Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Odkrywanie kolejnej wyspy...tym razem BRAĆ:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 12.07.2016 20:40

Inni dopiero co planują wakacje i przygotowania do wyjazdu,my z rodzinką jesteśmy już po.
Wolę pisać teraz,kiedy jeszcze gorące wspomnienia są bardzo aktualne,a moje emocje we mnie nadal siedzą.
Wyjazd na wyspę BRAĆ został zaplanowany w grudniu,wolałam już mieć z góry zaklepane,tak lubię i tak mi wygodniej. Tym razem jak i wcześniej musiał być widok na morze. Cena tez grała rolę,wyposażenie apartamentu również...Miała być Brela i ląd,ale jakimś cudem trafiłam na fotkę, która pokazuje widok z okna. Poza tym kilka relacji z naszego forum przypieczętowało mój wybór.
Ok,zaliczka doszła,zaczęło się odliczanie do wyjazdu. Później przyszły rozterki....a może lepiej było na lądzie coś zaklepać? A mój mąż pyta,czy będą szerokie i długie plaże? Hmm no mam nadzieję,że nie będzie tak źle...pooglądaliśmy na google i w innych relacjach,no nie ma bata musi być dobrze:)
paw_el
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 12.07.2016 20:44

Chętnie poczytam co tam Na Brac-iu słychać 8)
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 12.07.2016 20:46

Fajnie się czyta.Mam nadzieję, że będzie też na co popatrzeć :mrgreen:
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 12.07.2016 21:04

Trzecia !!!! :D :D :D
neska213
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska213 » 12.07.2016 21:08

Nie mogę się doczekać tej relacji:) Wyspę zwiedzałam w ubiegłym roku i mam równie piękne wspomnienia.
zibi.s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 12.07.2016 21:17

Skoro Brač, to i ja chętnie powspominam naszą ulubioną wyspę 8)
pzdr.
pkucaba
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 12.07.2016 21:19

To i ja siadam.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.07.2016 22:50

Czytam i oglądam uważnie... :wink:
:papa:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2016 23:00

Odkryję Brač kolejny raz :wink: :lol:
borsalino4
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 13.07.2016 07:10

tez czekam na relację siedząc w Cafe bar w Postirze:)
razpol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 13.07.2016 07:12

Ja czekam siedząc w pracy... ;)
figusek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 13.07.2016 07:42

Czekam i ja :-)
zibi.s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 13.07.2016 07:45

borsalino4 napisał(a):tez czekam na relację siedząc w Cafe bar w Postirze:)

A do Bracery zaglądasz? Kiedyś dawali tam dobrze zjeść. Krótkie menu ale wszystko mniam 8)
pzdr.
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 13.07.2016 07:55

U mnie Brac w planach za 5 tygodni, to sobie trochę poczytam :oczko_usmiech: :mrgreen:
loverosa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 13.07.2016 08:29

O jak miło,chętni do czytania przybywają,w takim razie kolejna część z opisem....

paw_el napisał(a):Chętnie poczytam co tam Na Brac-iu słychać 8)

Zapraszam,a słychać i widać....:)

słoma79 napisał(a):Fajnie się czyta.Mam nadzieję, że będzie też na co popatrzeć :mrgreen:

Troszkę zdjęć napstrykałam aż aparat na Bolu się zasapał:)

travel napisał(a):Trzecia !!!! :D :D :D

Witam i zapraszam:)

neska213 napisał(a):Nie mogę się doczekać tej relacji:) Wyspę zwiedzałam w ubiegłym roku i mam równie piękne wspomnienia.

Oj i ja mam w głowie wspomnienia i długo zapadną w mojej pamięci...

zibi.s napisał(a):Skoro Brač, to i ja chętnie powspominam naszą ulubioną wyspę 8)
pzdr.

Zapraszam,powspominajmy razem:)

pkucaba napisał(a):To i ja siadam.

Proszę bardzo:)

Mikromir napisał(a):Czytam i oglądam uważnie... :wink:

Zachęcam:)

:papa:

Janusz Bajcer napisał(a):Odkryję Brač kolejny raz :wink: :lol:

Nie ma innej opcji,jest tu wiele miejsc jeszcze do odkrycia:)

borsalino4 napisał(a):tez czekam na relację siedząc w Cafe bar w Postirze:)

Oj zazdroszczę....najlepsze lody jakie jedliśmy to właśnie tam:)

dids76 napisał(a):U mnie Brac w planach za 5 tygodni, to sobie trochę poczytam :oczko_usmiech: :mrgreen:

Ale masz fajnie,jeszcze przed urlopem,zamienimy się miejscami?

26 czerwiec niedziela dzień wyjazdu

26 czerwiec niedziela

Planowany wyjazd w niedzielę wieczorem …walizki spakowane,wszystko posprawdzane,polisy na auto i zdrowotne również,paszporty,dokumenty. Pies odwieziony do dziadków.
Mąż miał wyczyścić szyby jeszcze w aucie,ale gdy już miał wychodzić jak nie runęła ulewa.
Burza jak nie wiem co,więc z nosem przylepionym do szyby siedzę i wyczekuję końca grzmotów i płynącej wody po szybach.
Po godzinie jakby zelżało,mąż z synem wyskoczyli w przerwie z bagażami. Dosyć szybko i sprawnie poukładali wszystkie torby i torebeczki. Zgrzewka wody jakby w Chorwacji miało zabraknąć.
Nareszcie...rozpoczynamy wakacje hurra...wszyscy w dobrych nastrojach.
Na pierwszym rondzie nagle jak mąż nie zahamuje. On nogę na hamulec,a auto nie słucha i jedzie wprost pod wjeżdżające na nas auto. Dosłownie odrobinę zabrakło,by nasze wakacje miały się już zakończyć i zamiast kąpieli w ciepłym morzu Adriatyk załatwialibyśmy szkodę z OC.
Na szczęście to się nie stało. Ja patrzę na męża,on na mnie i konsternacja...
Nagle przestaje padać...jest coraz lepiej. Tym razem jedziemy przez Czechy,Austrię i w Ptuju mamy już zaklepany nocleg w hotelu.
Droga mija całkiem swojsko. Całą noc mój M kieruje,ja zmieniam go na odcinku Graz -Wien.
Swoją drogą super mi się jechało,wszyscy zasnęli,a ja dalej pokonywać i łykać kolejne kilometry.
Choć nie jest łatwo jechać w nocy,bo zmęczenie jednak przychodzi,to plusem jest fakt,że spokojnie na drogach i chłodniej...

Nad ranem wschód słońca...

Obrazek

W końcu o godzinie 11 dojechaliśmy na miejsce,w recepcji nikogo nie zastaliśmy,ale szybki telefon i po 15 minutach dostajemy klucze do dwóch pokoi dwuosobowych.

Obrazek

Oto jeden z kluczy

Obrazek
Następna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019