Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 03.09.2015 21:24

No piękne zdjęcia Walp. Slavko dostajesz upomnienie - zamieść więcej foto.. :evil:
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra. 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 03.10.2015 10:01

Muszę się sprężyć wreszcie i coś wrzucić...
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 03.10.2015 21:24

No to wrzuć Slavko :evil: :evil: :evil:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.10.2015 22:56

Pasjonujący wątek :lol:
niby o niczym a jednak....
Zastanawiam się, co się tak Slavko nakręciłeś?
Ci co byli w Montenegro nie uwierzą w puste plaże, a Ci co jadą to się rozczaruję.
Po co zaklinać rzeczywistość ?
Również lubię zastać na miejscu to czego oczekiwałem ale trochę przeginasz i (sorki) ale narażasz się na śmieszność.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 04.10.2015 10:36

Torac napisał(a):Pasjonujący wątek :lol:
niby o niczym a jednak....

a jednak podaje dużo informacji o konkretnym miejscu. Jeśli kogoś nie interesuje, ma możliwość wyboru.
Torac napisał(a):Zastanawiam się, co się tak Slavko nakręciłeś?
Ci co byli w Montenegro nie uwierzą w puste plaże, a Ci co jadą to się rozczaruję.
Po co zaklinać rzeczywistość ?
Również lubię zastać na miejscu to czego oczekiwałem ale trochę przeginasz i (sorki) ale narażasz się na śmieszność.

Na czy konkretnie polega to zaklinanie rzeczywistości?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 04.10.2015 11:51

zaklinanie rzeczywistości wg Slavko:
- luz na plażach
- czystość plaż i nie tylko plaż
- ogólna zajebistość Czarnogóry i jej wyższość nad Chorwacją
- koncepcja, że za rok, dwa, pięć Polacy zaleją Czarnogórę. Nie zaleją, bo już nie ma czego.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.10.2015 13:55

walp napisał(a):
Torac napisał(a):Pasjonujący wątek :lol:
niby o niczym a jednak....

a jednak podaje dużo informacji o konkretnym miejscu. Jeśli kogoś nie interesuje, ma możliwość wyboru.
[quote="Torac"]


ale jakich konkretnie informacji ,że znalazł arbuza w lodówce.Przeszukaj jego wpisy i zobaczysz czy cokolwiek z nich wynika.
Przeczytaj te wpisy,które są delikatnie mówiąc infantylne.Gość podbija tylko wątek.Walnął 200 wpisów a nic konkretnego.Zanim wyjechał już zachwalał ,zamieszcza wpis ,który kompletnie nic nie wnosi,treści"muszę się sprężyć".To chłopie sprężaj się zamieść to zdjęcie a nie kilka wątków ,zrobię to.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 04.10.2015 14:46

dabecja napisał(a):ale jakich konkretnie informacji

Wątek nosi nazwę "Vile Milica i Mrvica" i znajduje się tutaj sporo informacji na temat pensjonatu oraz samej miejscowości, konkretnie takich jak: jak dojechać do M&M, opis pensjonatu, czy ocena miejsca
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9107
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 04.10.2015 16:59

Przeczytałem ten wątek,bo sam rozważam wyjazd może do Czarnogóry,ale za wiele konkretów się nie dowiedziałem.Odniosłem tylko wrażenie,jak by slavko.v był po raz pierwszy za granicą i cieszy się z tego powodu jak małe dziecko.Z tego co opisuje,to zachwala tylko gospodarzy i ich darmową śliwowice i mam wrażenie,że tym go kupili.Zdjęć nie zamieszcza,bo wnioskuję,że nie ma co ciekawego do pokazania,a nakręcony jest bardzo.Prosimy o więcej informacji o Czarnogórze,a nie tylko o danym apartamencie , bo nie każdy musi trafić pod ten jeden wskazany adres.Pozdrawiam.
zuzula12
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuzula12 » 02.01.2016 18:39

Cudownie jest zobaczyć na zdjęciach apartamenty vile Milica i Mrvica. Byliśmy tam 2 razy z rzędu, rok po roku. Do Petara zawsze cudownie się wraca. Uwierzcie mi wiem co mówię bo na Czarnogórze byłam już 5 razy . Gospodarze są naprawdę wyjątkowi, gościnni, uczynni i mega cierpliwi. W kwatrach jest bardzo czysto co naprawdę nie wszędzie w czarnogórze jest normą. Petar buduje u siebie bardzo gościnną atmosferę.Do tego Dobre Vode to świetna baza wypadowa na całą Czarnogórę, Albanię( mega każdemu polecam), Chorwację. Fakt w sezonie w dobre Vode na plaży jest ciasno - bo jest dużo ludzi dlatego bardzo polecam wam wyjazd np w czerwcu - wtedy jest bardzo spokojnie i luźno na plaży. A w Czarnogórze jest tysiące cudownych miejsc do zobaczenia- Kotor, Petrovac, Sw stefan, kanion tara( udało nam się w lipcu 2015r-było cudownie),droga z cetynii do kotoru( widoki nieziemskie a droga dla kierowców o mocnych nerwach i bardzo dobrych hamulcach), Budva, Bar z ruinami sarego miasta, jezioro szkoderskie, monastyr Ostrog i wiele wyjątkowych plaż, zakamarków , skałek do skania itp. Poza tym Albania - wyjątkowa, inna , przyjazna turystom . To wszystko możecie zobaczyć przybywając np do Dobre Vode gdzie wszędzie blisko.Owszem nie da się porównać cZarnogóry do Chorwacji.( notabene byłam tam też 5 razy). Jest też wyjątkowa i przepiękna ale też MEGA droga- nie da się cenowo jej porównać z Czarnogórą, gdzie np piwo w knajpie przy plaży w dobre vode kosztowało 1 euro a lemoniada 0,70 centów. Cenowo czarnogóra przebija chorwację i jak dla nas jest to kraj dziki , nieodkryty, przepiękny, wyjątkowy. Trzeba tylko poznać go dobrze i nzaleźć tam swoje miejsce - my takie właśnie znaleźliśmy u Petara w jego villi. Zresztą w Petrovac byłam 3 i dopiero za 4 wypadem odkryłam Dobre vode i zawsze bede chciała tam wracać .nieukrywam ze ze względów finnsowych też bo dobre vode jest dużo tańsze od Petrovac czy Budvy(mega drogiej) i tak jak już powiedziałam - to świetnemiejsce wypadowe do podróży po wyjątkowej Carnogórze.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 03.01.2016 12:10

Ciekawie piszesz Zuzula.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 03.01.2016 12:20

I raczej nie "zaklina" rzeczywistości. :lol:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.01.2016 13:35

Ural napisał(a):Ciekawie piszesz Zuzula.

...jeno z j.polskim problemy, ale to może było pisane pod wpływem :wink: ;

no i nie liczyłbym tak tylko na hamulce - zjeżdżając z licznych agrafek - bo można się ich pozbyć.

Uzupełniająco, północ MNE (oprócz wymienionej "Tary" również jest ciekawa): Kanion Mrtvice, Moraca, Pivy, cały Durmitor, Biogradska Gora i wiele innych do eksplorowania
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.01.2016 14:20

te kiero napisał(a): Kanion Mrtvice

:D
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone