Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kotor

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianisko5
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.05.2019 08:38

Przez Trebinje to zapewne przez góry i trochę zadupiami. Chyba najlepiej Jadranką. Tylko musisz się liczyć z korkami na przejściach granicznych w BiH. Proponuję za Dubrownikiem jechać na Popovici i małym przejściem przejechać granicę. Postudiuj mapę. 2 lata temu byłem w tych okolicach, w parku Prevlaka. Widziałem z daleka przejście. Droga nr. 516. Stało raptem kilka aut.
Załączniki:
mne.JPG
damianisko5
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.05.2019 08:47

I widok z satelity terenu. Fajna droga, super widoki i ominiesz korki na granicy. Ja kilka dobrych lat temu /na głównym przejściu/stałem ok. 1 godz. Wtedy obowiązywała opłata za wjazd do MNE!!!
Załączniki:
mn2.JPG
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2019 09:00

Korków się nie obawiam bo napewno wycieczkę zaplanuje na środek tygodnia i raczej wczesne godziny a powiedz mi jeszcze jak wygląda kwestia parkingow w Kotorze?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2019 09:05

damianisko5 napisał(a):Na parking/i kieruj się do portu. Są płatne, ale to grosze. Stąd blisko do wejścia na mury i starówkę. Tu na fotce widać, po lewej stronie. Udanej wycieczki. No i napisz po powrocie, jak było.

Bardzo dziękuję za pomoc :)
rzdrozny
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 16.05.2019 09:08

W Kotorze jest sporo parkingów. Płatne bliżej Starego Miasta, portu. Bezpłatne troszkę dalej, ale z przyjemnym dosyć krótkim spacerkiem. Jeden z nich np. przy markecie, od strony Budvy po prawej, tuż przy ulicy. Jeżeli będziesz jechał od zatoki, też pewnie coś znajdziesz. Jak nie, mijasz Śródmieście, skręcasz w lewo i jedziesz do owego marketu po lewej.
damianisko5
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.05.2019 09:45

Sadeczanin78 napisał(a):
damianisko5 napisał(a):Na parking/i kieruj się do portu. Są płatne, ale to grosze. Stąd blisko do wejścia na mury i starówkę. Tu na fotce widać, po lewej stronie. Udanej wycieczki. No i napisz po powrocie, jak było.

Bardzo dziękuję za pomoc :)
Załączniki:
DSCF0817 kopia.jpg
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019