Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Krótka relacja z małego kraju ...5 dni w Słowenii

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krutom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 17.10.2018 17:42

Sporo widzieliście przez te 5 dni. Do "wypoczynkowych" raczej ten wyjazd nie należał.
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 17.10.2018 18:32

Praktycznie żadne wyjazdy z biurami podróży do "wypoczynkowych" nie należą , ale przynajmniej coś nie coś można zobaczyć i dowiedzieć się ciekawych rzeczy od przewodnika. :)
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 18.10.2018 13:36

janka.mik. napisał(a):Dziękuję za ciekawą relację, pogoda, faktycznie nie zawsze była dla Was łaskawa, ale skoro wróciliście zadowoleni to najważniejsze :wink:
Pozdrawiam i do następnej relacji :wink:
Janka

To ja dziękuję :hearts: za poświęcony czas na te moje wypociny :la:
W sumie to z tą pogoda nie było aż tak źle.
Najważniejsze, że nie padało nam na głowę podczas zwiedzania :D
Ale.... mogło być więcej słońca :coool:
Pozdrawiam :papa:
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 18.10.2018 13:39

krutom napisał(a):Sporo widzieliście przez te 5 dni. Do "wypoczynkowych" raczej ten wyjazd nie należał.

krakuscity napisał(a):Praktycznie żadne wyjazdy z biurami podróży do "wypoczynkowych" nie należą , ale przynajmniej coś nie coś można zobaczyć i dowiedzieć się ciekawych rzeczy od przewodnika. :)

Każdego dnia "trochę" :wink: nas nogi bolały :oczko_usmiech:
Ale warto było :D Słowenia to bardzo urokliwy kraj :lol:
Pozdrawiam :papa:
Beata W.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 28.10.2018 17:55

Dziękuję za pokazanie Słowenii którą do tej pory w zasadzie odwiedzaliśmy tylko tranzytem :papa:
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 29.10.2018 16:40

Beata W. napisał(a):Dziękuję za pokazanie Słowenii którą do tej pory w zasadzie odwiedzaliśmy tylko tranzytem :papa:

Faktycznie, Słowenię traktujemy prawie wyłącznie jako kraj tranzytowy.
A warto się nad nią pochylić :D
Mam nadzieję, że moja krótka relacja choć trochę pokazała jej niezaprzeczalny urok :lol: :hearts:
:papa:
dangol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 29.10.2018 17:40

Do nie-tranzytowej Słowenii przymierzałam się dwukrotnie, skończyło się tylko na bardzo ogólnych planach . Może kiedyś uda się zamiar wprowadzić w czyn, wtedy Twoja Aniu relacja będzie bardzo pomocna :)
Dziękuję za pokazanie małego, pięknego kraju 8)
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Krótka relacja z małego kraju ...5 dni w Słowenii - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019