Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korčula 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 01.02.2016 16:26

Oooo Korcula, kocham to miejsce, późno, ale jestem !
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 01.02.2016 16:44

że też ja tutaj wcześniej nie trafiłem...plaże, wyspy i góry 8O zostaję na dłużej...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 03.02.2016 12:01

Na zdjęciach plaża wygląda świetnie, szkoda tylko, że jak piszesz, jest zaśmiecona... Ale oko nacieszyc można... :lol: :lol:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.02.2016 15:54

Mieliście pecha, jeśli chodzi o śmieci na plaży. Pod koniec lipca 2014 r. było czysto. Ale zdecydowanie bardziej podobała nam się sąsiadka uvali Samograd - Vaja :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 03.02.2016 23:35

...podczas naszych kilku pobytów na Korculi, w niektórych zatoczkach, które zwiedzaliśmy drogą morską śmieci było mnóstwo. Jak mawiali miejscowi Chorwaci, wszystkie zanieczyszczenia pochodziły z Czarnogóry :wink:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 04.02.2016 23:26

Liczę na to, że jednak na naszych tegorocznych wakacjach te śmieci popłyną gdzie indziej :P
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 04.02.2016 23:59

co Ci powiem to Ci powiem: lepiej poźno niż wcale :D dobrze ze tu wpadłem klikajac 'najnowsze posty' :D My w tym roku mamy w planach odwiedzic Korcule wycieczkowo/objazdowo i patrzac na foto juz wiem ze nikt mnie nie odwiedzie od mojego zalozenia :D

poza tym patrze na te zdjecia i na ta pizze i na te rybki i w ogole i juz czuje jak mi w brzuchu burczy :? troche malo odpowiednia pora bo juz prawie 23 no ale przez te Twoje przysmaki złapała mnie 'gastrofaza' i musze cos zjesc ;p

Emiliaa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emiliaa » 05.02.2016 23:10

EithelAmarth napisał(a):więc potraktuję Twoją relację jak mini-przewodnik :)


:wink: bardzo się cieszę, że w pewnym stopniu przyczynię się do Twojego wyjazdu :) ale polecam też inne super korčulańskie relacje, gdzie na pewno znajdziesz brakujące informacje :D

emarylka napisał(a): ja w sumie w Cro na 6 wyjazdów czyli tam spędzonych około 11 tygodni zaliczyłam jedną 15 minutową ulewę


A my póki co na trzy pobyty w CRO mieliśmy tylko jedne wakacje prawdziwą lampę. Nie powiem, że trochę tęsknię za takim słońcem :( mam nadzieję, że następnym razem pogoda bardziej dopisze 8)

maslinka napisał(a): Ale zdecydowanie bardziej podobała nam się sąsiadka uvali Samograd - Vaja :)


nie widziałam tej plaży z jej lepszej strony, zapamiętam ją jako ponurą, deszczową i nawet chłodną :D a szkoda...
Maslinko! piękny avatar! ♥

majeczka napisał(a):...podczas naszych kilku pobytów na Korculi, w niektórych zatoczkach, które zwiedzaliśmy drogą morską śmieci było mnóstwo. Jak mawiali miejscowi Chorwaci, wszystkie zanieczyszczenia pochodziły z Czarnogóry :wink:


na szczęście na pozostałych plażach nie doświadczyliśmy takich atrakcji ;) może poza Pupnatską, ale tam to raczej spowodowane duża ilością tych śmiecących turystów :?

euromissile napisał(a):juz wiem ze nikt mnie nie odwiedzie od mojego zalozenia :D


i tego się trzymaj! ta wyspa podbiła moje serducho ♥ całkowite przeciwieństwo zatłoczonych plaż, na których zamiast cykad słychać "kukuruz!" "krohne(?)" - jakieś pączki :D i wciskaczy wycieczek :) tam zdecydowanie można od tego odpocząć :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 05.02.2016 23:59

Emiliaa napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):więc potraktuję Twoją relację jak mini-przewodnik :)


:wink: bardzo się cieszę, że w pewnym stopniu przyczynię się do Twojego wyjazdu :) ale polecam też inne super korčulańskie relacje, gdzie na pewno znajdziesz brakujące informacje :D


Decyzja o wyjeździe na Korculę zapadła 1 stycznia b.r., ale na pewno Twoja relacja przyczyni się do tego, że moje wakacje będą udane, i że nie przeoczę niczego ważnego i wartego zobaczenia :) :mrgreen:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.02.2016 01:59

:D dla nas Korucla to na pewno nasz drugi dom, wpadamy tam od czasu do czasu, witamy się, bawimy wspólnie, etc...


p.s. jest bardziej dzika niż Hvar, ale na pewno również bardziej intrygująca...
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 07.02.2016 02:10

majeczka napisał(a)::D dla nas Korucla to na pewno nasz drugi dom, wpadamy tam od czasu do czasu, witamy się, bawimy wspólnie, etc...


p.s. jest bardziej dzika niż Hvar, ale na pewno również bardziej intrygująca...



Ja właśnie rozważałam: Korcula albo Hvar. Zawsze Hvar był dla mnie nr 1, ale na wakacjach 2015 coś nas w Korculi urzekło. Mam nadzieję, że eksploracja całej wyspy utwierdzi nas w przekonaniu, że to miejsce idealne dla nas. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2016 02:11

majeczka napisał(a):...podczas naszych kilku pobytów na Korculi, w niektórych zatoczkach, które zwiedzaliśmy drogą morską śmieci było mnóstwo. Jak mawiali miejscowi Chorwaci, wszystkie zanieczyszczenia pochodziły z Czarnogóry :wink:


W Czarnogórze mówili, że z Albanii...
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.02.2016 02:25

bigredone napisał(a):
majeczka napisał(a):...podczas naszych kilku pobytów na Korculi, w niektórych zatoczkach, które zwiedzaliśmy drogą morską śmieci było mnóstwo. Jak mawiali miejscowi Chorwaci, wszystkie zanieczyszczenia pochodziły z Czarnogóry :wink:


W Czarnogórze mówili, że z Albanii...




:D jedni na drugich i tak etc, ...
Emiliaa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emiliaa » 09.02.2016 00:49

Wybaczcie tę niesłowność z mojej strony, ale pracuję przy komputerze 8h i zwyczajnie czasem nie mam ochoty jeszcze bardziej nadwyrężać wzroku po powrocie do domu :cry: zdjęcia już wybrane, przy chwili wolnego napiszę parę słów i wstawię ostatni odcinek :wink: mam nadzieję, że jeszcze kogoś ucieszy :) dobranocka! :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 09.02.2016 00:50

Pewnie! Czekam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Korčula 2015 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone