Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kotor

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianisko5
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.05.2019 08:38

Przez Trebinje to zapewne przez góry i trochę zadupiami. Chyba najlepiej Jadranką. Tylko musisz się liczyć z korkami na przejściach granicznych w BiH. Proponuję za Dubrownikiem jechać na Popovici i małym przejściem przejechać granicę. Postudiuj mapę. 2 lata temu byłem w tych okolicach, w parku Prevlaka. Widziałem z daleka przejście. Droga nr. 516. Stało raptem kilka aut.
Załączniki:
mne.JPG
damianisko5
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.05.2019 08:47

I widok z satelity terenu. Fajna droga, super widoki i ominiesz korki na granicy. Ja kilka dobrych lat temu /na głównym przejściu/stałem ok. 1 godz. Wtedy obowiązywała opłata za wjazd do MNE!!!
Załączniki:
mn2.JPG
Sadeczanin78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sadeczanin78 » 16.05.2019 09:00

Korków się nie obawiam bo napewno wycieczkę zaplanuje na środek tygodnia i raczej wczesne godziny a powiedz mi jeszcze jak wygląda kwestia parkingow w Kotorze?
Sadeczanin78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sadeczanin78 » 16.05.2019 09:05

damianisko5 napisał(a):Na parking/i kieruj się do portu. Są płatne, ale to grosze. Stąd blisko do wejścia na mury i starówkę. Tu na fotce widać, po lewej stronie. Udanej wycieczki. No i napisz po powrocie, jak było.

Bardzo dziękuję za pomoc :)
rzdrozny
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 16.05.2019 09:08

W Kotorze jest sporo parkingów. Płatne bliżej Starego Miasta, portu. Bezpłatne troszkę dalej, ale z przyjemnym dosyć krótkim spacerkiem. Jeden z nich np. przy markecie, od strony Budvy po prawej, tuż przy ulicy. Jeżeli będziesz jechał od zatoki, też pewnie coś znajdziesz. Jak nie, mijasz Śródmieście, skręcasz w lewo i jedziesz do owego marketu po lewej.
damianisko5
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.05.2019 09:45

Sadeczanin78 napisał(a):
damianisko5 napisał(a):Na parking/i kieruj się do portu. Są płatne, ale to grosze. Stąd blisko do wejścia na mury i starówkę. Tu na fotce widać, po lewej stronie. Udanej wycieczki. No i napisz po powrocie, jak było.

Bardzo dziękuję za pomoc :)
Załączniki:
DSCF0817 kopia.jpg
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019