Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.12.2021 11:12

mervik napisał(a):....daleko od miasta ...w okolicy Pagu na Pagu można wieczorkiem pospacerować po mieście z klimatem

Po czym? 8O
Pag miastem z klimatem? 8O
Nie wiem, gdzie Ty w takim razie byłeś. :wink:
mervik napisał(a):...albo popatrzeć z balkonu :oczko_usmiech:

No powiem Ci, że zazdroszczę. :wink:
Ja ze swojego tarasu nie mam szans zobaczyć solanki. :oczko_usmiech:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 06.12.2021 12:34

anakin napisał(a):
mervik napisał(a):....daleko od miasta ...w okolicy Pagu na Pagu można wieczorkiem pospacerować po mieście z klimatem

Po czym? 8O
Pag miastem z klimatem? 8O
Nie wiem, gdzie Ty w takim razie byłeś. :wink:
mervik napisał(a):...albo popatrzeć z balkonu :oczko_usmiech:

No powiem Ci, że zazdroszczę. :wink:
Ja ze swojego tarasu nie mam szans zobaczyć solanki. :oczko_usmiech:

Miasto Pag ma swój klimat a na samej wyspie nie ma ładniejszej miejscowości.
Co do widoku. Ładniejszy miałem po tej samej stronie brzegu ale na północ w stronę Bosany.

No ale co kto lubi.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 06.12.2021 13:24

Też jakoś nie poczułam "klimatu" w Pagu. Już wiele fajniej chodziło się nam wieczorem po Novalji, która ma ładniejszą i dłuższą promenadę.
No w Novalji czułam, że jestem nad morzem, a horyzont ucieka gdzieś tam. W Pagu widziałam drugi brzeg kilometr dalej. Dlatego unikamy miejscowek w zamkniętych zatokach.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 06.12.2021 13:33

Z totalnego braku typowych pięknych, starych i klimatycznych miast, miasteczek na wyspie Pag samo miasto Pag wyróżnia się "jakością".
Inne na wyspie wioski są po prostu do d*** jeżeli chodzi o chęć spacerowania czy spędzania tam czasu szukając klimatu.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 06.12.2021 14:32

kaeres napisał(a):Inne na wyspie wioski są po prostu do d*** jeżeli chodzi o chęć spacerowania czy spędzania tam czasu szukając klimatu.

W punkt.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.12.2021 14:40

naszastruga napisał(a):Też jakoś nie poczułam "klimatu" w Pagu. Już wiele fajniej chodziło się nam wieczorem po Novalji, która ma ładniejszą i dłuższą promenadę.

Dla nas dużo przyjemniejsze na wieczorne spacery było Mandre, choć promenada zdecydowanie zbyt krótka jak dla nas....
Wyspa Pag pod kątem miasteczek i wieczornych wypadów słabo wypada....
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.12.2021 02:08

anakin napisał(a):No powiem Ci, że zazdroszczę. :wink:
Ja ze swojego tarasu nie mam szans zobaczyć solanki. :oczko_usmiech:


....Faktycznie ...widok był wspaniały...zwłaszcza wieczorem :D

...ale tez miałem fajny widok z drugiej strony w dzień
... a wieczorkiem zwłaszcza jak samochody zjeżdżały do Pagu z góry :wink:

DSCN1344.JPG
Karla priv
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.01.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karla priv » 09.01.2022 18:11

Witajcie kochani ! Mam do was pytanie co może pomoc mi w podjęciu decyzji. Zdecydowaliśmy się na kupno domu na wyspie Pag. Wybór wacha się pomiędzy kilkuletnim domem w Mandre 50m od plazy z ogrodem a apartamentem w Novalja który dopiero się buduje jakieś 200m od plazy i spacerkiem do centrum. Na które z miejsc byście się zdecydowali biorąc po uwagę oczywiście zyski ale również własne użytkowanie ? Pozdrawiam serdecznie miłośników Pag!
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 10.01.2022 20:04

Karla priv napisał(a):Witajcie kochani ! Mam do was pytanie co może pomoc mi w podjęciu decyzji. Zdecydowaliśmy się na kupno domu na wyspie Pag. Wybór wacha się pomiędzy kilkuletnim domem w Mandre 50m od plazy z ogrodem a apartamentem w Novalja który dopiero się buduje jakieś 200m od plazy i spacerkiem do centrum. Na które z miejsc byście się zdecydowali biorąc po uwagę oczywiście zyski ale również własne użytkowanie ? Pozdrawiam serdecznie miłośników Pag!


Możesz spróbować namo zapytać
przeprowadzka-do-chorwacji-t55016.html#p2062140
Jakiś czas już mieszka w tych okolicach.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 13.01.2022 12:07

michał1234 napisał(a):Samoobsługowa. Novalja, ul. Slatinska, po południowej stronie.

Przy nowej stacji benzynowej koło Novalji chyba była.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 13.01.2022 12:11

piekara114 napisał(a):Lipiec 2020 to właśnie Pag. Pogoda była zaskakująca, nie było typowego chorwackiego upały, wieczorem musiałam coś ze szwagierką na siebie narzucać, a wiatr od Velebitu zmusił do zmiany planów na rzecz plaż od strony otwartego morza. I tak trafiliśmy na super plażę, mało popularną, a co ważne wtedy ratowała nasze plażowanie, bo było tam bezwietrznie...

Plaža Srčanka - cisza i spokój. Idealne połączenie.
DSCF5953.JPG


FHD0069.MOV_snapshot_00.36_[2021.10.12_19.35.34].jpg


:papa:


To ja byłem w lipcu na innym Pagu :D
Pierwsze 3 dni około 25 st Celsjusza, chmurki porozrywane ale były ale dalej to już zwykla pospolita pagowska lampa i temp. 30+
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 13.01.2022 12:15

.
Załączniki:
IMG-20220112-WA0009.jpg
Ostatnio edytowano 14.01.2022 19:08 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 13.01.2022 23:14

sviva napisał(a):Jak człowiek chce to i w Kustići pospacerować może.
P. S. Widok z tarasu? Wolę taki niż na solanki

Nikt ci nie każe brać w Pagu apartamentu z widokiem na solanki ;)
Ja na widoki nie narzekałem.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 14.01.2022 19:07

Karla priv napisał(a):Witajcie kochani ! Mam do was pytanie co może pomoc mi w podjęciu decyzji. Zdecydowaliśmy się na kupno domu na wyspie Pag. Wybór wacha się pomiędzy kilkuletnim domem w Mandre 50m od plazy z ogrodem a apartamentem w Novalja który dopiero się buduje jakieś 200m od plazy i spacerkiem do centrum. Na które z miejsc byście się zdecydowali biorąc po uwagę oczywiście zyski ale również własne użytkowanie ? Pozdrawiam serdecznie miłośników Pag!


Jeśli ja miałbym decydować to oczywiście Mandre. Jasne, dom kilkuletni, pewnie coś trzeba wyremontować, pozmieniać ale to jest Mandre - cisza, spokój, relaks i możliwość wynajmu innym podróżującym.
Novalja to kurort Mielno poziom level hard. Zdecydowanie dla młodych.
mullin
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.11.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) mullin » 26.01.2022 19:52

Witajcie
Potrzebuje Waszej pomocy. Doradźcie jakąś miejscówkę na wyspie Pag. Jesteśmy rodziną 2+2 (dzieci 11 i 14 lat) i szukamy kwatery/miasta żeby wszyscy byli zadowoloni tzn. Żeby wieczorem lub w ciągu dnia coś się działo, nie być na zadupiu z fajną plażą do popływania kajakiem. Wiem o rejonie Zrce ale to może być za mocny hardcor na cały urlop (chociaż na pewno zobaczymy).
Będę wdzięczny o wskazanie miasta a najlepiej to kwaterki godnej polecenia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 414
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone