Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lanterna camping istria

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.08.2010 12:23

elzbieta napisał(a):Czy móglbyś napisać gdzie były ustawione namioty Vacansoleil?


Znalazłem coś takiego
forum/viewtopic.php?p=522150#522150
może metodą dekukcji...
albo zapytaj koleżankę Labuzka tu
forum/viewtopic.php?p=448107#448107
albo po prostu poproś o mapkę z lokalizacją od biura.

Pzdr
elzbieta
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 05.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) elzbieta » 06.08.2010 18:56

Wielkie dzięki Jacek za podpowiedź,bardzo mi pomogłeś. Jeżeli namioty Vacanso stoją w pobliżu Selectcampu , to dobrze kojarzę to miejsce , bo mieliśmy tam znajomych.Całkiem niezłe położenie. :D
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 26.08.2010 18:27

Czy przy domkach są grille? coś mi sie kojarzy, że tak ale dopytuję....
old
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.06.2005
Istria Laterna - ostrzeżenia dla tych co szukają ciszy

Nieprzeczytany postnapisał(a) old » 06.09.2010 12:52

Witam

Wróciłem w sobotę. Zainstalowałem się na parceli w sektorze K czyli daleko od zurbanizowanego centrum. Parcela fantastyczna ale... z ciszy nici i to nie za sprawą sąsiadów bezpośrednich a tych po drugiej stronie brzegu zatoki. Jak ktoś nie wie to przekazuje info - działa tam kamieniołom - masakra - walą od świtu do nocy. Nie da się tego ignorować. Rozmawiałem z kilkoma niemcami - opanowali całkowicie pole - też byli mocno zdegustowani takimi odgłosami - wybrali ten kemping ponieważ był mocno reklamowany i dostał b. dużo punktów w ichniejszym przewodniku po kempingach europy ale z tego co zrozumiałem na pewno opiszą co i jak jest w rzeczywistości. Pewnie wybrałbym się jeszcze raz w to miejsce ale tylko wtedy jak kamieniołom przestanie funkcjonować

pozdr.

old
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 06.09.2010 14:22

Wrocilismy z Lanterny w piatek w nocy. Sektror F, blisko basenu dla dzieci. Kamieniolom slychac bylo tylko rano ok. 8 godziny. Bylam fanka Lanterny, dopoki nie pomieszkalam w Zatonie ;)
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 14.09.2010 09:52

Wróciłam i ja:)

Sektor B- domki i kamieniołomu słychać nie było;)
Jak dla mnie lepiej niż na folderach! 8O
Opiekunka do dziecka 24h za 3 euro na godz :lol:, codziennie animacje przy basenach dla dzieci, miłe sąsiedztwo- jestem zadowolona!

Teren kampu dość pofałdowany;) ale za to jakie widoki o zachodzie słońca! ;)
Domek w pełni wyposażony- jak napisali tak było. Włącznie z mikrofalą, ekspresem do kawy i kieliszkami do wina:) Jestem na serio zadowolona....

ps. kto w namiotach mieszkał? jak przeżyliście 2 nawałnice jednego dnia?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.09.2010 17:12

alurka napisał(a):ps. kto w namiotach mieszkał? jak przeżyliście 2 nawałnice jednego dnia?


W namiotach mieszkałem nie raz :wink: w Sveti Petar w 2006 roku dwie nawałnice w ciągu dnia przeszły, ale przeżyłem :D
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 14.09.2010 17:30

Janusz Bajcer napisał(a):
alurka napisał(a):ps. kto w namiotach mieszkał? jak przeżyliście 2 nawałnice jednego dnia?


W namiotach mieszkałem nie raz :wink: w Sveti Petar w 2006 roku dwie nawałnice w ciągu dnia przeszły, ale przeżyłem :D


W życiu nie widziałam takiego deszczu! wszystko płynęło, wymyło kamyki z plaży do morza całkiem, rano chyba równali ale ja widziałam plażę w nocy- po nawałnicy 8O Głebokie rowy! teren tam pochyły a namioty widziałam jakieś w dole- i stąd się pytam....musiało wszystko zalać!
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 14.09.2010 17:34

Z tego, co piszesz i z wlasnych doswiadczen wnosze, ze pod namiot nie nalezy jezdzic na poczatku wrzesnia ;)
Przezylismy jedna burze w nocy w Zatonie, ale wtedy tylko nam polamalo jedna rurke w pawilonie. Sam namiot pozostal bez szwanku. Natomiast na Lanternie bylo zwyczajnie zimno w nocy (jak na chorwackie standardy).
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 14.09.2010 22:42

Też myślę, że na Istrię to jednak ciut wcześniej należy jechać;) bo z pogodą już różnie. Ja trafiłam tak pół na pół....
mz3337
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 12.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mz3337 » 29.09.2010 14:18

elzbieta napisał(a):
mz3337 napisał(a):Właśnie wróciliśmy z tego kempingu, kemping jest ok nie nurkowalismy zbyt dużo, woda jest przejrzysta ale nie ma tam za duzo do oglądania. Kamieniołom rzeczywiście jest i wieczorem bywa uciążliwy. Pogoda do 30.06 była trochę w kratkę tzn pół dnia ok drugie zachmurzone. Od 1 lipca nie padało a chmury które pojawiały sie w nocy po śniadaniu znikały. Temperatura w sobotę po południu około 30.
Byliśmy z Vacasoeil ceny według ich cennika 178 zł . ale rosną do połowy sierpnia do 300 zł.


Czy móglbyś napisać gdzie były ustawione namioty Vacansoleil?
Byłam kiedyś w Lanternie z Eurocampem ,teraz ze względów cenowych wybiorę chyba Vacanso, ale za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć gdzie stały ich namioty.Pamiętam ,że Roancamp był blisko górnego basenu , obok stały namioty Selectcampu.Na plażę schodziło się stamtąd po wielu,wielu schodach.Czy mieszkaliście w tym regionie ? Z tego co zauważyłam , to poszczególne biura rzadko kiedy zmieniają ustawienie swoich namiotów,więc myślę ,że wszystko stoi mniej więcej tak jak parę lat temu.


vacansoleil jest w tym samym miejscu koło górnego basenu.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lanterna camping istria - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone