Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na nartach w Wagrainie było całkiem fajnie

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 03.04.2013 17:48

maslinka napisał(a):Obrazek

Dokładnie tak wyglądające muldy spotkały nas w niedzielę po południu na końcówce trasy nr 4 na Jochtalu. Tyle, że to była trasa narciarska, a nie pole :roll: . Widziałam kobietę, która wypięła się z nart, zarzuciła je na ramię i bokiem stoku zeszła na dół :? :lol: .

Twój mąż też umie robić ładne zdjęcia :mrgreen: .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.04.2013 20:44

tony montana napisał(a):Fajne fotki, jakie filmy oglądaliście? :)

:oczko_usmiech:

Zaczęliśmy oglądać "Lost" od początku, od pierwszego sezonu :mrgreen: Fajnie! Niby wiem, co będzie dalej, ale teraz skupiam się na różnych szczegółach, "smaczkach" :D



Potter, takie muldy były też w sobotę wielkanocną na Chopoku. Z tym, że dopiero pod koniec dnia i nawet sobie z nimi radziliśmy. Mieliśmy dużo treningu, jeśli chodzi o jazdę w takich warunkach, w tym sezonie (Oscadnica, Pilsko i ten jeden dzień w Austrii).

Potter napisał(a):Twój mąż też umie robić ładne zdjęcia :mrgreen: .

Dziękuję w imieniu męża :mrgreen:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 04.04.2013 21:53

Uważaj Maslinka na koleżankę Potter. Coś za bardzo interesuje się Twoim mężem.
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 05.04.2013 10:51

darek1 napisał(a):Uważaj Maslinka na koleżankę Potter. Coś za bardzo interesuje się Twoim mężem.

Kolego Darku ! Nie mierz wszystkich swoją miarką :lol: :wink: .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.04.2013 12:41

Potter napisał(a):
darek1 napisał(a):Uważaj Maslinka na koleżankę Potter. Coś za bardzo interesuje się Twoim mężem.

Kolego Darku ! Nie mierz wszystkich swoją miarką :lol: :wink: .

Widzę, że Koleżanka Potter ubiegła mnie z komentarzem ;) :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 05.04.2013 22:36

:D :D :D
Liquid
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liquid » 06.04.2013 09:57

Maslinko, gdzieś w relacji (teraz nie mogę znaleźć gdzie) pisałaś że byłaś na Chopoku. Jak wrażenia, oczywiście nie porównując z włoską lub austriacką rzeczywistością? Przy okazji, fajna relacja (jak zwykle), można by rzec że te zdjęcia tworzą film a nie relację zdjęciową. Ja jednak nie pokuszę się o swoją relację z Kronplatz - za mało zdjęć i brak talentu dziennikarskiego ;)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 06.04.2013 12:22

Hej hej, trafiłam tu przypadkowo, ale wiedziałam, że się nie zawiodę :)
Ostatnio mam mniej czasu na croplowanie :/ ale jak już zasiadam, to "oram" całe forum ;)
Hejka! :)
Czekam na cd ofkorzz ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.04.2013 21:58

podszywacz napisał(a):Maslinko, gdzieś w relacji (teraz nie mogę znaleźć gdzie) pisałaś że byłaś na Chopoku. Jak wrażenia, oczywiście nie porównując z włoską lub austriacką rzeczywistością? Przy okazji, fajna relacja (jak zwykle), można by rzec że te zdjęcia tworzą film a nie relację zdjęciową. Ja jednak nie pokuszę się o swoją relację z Kronplatz - za mało zdjęć i brak talentu dziennikarskiego ;)

Cześć Podszywacz.
Jeśli chodzi o Chopok, byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni :)
Trochę się obawiałam tego ośrodka, bo na pewnym narciarskim forum ;) przeczytałam, że to "mix zachodu z głęboką komuną" ;) :P (zachód - infrastruktura, komuna - podejście Słowaków).

Na szczęście w sobotę wielkanocną (bo wtedy tam nartowaliśmy) wszystkie wyciągi i trasy były czynne. Do przygotowania stoków można by się przyczepić, ale nie było źle, my lubimy muldy :P

W planach mam napisanie relacji, więc opiszę bardziej szczegółowo i pokażę trochę fotek (trafiła nam się całkiem niezła pogoda :D)

Bardzo chętnie pooglądałabym Kronplatz u Ciebie. Może dasz się namówić chociaż na krótką fotorelację? :D :D :D



mutiaq napisał(a):Hej hej, trafiłam tu przypadkowo, ale wiedziałam, że się nie zawiodę :)
Ostatnio mam mniej czasu na croplowanie :/ ale jak już zasiadam, to "oram" całe forum ;)
Hejka! :)
Czekam na cd ofkorzz ;)

Hej Mutiaq!
Fajnie Cię widzieć :D
Rzeczywiście, mało Cię ostatnio. Tym bardziej się cieszę, że do mnie zajrzałaś :D

:papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.04.2013 08:17

Ech Maslinka. Ty to masz dobrze. Tylko Myk i już jesteś na nartach. Jak to dobrze mieszkać na południu.
Liquid
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liquid » 07.04.2013 09:42

maslinka napisał(a):W planach mam napisanie relacji


Czekam z niecierpliwością :)

maslinka napisał(a):Bardzo chętnie pooglądałabym Kronplatz u Ciebie. Może dasz się namówić chociaż na krótką fotorelację? :D :D :D


Coś w wolnej chwili skrobnę. Oglądałem swoje zdjęcia i kilka nadaje się na publikację ;)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 07.04.2013 12:22

Witam! Co prawda narty to nie moja bajka, ale z przyjemnością obejrzałam zdjęcia i relację (jak zawsze super). Czy możemy liczyć na jakąś relację z wyjazdu "wielkanocnego"?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2013 12:36

Sara76 napisał(a):Witam! Co prawda narty to nie moja bajka, ale z przyjemnością obejrzałam zdjęcia i relację (jak zawsze super). Czy możemy liczyć na jakąś relację z wyjazdu "wielkanocnego"?

Sara, dzięki za wizytę i miłe słowa :D

Relacja z wielkanocnego nartowania raczej będzie, jak tylko znajdę trochę czasu :roll: :)

Pozdrawiam :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2013 19:27

23 lutego (sobota): Auf Wiedersehen, Wagrain

Niestety nadszedł dzień wyjazdu... Głód szusowania nie został w pełni zaspokojony. Moja dwudniowa narciarska abstynencja sprawiła, że bardzo chciałam dzisiaj założyć narty, chociaż na chwilę. Dolegliwości żołądkowe prawie ustąpiły, słońce zachęcało do nartowania, nie mogło więc być inaczej - trzeba zamknąć ten wyjazd z mocnym przytupem :D Do przytupu ;) wybraliśmy ośrodek Bad Gastein, licząc (całkiem słusznie) na wyjątkowo piękne widoki.

Obrazek

Najpierw jednak trzeba zjeść śniadanie (dla mnie - dietetyczne):

Obrazek

i pożegnać się z gospodynią.

Było nam tu bardzo miło, więc wypada wpisać się do księgi gości:

Obrazek

Nie jestem utalentowana plastycznie, ale coś tam narysowałam ;):

Obrazek

Jeszcze zdjęcie na balkonie:

Obrazek

i widoki sfocone z balkonu:

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócimy :)

Auf Wiedersehen, Wagrain ;) :mrgreen:

Obrazek

Pora na ostatnie na tym wyjeździe nartowanie. Dojeżdżamy do Bad Gastein i parkujemy na parkingu pod gondolką wjeżdżającą na Stubnerkogel:

Obrazek

Trasy narciarskie kuszą nas bardzo, niektóre są nawet kolorowe ;)

Obrazek

Wkładamy buty, narty w dłoń i ruszamy do gondolki...

:papa:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 07.04.2013 19:44

maslinka napisał(a):Obrazek


Ciemna postać z Ciebie :wink:

Pozdrówka Agniecha :) :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Na nartach w Wagrainie było całkiem fajnie - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone