie lubię plażować tam ,gdzie za dużo gołego ciala,od tego są ustronne miejsca

Tak to ta plaża. Szczerzę powiedzieć golizny tam za wiele nie spotkałem :wink:
Odwiedzamy tą plażę kilkakrotnie podczas każdego pobytu, plażujemy jednak trochę na uboczu bo tu za wielki tłok :mrgreen:


Ja przez kilkanaście dni pobytu tam, nie spotkałem się zgolutkim tymczyowym...w sumieniefartjakiś... :mrgreen:
Trzeba było dać mężowi maskę i kazać sobie muszli nazbierać-to by nie patrzył :lool: a później po takim bezdechu to wzrok przymglony ,i też by nie widział :wink: mogliście zostać...
Miło wspominać Brać-zostaję... 8)


Croroberto wiem,że lubisz syrenki :D :D
zibi.s napisał(a):
loverosa napisał(a):Kolejne wehikuły
Obrazek


Czyżby w głębi perła naszej motoryzacji :wink:
Fajna relacja, fajne zdjęcia. Ciekawe, czy zajrzycie do Postiry 8)
pzdr.


Dzięki:) Postira hmm może będzie?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.07.2016 19:24

loverosa napisał(a):
Postira hmm może będzie?


A moja Splitska? :smo:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.07.2016 19:28

Mysza yyy ....o kurczę podpowiadałam mojemu M,że chcę tam dojechać ...czasu zbrakło :(
Tak to jest jak się bukuje miejscówkę na krańcu wyspy.Najdalej byliśmy w Dolu 8)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.07.2016 19:36

loverosa napisał(a):Mysza yyy ....o kurczę podpowiadałam mojemu M,że chcę tam dojechać ...czasu zbrakło :(
Tak to jest jak się bukuje miejscówkę na krańcu wyspy.Najdalej byliśmy w Dolu 8)


No trudno, sama muszę pojechać i odwiedzić :P ,
ale z Dolu to już rzut kapeluszem był :wink:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.07.2016 19:38

Gdyby tak doba była jak guma...wiem,że będę żałowała,Dol zwiedzaliśmy późnym popołudniem,potem jeszcze jedna miejscowość i Konzum po drodze,wracaliśmy dość późno...ale nadrobimy kiedyś na pewno :D
banditoss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 22.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) banditoss » 19.07.2016 20:02

topless to nie golizna :) przyłączam się do czytania relacji, w tamtym roku Brać zaliczona więc miło popatrzeć tym bardziej że za dwa dni wyjazd do cro :)
Pozdro
Ostatnio edytowano 19.07.2016 21:26 przez banditoss, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone