Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lanterna camping istria

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.09.2009 09:59

leonds napisał(a):A jak wyglądają ceny spożywki poza kempingami, z podziałem na jedzenie w knajpach i w sklepach?

Zjeżdzając z głównej na drodze dojazdowej jest kilka knajp, grilli, straganów z owocami no i miasteczko Tar ze swoimi lokalami. Nie pamiętam żeby jakoś warto było specjalnie gdzieś jeździć bo taniej (2006)...
leonds
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) leonds » 29.09.2009 21:52

Nik więcej nic nie napisze?
A w sklepach jak ceny wyglądają?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2010 18:45

alurka napisał(a):Panie Januszu- a coś na temat Lantercamp? jadę pierwszy raz do Chorwacji i tak padło na ten camp...będę wdzięczna za rady:)

ps. z opcji "szukaj" też korzystam;) ale co fachowiec- to fachowiec:)


Osobiście na kempingu Lanterna nie byłem, jest on podobny obszarowo i cenowo do Valkanelli w Funtanie. (patrz relacja)

Dodatkową atrakcją jest basen na terenie kempingu, na Valkaneli basenu nie ma.

Na takim dużym kempingu lepiej szukać miejsca na parcelach nierezerwowanych, bo jest tam luźniej i trochę taniej.

Jest wprawdzie dalej do morza, ale dużych kempingach na Istrii miejsca nad samym morzem są wykupione i zajęte na stałe, więc namiotu tam rozbić się nie da.

Jeśli nie przeraża Cię wielkość kempingu, to Lanterna jest Ok.

Jak się nie spodoba, to zawsze można szukać w innym miejscu.
mz3337
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 12.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mz3337 » 23.03.2010 15:59

Byliśmy z rodziną na laternie, kamping jest duży dwa kompleksy basenowe jeden ze słodką wodą dla dzieci drugi ze słoną dla wszystkich pozostałych gości, toalety nowe i zawsze czyste wbrew niektórym opiniom nie jest tam głośno.
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 03.05.2010 18:41

mz3337 napisał(a):Byliśmy z rodziną na laternie, kamping jest duży dwa kompleksy basenowe jeden ze słodką wodą dla dzieci drugi ze słoną dla wszystkich pozostałych gości, toalety nowe i zawsze czyste wbrew niektórym opiniom nie jest tam głośno.

To la mnie b. ważne! że jest cicho w miarę:)

Będę w domku z tarasem;) pewnie może być gęsto ale taki urok kempu:)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.05.2010 07:59

alurka napisał(a):
mz3337 napisał(a):Byliśmy z rodziną na laternie, kamping jest duży dwa kompleksy basenowe jeden ze słodką wodą dla dzieci drugi ze słoną dla wszystkich pozostałych gości, toalety nowe i zawsze czyste wbrew niektórym opiniom nie jest tam głośno.

To la mnie b. ważne! że jest cicho w miarę:)

Będę w domku z tarasem;) pewnie może być gęsto ale taki urok kempu:)


Oczywiście wszystko zależy od miejsca - okolice restauracji to wieczorne, codzienne balety. Słychać zarówno na poziomie niższym (tym samym co knajpa) jak i na górze. Można wytrzymać ale...te domki z tarasem są w innej części więc będzie OK.
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 05.05.2010 19:31

JacYamaha napisał(a):
alurka napisał(a):
mz3337 napisał(a):Byliśmy z rodziną na laternie, kamping jest duży dwa kompleksy basenowe jeden ze słodką wodą dla dzieci drugi ze słoną dla wszystkich pozostałych gości, toalety nowe i zawsze czyste wbrew niektórym opiniom nie jest tam głośno.

To la mnie b. ważne! że jest cicho w miarę:)

Będę w domku z tarasem;) pewnie może być gęsto ale taki urok kempu:)


Oczywiście wszystko zależy od miejsca - okolice restauracji to wieczorne, codzienne balety. Słychać zarówno na poziomie niższym (tym samym co knajpa) jak i na górze. Można wytrzymać ale...te domki z tarasem są w innej części więc będzie OK.


O to fajnie:) ciut mnie przeraża, że to taki moloch jest...ale w końcu nie będę tam siedzieć tylko mamy zamiar dużo zwiedzać.
maciek k.
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek k. » 07.06.2010 12:36

Witam,
Czy mógłby mi ktoś napisać gdzie jest plaża dla małych dzieci patrząc na plan kempingu , tzn. przy których sektorach lub nazwa plaży.

pzdr. Maciek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2010 12:38

Najlepiej to przy kompleksie basenowym...
maciek k.
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek k. » 07.06.2010 12:43

Jacek S napisał(a):Najlepiej to przy kompleksie basenowym...

Tak, tylko przy którym jeden jest przy plaży 'Beach Romana" w sekcji H a drugi kompleks oznaczony na mapie jako Children Pool w sekcji F.
pozdrawiam
Maciek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2010 12:54

Pytasz o plażę - ja odpowiadając miałem na myśli to żeby wybrać któryś basen bo plaży (takiej fajnej) dla dzieci to tam nie ma. Skały, kamienie. Łagodne zejście do morza jest koło Beach Valetica (patrz poniżej Romana). Ale tam (w tej zatoce tylko głębiej) stoi w sezonie pełno łódek więc sąsiedztwo mało ciekawe.

Pzdr
maciek k.
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek k. » 07.06.2010 13:02

Jacek S napisał(a):Pytasz o plażę - ja odpowiadając miałem na myśli to żeby wybrać któryś basen bo plaży (takiej fajnej) dla dzieci to tam nie ma. Skały, kamienie. Łagodne zejście do morza jest koło Beach Valetica (patrz poniżej Romana). Ale tam (w tej zatoce tylko głębiej) stoi w sezonie pełno łódek więc sąsiedztwo mało ciekawe.

Pzdr


Tak chodziło mi o plażę , w takim razie kiepsko chyba planuję kamp Bijela Uvala. Na miejscu okaże się który wybierzemy wszak odległości między kempingami raczej niewielkie.
Dzięki i pozdrawiam
Maciek
dotychczas Kawa Gtr1000 i ST 1100 ostatnio 4 kółka
James Bond
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 15.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) James Bond » 04.08.2010 22:54

Ktoś ma info na temat Mobilhomu typu „Happy Junior” ?
Wynająłem na tym kempingu.
Im więcej informacji tym lepiej.
Pozdrawiam
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 05.08.2010 10:08

sopel86 napisał(a):Mam pytanko Czy wymieniales euro na kune jak tak to gdzie i czy duzo jest potrzebnych kun Aha i jeszcze jedno bo widze ze jestes z kalisza ja z ostrowa wlkp Czy moglbys mi powiedziec jaka trasa jechales

Na cholerę targacie te Euro (troszkę zawsze trzeba mieć - na wszelki wypadek) ale od czego są bankomaty. Ja w tym roku miałem ze sobą 270 Euro z tego tylko 100 wymieniłem na kuny. I do domu przywiozłem. Z konta jak wyciągasz to przelicznik między bankowy jest niższy, czasami banki nie mają prowizji i jest znacznie taniej. Od lat tak robię.
elzbieta
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 05.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) elzbieta » 05.08.2010 20:55

mz3337 napisał(a):Właśnie wróciliśmy z tego kempingu, kemping jest ok nie nurkowalismy zbyt dużo, woda jest przejrzysta ale nie ma tam za duzo do oglądania. Kamieniołom rzeczywiście jest i wieczorem bywa uciążliwy. Pogoda do 30.06 była trochę w kratkę tzn pół dnia ok drugie zachmurzone. Od 1 lipca nie padało a chmury które pojawiały sie w nocy po śniadaniu znikały. Temperatura w sobotę po południu około 30.
Byliśmy z Vacasoeil ceny według ich cennika 178 zł . ale rosną do połowy sierpnia do 300 zł.


Czy móglbyś napisać gdzie były ustawione namioty Vacansoleil?
Byłam kiedyś w Lanternie z Eurocampem ,teraz ze względów cenowych wybiorę chyba Vacanso, ale za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć gdzie stały ich namioty.Pamiętam ,że Roancamp był blisko górnego basenu , obok stały namioty Selectcampu.Na plażę schodziło się stamtąd po wielu,wielu schodach.Czy mieszkaliście w tym regionie ? Z tego co zauważyłam , to poszczególne biura rzadko kiedy zmieniają ustawienie swoich namiotów,więc myślę ,że wszystko stoi mniej więcej tak jak parę lat temu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lanterna camping istria - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone