Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Magiczny Pelješac......i Buljarica

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.02.2016 19:01

EithelAmarth napisał(a):
andeo napisał(a):Powiem Ci ,że po zeszłorocznych wakacjach na Hvarze i niedawnym wywołaniu zdjęć



8O 8O


super, że w czasach kiedy wszystko się trzyma na komputerze, ktoś ma w domu jeszcze albumy :!: Zazdroszczę, ja chyba jestem na to zbyt leniwa... a kocham przeglądać zdjęcia w albumach właśnie.


Ja też z każdego wypadu wywołuję około 150 najlepszych 8)
Komputer to czasem dopada złośliwość rzeczy martwych i wszystko idzie w kosmos :mrgreen: :mrgreen:
a karta to jest kartka 8)
Mi ostatnio tak wcięło 5 dni z nad naszego Bałtyku ,dobrze że jeszcze w koszu znalazłem :mrgreen: :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.02.2016 19:06

Hercklekot napisał(a):Krzysztof, ta relacja utwierdziła mnie na 100% w przekonaniu, że Pelješac to jedyny wybór na następne wakacje. Świetne zdjęcia, czyta się jednym tchem, dzięki!!!


Peljesac na pewno warty odwiedzenia , a zdjęcia ...takie sobie ,prawie wszystkie robione w biegu ale dzięki :wink:
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 20.02.2016 20:25

lotnikwsk napisał(a):
Z napisał(a):Ty nikogo do Zuljany nie wysyłaj bo dla mnie miejsc zabraknie :D


Nooo....ja nikogo nie wysyłam :D , Zbyszku Luiza ma już rezerwacje ale na pewno się zmieścicie :mrgreen:
tym bardziej że ja tam nie jadę :wink: (w tym roku ) :D


:oczko_usmiech:
Starczy miejsca, starczy!
Generalnie to wszystko Wasza wina ...z tym Peljesacem i Żuljaną oczywiście :mrgreen:

Ps. Chociaż nie powiem, że nie było problemu ze znalezieniem kwatery, mimo namiarów z CROpli.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.02.2016 20:29

andeo napisał(a):Polecam ,to bardzo miłe wziąć do ręki album i powspominać .Wybieram zawsze te najładniejsze,najbardziej udane zdjęcia a i tak zawsze jest ich dość sporo ;)
Ostatnio udało mi się nawet znaleźć album z wyspą Lokrum na okładce ;)
Ewo ,jeśli jesteś leniwa to nic straconego,wystarczy tylko wybrać ulubione zdjęcia i wysłać mailem do punktu fotograficznego i potem albo sobie odebrać ,albo przywiozą do domu ..czego chcieć więcej :oczko_usmiech:



W sumie masz rację, to nie takie trudne. W końcu robiłam niedawno dla dziadka w ramach prezentu albumy rodzinne, właśnie robiąc wydruki zdjęć.

Może zmobilizuję się do rozpoczęcia prowadzenia własnych domowych albumów. Byłoby super :)

Chociaż fajną sprawą są też foto-książki, tyle, że to droższy biznes.
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 20.02.2016 20:37

lotnikwska, a jak oceniasz bezpieczeństwo podróżnych w górach Bośni i Czarnogóry?
Można jechać bez obaw i strachu? :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.02.2016 22:30

arabesqa74 napisał(a):Starczy miejsca, starczy!
Generalnie to wszystko Wasza wina ...z tym Peljesacem i Żuljaną oczywiście :mrgreen:


No to ładnie , jak Ci się nie spodoba albo będziesz niezadowolona to ja się przez rok na CROpli nie loguję :mrgreen: :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.02.2016 22:50

stpman napisał(a):lotnikwska, a jak oceniasz bezpieczeństwo podróżnych w górach Bośni i Czarnogóry?
Można jechać bez obaw i strachu? :)


W tamtym roku nie było z tym żadnych problemów ,przejazd tak jak przez nasze Bieszczady , jedynie sarenki ,kózki itp.
na które trzeba jednak uważać ale prędkości są bardzo małe ze względu na widoki to i taka kózka ucieknie :D
A w tym roku to wiesz, nikt nie jest prorokiem ale wydaje mi się że żaden Syryjczyk nie będzie się pchał przez góry bo to nawet nie po drodze do niemieckiego raju :? No ale kto wie co im odbije , jak nie dadzą rady przez Serbie to następna jest Czarnogóra ,trzeba śledzić sytuacje na bieżąco :wink:
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 20.02.2016 23:02

lotnikwsk napisał(a):
arabesqa74 napisał(a):Starczy miejsca, starczy!
Generalnie to wszystko Wasza wina ...z tym Peljesacem i Żuljaną oczywiście :mrgreen:


No to ładnie , jak Ci się nie spodoba albo będziesz niezadowolona to ja się przez rok na CROpli nie loguję :mrgreen: :wink:


Spoko, Weronika mi nie odpisała, więc nie wybrzydzałam i wzięłam Domagoj (chyba jakoś tak). Wina Twoja zatem żadna (w kwestii kwatery) :lol:
A miejscowość? Cóż - musimy sprawdzić na własnej skórze :papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.02.2016 09:52

arabesqa74 napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):
arabesqa74 napisał(a):Starczy miejsca, starczy!
Generalnie to wszystko Wasza wina ...z tym Peljesacem i Żuljaną oczywiście :mrgreen:


No to ładnie , jak Ci się nie spodoba albo będziesz niezadowolona to ja się przez rok na CROpli nie loguję :mrgreen: :wink:


Spoko, Weronika mi nie odpisała, więc nie wybrzydzałam i wzięłam Domagoj (chyba jakoś tak). Wina Twoja zatem żadna (w kwestii kwatery) :lol:
A miejscowość? Cóż - musimy sprawdzić na własnej skórze :papa:

Ja tyle kopałem w necie i tych apartmanów nie wyczaiłem,w jakim okresie będziesz?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 21.02.2016 12:52

Z napisał(a):Ja tyle kopałem w necie i tych apartmanów nie wyczaiłem,w jakim okresie będziesz?


Chyba mogę .....odpowiem za Luizę

31.07 -13.08.2016
arabesqa74
Ciechanów - Budapeszt - Sarajewo - Mostar - Žuljana
Czarna Laguna III Grandtour (N, CB)
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 21.02.2016 19:25

lotnikwsk napisał(a):
Z napisał(a):Ja tyle kopałem w necie i tych apartmanów nie wyczaiłem,w jakim okresie będziesz?


Chyba mogę .....odpowiem za Luizę

31.07 -13.08.2016
arabesqa74
Ciechanów - Budapeszt - Sarajewo - Mostar - Žuljana
Czarna Laguna III Grandtour (N, CB)


Oczywiście, że możesz :mrgreen:
ale w Żuljanie będziemy dopiero od 2 sierpnia, po drodze trochę zwiedzania :oczko_usmiech:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 03.03.2016 10:24

Witam.
Fajna relacja i dużo rewelacyjnych zdjęć. Mój kochany Peljesać. :D Teraz nam w Polsce przy "zimowej" aurze pozostaje tylko poczytać takie właśnie relacje i pooglądać super foty. :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.03.2016 10:46

mirasowski napisał(a):Witam.
Fajna relacja i dużo rewelacyjnych zdjęć. Mój kochany Peljesać. :D Teraz nam w Polsce przy "zimowej" aurze pozostaje tylko poczytać takie właśnie relacje i pooglądać super foty. :papa:

Dzięki ,
ja to już żyję Hvarem nawet mi ta plucha nie przeszkadza :mrgreen: :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.03.2016 11:23

lotnikwsk napisał(a):Dzięki ,
ja to już żyję Hvarem nawet mi ta plucha nie przeszkadza :mrgreen: :papa:

Widzę że masz zaostrzony apetyt.... :lol:
Hvar wykarmi Cię do bólu.... 8)

Fajnie się podążało Twoim tropem.... :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.03.2016 12:21

CROberto napisał(a):Hvar wykarmi Cię do bólu.... 8)

Mam nadzieję :D :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Magiczny Pelješac......i Buljarica - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone