Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od Wenecji po Kotor przez ukochaną CRO - Wakacje 2011

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ewa i Piotr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 01.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa i Piotr » 17.01.2012 19:21

Plaża, lody -rozmarzyłam się... :hearts: Jaki kontrast po powrocie do domu...
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 17.01.2012 21:16

Czołem. Z przyjemnością przeczytałem kolejną część Twojej relacji. Cholera a ja nadal nie mam mety w Kleku. Wszystkie oferty są jak za przeproszeniem WC - zajęte albo do d... :( W najlepszym wypadku cena z kosmosu. Przepraszam za to porównanie ale już mi ręce opadają i jestem delikatnie mówiąc mocno sfrustrowany :(
Jacek B
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 263
Dołączył(a): 03.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek B » 17.01.2012 21:45

Miecia napisał(a):no to sobie poczekam :)
a przy okazji - plażę to miałeś prawie w sypialni :lol:

Droga Mieciu trochę cierpliwości :lol:
Plaża faktycznie bliziutko myślę, że ok.50-60 metrów :lol: :lol: :lol:

Ewa i Piotr napisał(a):Plaża, lody -rozmarzyłam się... :hearts: Jaki kontrast po powrocie do domu...

"Mam tak samo jak Ty" jak w słowach piosenki Czesława Niemena :wink:

alladyndelscorcho napisał(a):Czołem. Z przyjemnością przeczytałem kolejną część Twojej relacji. Cholera a ja nadal nie mam mety w Kleku. Wszystkie oferty są jak za przeproszeniem WC - zajęte albo do d... :( W najlepszym wypadku cena z kosmosu. Przepraszam za to porównanie ale już mi ręce opadają i jestem delikatnie mówiąc mocno sfrustrowany :(

To kiepściutko :(
W Kleku każdego dnia widziałem gościa z tabliczka free apartaments, ale w twoim przypadku to chyba nie wchodzi w grę .
Ceny już w ubiegłym roku podskoczyły do góry i chyba nie tylko w Kleku ale i w całej Cro :?
Trzymam kciuki abyś coś w końcu znalazł :)
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 18.01.2012 19:24

Jacku czy Zeljko Kamenjasevic jest synem Twoich gospodarzy? Pomaga mi znaleźć apartament w Kleku dlatego chciałem się upewnić.
Jacek B
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 263
Dołączył(a): 03.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek B » 18.01.2012 19:47

alladyndelscorcho napisał(a):Jacku czy Zeljko Kamenjasevic jest synem Twoich gospodarzy? Pomaga mi znaleźć apartament w Kleku dlatego chciałem się upewnić.
Dokładnie tak, w zeszłym roku na jego konto wpłacaliśmy zaliczkę.
darth vader
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) darth vader » 18.01.2012 20:16

Witam
My też jeździmy do Kleku, tylko we wrześniu, a dekujemy się w Bonace. to takie domki za tymi boiskami na twoich zdjęciach. W tym roku właśnie we wrześniu na plaży były natryski, jeden naprzeciwko hotelu Plaza, a drugi w połowie drogi między pizzerią, a lodziarnią. Zdjęcia z Kleku ekstra, nic tylko się spakować i jechać. Pozdrawiam Klekowców.
Jacek B
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 263
Dołączył(a): 03.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek B » 18.01.2012 21:02

darth vader napisał(a):Witam
My też jeździmy do Kleku, tylko we wrześniu, a dekujemy się w Bonace. to takie domki za tymi boiskami na twoich zdjęciach. W tym roku właśnie we wrześniu na plaży były natryski, jeden naprzeciwko hotelu Plaza, a drugi w połowie drogi między pizzerią, a lodziarnią. Zdjęcia z Kleku ekstra, nic tylko się spakować i jechać. Pozdrawiam Klekowców.

Miło poznać nowego czytelnika :D :D :D
Oczywiście kojarzę wasze lokum, a natryski w czerwcu też były, tylko kompletnie niesprawne :( mocowaliśmy się z nimi bez efektów :(
Dzięki za pozdrowienia :D
Niech moc będzie z Tobą rycerzu jedi, oczywiście ta jej jasna strona :lol: :lol: :lol:
P.S.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku to ja będę czytał wasze (alladyndelscorcho, darth vader) relacje z Kleku :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.01.2012 21:13

Ludki moje drogie zaraz będę ryczeć - z niemocy albo ze złości - urlopy planują!!!!!

Mało tego - moi bardzo bliscy znajomi też!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 18.01.2012 21:17

darth vader napisał(a):Witam
My też jeździmy do Kleku, tylko we wrześniu, a dekujemy się w Bonace. to takie domki za tymi boiskami na twoich zdjęciach. W tym roku właśnie we wrześniu na plaży były natryski, jeden naprzeciwko hotelu Plaza, a drugi w połowie drogi między pizzerią, a lodziarnią. Zdjęcia z Kleku ekstra, nic tylko się spakować i jechać. Pozdrawiam Klekowców.


Drogi Lordzie Vader a w jaki sposób kontaktujesz się z planetą Bonaca? Może siłami mocy bo na moje maile ta planeta nie odpowida :(
darth vader
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) darth vader » 18.01.2012 21:49

alladyndelscorcho napisał(a):
darth vader napisał(a):Witam
My też jeździmy do Kleku, tylko we wrześniu, a dekujemy się w Bonace. to takie domki za tymi boiskami na twoich zdjęciach. W tym roku właśnie we wrześniu na plaży były natryski, jeden naprzeciwko hotelu Plaza, a drugi w połowie drogi między pizzerią, a lodziarnią. Zdjęcia z Kleku ekstra, nic tylko się spakować i jechać. Pozdrawiam Klekowców.


Drogi Lordzie Vader a w jaki sposób kontaktujesz się z planetą Bonaca? Może siłami mocy bo na moje maile ta planeta nie odpowida :(


Na moje odpowiadali, przypuszczam, że to raczej nie sprawa mocy, a sezonu, tam też jest pewnie zima i recepcja jest pusta. Ja kontaktowałem się z nimi w czerwcu albo w lipcu. na maile odpowiadali na bieżąco. Oto link do strony kontaktu
http://www.apartmani-bonaca.hr/pol/kontakt.html
oprócz recepcji jest tam mail do właścicielki.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.01.2012 21:51

darth vader napisał(a): Ja kontaktowałem się z nimi w czerwcu albo w lipcu. na maile odpowiadali na bieżąco. Oto link do strony kontaktu
http://www.apartmani-bonaca.hr/pol/kontakt.html
oprócz recepcji jest tam mail do właścicielki.


Przecież wiadomo,że wtedy Moc największa! :D :wink:
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 18.01.2012 21:54

Jacek B napisał(a):P.S.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku to ja będę czytał wasze (alladyndelscorcho, darth vader) relacje z Kleku :D


Tak mi się spodobała Twoja relacja Jacku, że postanowiłem napisać swoją z ostatniego pobytu w Cro w Pirovacu w 2008 roku. Postaram się jeszcze dzisiaj przygotować część pierwszą :)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.01.2012 22:06

Drodzy moi, zamieniliśmy Klek na "Gwiezdne wojny"? :lol: :lol: :lol:
darth vader
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) darth vader » 18.01.2012 22:25

Miecia napisał(a):Drodzy moi, zamieniliśmy Klek na "Gwiezdne wojny"? :lol: :lol: :lol:


Parę midichlorianów i każdy się czepia, a paluchami pokazywał kto zaczął nie będę. :lol:
Jacek B
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 263
Dołączył(a): 03.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek B » 18.01.2012 23:39

alladyndelscorcho napisał(a):
Jacek B napisał(a):P.S.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku to ja będę czytał wasze (alladyndelscorcho, darth vader) relacje z Kleku :D


Tak mi się spodobała Twoja relacja Jacku, że postanowiłem napisać swoją z ostatniego pobytu w Cro w Pirovacu w 2008 roku. Postaram się jeszcze dzisiaj przygotować część pierwszą :)

Bardzo chętnie poczytam :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Od Wenecji po Kotor przez ukochaną CRO - Wakacje 2011 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone