Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Admin + MLM

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.12.2021 10:12

mervik napisał(a):....daleko od miasta ...w okolicy Pagu na Pagu można wieczorkiem pospacerować po mieście z klimatem

Po czym? 8O
Pag miastem z klimatem? 8O
Nie wiem, gdzie Ty w takim razie byłeś. :wink:
mervik napisał(a):...albo popatrzeć z balkonu :oczko_usmiech:

No powiem Ci, że zazdroszczę. :wink:
Ja ze swojego tarasu nie mam szans zobaczyć solanki. :oczko_usmiech:
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 06.12.2021 11:34

anakin napisał(a):
mervik napisał(a):....daleko od miasta ...w okolicy Pagu na Pagu można wieczorkiem pospacerować po mieście z klimatem

Po czym? 8O
Pag miastem z klimatem? 8O
Nie wiem, gdzie Ty w takim razie byłeś. :wink:
mervik napisał(a):...albo popatrzeć z balkonu :oczko_usmiech:

No powiem Ci, że zazdroszczę. :wink:

Miasto Pag ma swój klimat a na samej wyspie nie ma ładniejszej miejscowości.
Co do widoku. Ładniejszy miałem po tej samej stronie brzegu ale na północ w stronę Bosany.

No ale co kto lubi.
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 06.12.2021 12:24

Też jakoś nie poczułam "klimatu" w Pagu. Już wiele fajniej chodziło się nam wieczorem po Novalji, która ma ładniejszą i dłuższą promenadę.
No w Novalji czułam, że jestem nad morzem, a horyzont ucieka gdzieś tam. W Pagu widziałam drugi brzeg kilometr dalej. Dlatego unikamy miejscowek w zamkniętych zatokach.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 06.12.2021 12:33

Z totalnego braku typowych pięknych, starych i klimatycznych miast, miasteczek na wyspie Pag samo miasto Pag wyróżnia się "jakością".
Inne na wyspie wioski są po prostu do d*** jeżeli chodzi o chęć spacerowania czy spędzania tam czasu szukając klimatu.
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 06.12.2021 13:32

kaeres napisał(a):Inne na wyspie wioski są po prostu do d*** jeżeli chodzi o chęć spacerowania czy spędzania tam czasu szukając klimatu.

W punkt.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.12.2021 13:40

naszastruga napisał(a):Też jakoś nie poczułam "klimatu" w Pagu. Już wiele fajniej chodziło się nam wieczorem po Novalji, która ma ładniejszą i dłuższą promenadę.

Dla nas dużo przyjemniejsze na wieczorne spacery było Mandre, choć promenada zdecydowanie zbyt krótka jak dla nas....
Wyspa Pag pod kątem miasteczek i wieczornych wypadów słabo wypada....
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.12.2021 01:08

anakin napisał(a):No powiem Ci, że zazdroszczę. :wink:

....Faktycznie ...widok był wspaniały...zwłaszcza wieczorem :D

...ale tez miałem fajny widok z drugiej strony w dzień
... a wieczorkiem zwłaszcza jak samochody zjeżdżały do Pagu z góry :wink:

DSCN1344.JPG
Karla priv
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karla priv » 09.01.2022 17:11

Witajcie kochani ! Mam do was pytanie co może pomoc mi w podjęciu decyzji. Zdecydowaliśmy się na kupno domu na wyspie Pag. Wybór wacha się pomiędzy kilkuletnim domem w Mandre 50m od plazy z ogrodem a apartamentem w Novalja który dopiero się buduje jakieś 200m od plazy i spacerkiem do centrum. Na które z miejsc byście się zdecydowali biorąc po uwagę oczywiście zyski ale również własne użytkowanie ? Pozdrawiam serdecznie miłośników Pag!
Flayszakal
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 10.01.2022 19:04

Karla priv napisał(a):Witajcie kochani ! Mam do was pytanie co może pomoc mi w podjęciu decyzji. Zdecydowaliśmy się na kupno domu na wyspie Pag. Wybór wacha się pomiędzy kilkuletnim domem w Mandre 50m od plazy z ogrodem a apartamentem w Novalja który dopiero się buduje jakieś 200m od plazy i spacerkiem do centrum. Na które z miejsc byście się zdecydowali biorąc po uwagę oczywiście zyski ale również własne użytkowanie ? Pozdrawiam serdecznie miłośników Pag!

Możesz spróbować namo zapytać
przeprowadzka-do-chorwacji-t55016.html#p2062140
Jakiś czas już mieszka w tych okolicach.
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 13.01.2022 11:07

michał1234 napisał(a):Samoobsługowa. Novalja, ul. Slatinska, po południowej stronie.

Przy nowej stacji benzynowej koło Novalji chyba była.
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 13.01.2022 11:11

piekara114 napisał(a):Lipiec 2020 to właśnie Pag. Pogoda była zaskakująca, nie było typowego chorwackiego upały, wieczorem musiałam coś ze szwagierką na siebie narzucać, a wiatr od Velebitu zmusił do zmiany planów na rzecz plaż od strony otwartego morza. I tak trafiliśmy na super plażę, mało popularną, a co ważne wtedy ratowała nasze plażowanie, bo było tam bezwietrznie...

Plaža Srčanka - cisza i spokój. Idealne połączenie.
DSCF5953.JPG

FHD0069.MOV_snapshot_00.36_[2021.10.12_19.35.34].jpg

:papa:

To ja byłem w lipcu na innym Pagu :D
Pierwsze 3 dni około 25 st Celsjusza, chmurki porozrywane ale były ale dalej to już zwykla pospolita pagowska lampa i temp. 30+
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 13.01.2022 11:15

.
Załączniki:
IMG-20220112-WA0009.jpg
Ostatnio edytowano 14.01.2022 18:08 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 13.01.2022 22:14

sviva napisał(a):Jak człowiek chce to i w Kustići pospacerować może.
P. S. Widok z tarasu? Wolę taki niż na solanki

Nikt ci nie każe brać w Pagu apartamentu z widokiem na solanki ;)
Ja na widoki nie narzekałem.
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 14.01.2022 18:07

Karla priv napisał(a):Witajcie kochani ! Mam do was pytanie co może pomoc mi w podjęciu decyzji. Zdecydowaliśmy się na kupno domu na wyspie Pag. Wybór wacha się pomiędzy kilkuletnim domem w Mandre 50m od plazy z ogrodem a apartamentem w Novalja który dopiero się buduje jakieś 200m od plazy i spacerkiem do centrum. Na które z miejsc byście się zdecydowali biorąc po uwagę oczywiście zyski ale również własne użytkowanie ? Pozdrawiam serdecznie miłośników Pag!

Jeśli ja miałbym decydować to oczywiście Mandre. Jasne, dom kilkuletni, pewnie coś trzeba wyremontować, pozmieniać ale to jest Mandre - cisza, spokój, relaks i możliwość wynajmu innym podróżującym.
Novalja to kurort Mielno poziom level hard. Zdecydowanie dla młodych.
mullin
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mullin » 26.01.2022 18:52

Witajcie
Potrzebuje Waszej pomocy. Doradźcie jakąś miejscówkę na wyspie Pag. Jesteśmy rodziną 2+2 (dzieci 11 i 14 lat) i szukamy kwatery/miasta żeby wszyscy byli zadowoloni tzn. Żeby wieczorem lub w ciągu dnia coś się działo, nie być na zadupiu z fajną plażą do popływania kajakiem. Wiem o rejonie Zrce ale to może być za mocny hardcor na cały urlop (chociaż na pewno zobaczymy).
Będę wdzięczny o wskazanie miasta a najlepiej to kwaterki godnej polecenia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 414
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021