Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Majówka - zwiedzanie, plażowanie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 07.05.2017 15:52

darekvideo napisał(a):@ Tomala1978
W tamtą stronę z Bratysławy przez Bosarkany, Csorna, Szombathely i Redics oraz Mursko Sredisce. Z powrotem Letenye, Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Szombathely, Csorna i Gyor do Bratysławy. Na lato mam plan taki Bratysława, Gyor, Csorna, Szombathely, Redics i przejście Mursko Sredisce. Jechałem z winietkami, wyjazd od siebie z Kościana godz 3.00, a z powrotem start z Radoboja w Chorwacji 0 7.00. Jeśli ktoś ma lepszy plan proszę o podpowiedź no i jak ominąć najlepiej ten zakorkowany odcinek pomiędzy Cieszynem, a Żyliną ? Chyba że kupię winietę Czeską i z Ostrawy na Frydek Mistek oraz węzeł Bytca.

Dzięki za odpowiedź , ale z tego co widzę to przez Węgry są odcinki poza autostradą jak tam sie jedzie ?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
Majówka - zwiedzanie, plażowanie? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022