Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Moje wielkie greckie wakacje - Zakynthos 2014

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adam155
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam155 » 11.10.2014 15:30

Witam wszystkich
Moje wielkie wojaże po wyprawach zacząłem na tym forum tu czytałem świetne realacje i fotorelacje wypraw o których mogłem pomarzyć, ale w tym roku wraz z żoną zakosztowaliśmy wspólnego wyjazdu do Grecji i padło na wyspę Zakynthos. Są to opowieści o wyprawie cztero kółkowej z drobnymi przygodami i fotkami. Jeżeli ktoś jest chętny by zobaczyć i przeczytać o wyprawie to zapraszam, następny odcinek będzie o słynnej Zatoce Wraku - Navagio :papa:

Tu: http://www.grecja.iq24.pl/default.asp?g ... mat=396763

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019