Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marzenia się spełniają ! - Meksyk 2008

Odkrycie Ameryki – popularne określenie faktu dotarcia Krzysztofa Kolumba do tego kontynentu, w 1492 roku. W rzeczywistości pierwszymi ludźmi, którzy dotarli do kontynentu amerykańskiego, byli członkowie społeczności łowieckich, przybyłych z Azji przez Beringię w czasie zlodowacenia, między 40.000 a 17.000 lat temu. Za pierwszego przedstawiciela cywilizacji europejskiej, który dotarł do Ameryki na początku XI wieku, uznaje się wikinga Leifa Erikssona.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 07.01.2009 20:38

shtriga napisał(a): Biustonoszy i majtek też jeszcze nie próbowałam heklować :D


Do Koniakowa na praktyki marsz... :mrgreen:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.01.2009 21:13

Także czytam, bardzo ciekawie :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 07.01.2009 21:15

ines napisał(a):Także czytam, bardzo ciekawie :)

A heklować sie starasz... :roll:

:mrgreen:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 07.01.2009 23:30

Slapol, rozumiem że łikend zajęty dzierganiem ale do weekendu są jeszcze dwa dni i co nic rozgrzewającego nie napiszesz ? Żadnej seniority w ten mroźny wieczór :?: :twisted: :wink:
Tak się nie robi :oczko_usmiech:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 07.01.2009 23:38

VOID napisał(a):
shtriga napisał(a):Biustonoszy i majtek też jeszcze nie próbowałam heklować :D
czas najwyższy sie naumieć :):):):)


FUX napisał(a):
shtriga napisał(a): Biustonoszy i majtek też jeszcze nie próbowałam heklować :D


Do Koniakowa na praktyki marsz... :mrgreen:


Chłopaki... Slapol tu o wysokiej kulturze prekolumbijskiej a my o majtkach i biustonoszach :lol: :lol: :lol: A cóż Wy mi się tak każecie uczyć?! Wygodne to chociaż? :lol:

VOID napisał(a):
shtriga napisał(a):Takie różne dziwne kształty i fasony kaktusów tylko wyobraźni potrzeba :lol: :lol: :lol:.......
no prosze jak to na południu wyobraźnia w ten zimowy czas szaleje...


:lool: :lool: :lool: To pewnie przez ten upał :lol:

Slapciu - z mojej strony obiecuję już odrobinę subordynacji :lol: w tym wątku :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107692
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.01.2009 23:57

Maciej napisał(a):Slapol, rozumiem że łikend zajęty dzierganiem ale do weekendu są jeszcze dwa dni i co nic rozgrzewającego nie napiszesz ? Żadnej seniority w ten mroźny wieczór :?: :twisted: :wink:
Tak się nie robi :oczko_usmiech:


Seniorita na specjalne życzenie Pana Macieja :wink: :lol:

Obrazek
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 08.01.2009 09:02

Jak na standardy Mexico za szczupła ;)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.01.2009 09:17

Maciej - proszę, to link dla Ciebie w temacie :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107692
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2009 09:36

Maciej napisał(a):Jak na standardy Mexico za szczupła ;)


Priscila Perales Miss Mexico Universe 2006 :wink: :lol:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 08.01.2009 09:48

Jeszcze tortili i kukurydzy jej nie dali ;)
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 08.01.2009 10:20

Przepraszam za spóźnienie... :wink: Dopiero wczoraj dołączyłem do czytających. Slapol, świetna relacja :!: Piękne marzenia, piękne spełnienie... I tak jak pozostali czekam na cd. :!:

pozdr

P.S.
Moim marzeniem jest Machu Picchu... Problem polega na tym, że nie mam w planie remontu :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.01.2009 10:46

Maciej napisał(a):Slapol, rozumiem że łikend zajęty dzierganiem ale do weekendu są jeszcze dwa dni i co nic rozgrzewającego nie napiszesz ? ...


Czekam, aż skończy się temat dziergania.... :wink: :lol: Dzięki shtriga za wsparcie... :wink: ....a tak na poważnie coś tam wrzuciłem do fotosika i może uda się napisać coś szybciej.
Pozdravki
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.01.2009 10:53

janusz.w. napisał(a):......
Moim marzeniem jest Machu Picchu... Problem polega na tym, że nie mam w planie remontu :wink:


Moim też, bo historia Inków to inna pasja młodości...ale moja Nata widziała fotki i film naszego kolegi, który tam był, latał wewnętrzymi liniami lotniczymi (Made in USSR rocznik 60) i poruszał się autokarem nad przepaściami w drodze do miejsc, gdzie kondory żyją na wolności....po tym wszystkim raczej nie uda mi się jej namówić na taką wycieczkę :?
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.01.2009 09:58

slapol napisał(a):
janusz.w. napisał(a):......
Moim marzeniem jest Machu Picchu... Problem polega na tym, że nie mam w planie remontu :wink:


Moim też, bo historia Inków to inna pasja młodości...ale moja Nata widziała fotki i film naszego kolegi, który tam był, latał wewnętrzymi liniami lotniczymi (Made in USSR rocznik 60) i poruszał się autokarem nad przepaściami w drodze do miejsc, gdzie kondory żyją na wolności....po tym wszystkim raczej nie uda mi się jej namówić na taką wycieczkę :?


Ja natomiast widziałem fotki mojej koleżanki, która z grupą znajomych wynajęła miejscowe biuro/przewodnika i jej wyprawa z plecakiem i namiotem trwała trochę ponad 3 tygodnie... 8O Poprostu rewelacja :!: Coś takiego mi się marzy :)

pozdr
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 09.01.2009 19:58

Slapol pracuje pewnie nad obiecanym i tak wyczekiwanym przez wielu ciągiem dalszym relacji :)

A propos spełniania marzeń :D
W "międzyczasie" zapraszam na stronę dwojga młodych ludzi, którzy w podróży są już od ... kwietnia 2008

singapore2poland

Szczególnie warto zajrzeć do zakładek: "Galeria" i "Blog" - najdziecie tam zdjęcia oraz na bieżąco wrzucane info pisane przez podróżujących.

Wspomniałam o tym w wątku o gawędach - żeby nie wcinać się slapolowi, ale tam przecież nikt nie zagląda ... .



Pozdraviam wszystkich realizujących marzenia 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ameryka Północna



cron
Marzenia się spełniają ! - Meksyk 2008 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone