Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 26.01.2022 21:04

mullin napisał(a):Witajcie
Potrzebuje Waszej pomocy. Doradźcie jakąś miejscówkę na wyspie Pag. Jesteśmy rodziną 2+2 (dzieci 11 i 14 lat) i szukamy kwatery/miasta żeby wszyscy byli zadowoloni tzn. Żeby wieczorem lub w ciągu dnia coś się działo, nie być na zadupiu z fajną plażą do popływania kajakiem. Wiem o rejonie Zrce ale to może być za mocny hardcor na cały urlop (chociaż na pewno zobaczymy).
Będę wdzięczny o wskazanie miasta a najlepiej to kwaterki godnej polecenia.

Co tu dużo mówić ... miasto Pag na wyspie Pag... wieczorkiem jest gdzie pochodzić
..a na plażę codziennie gdzie indziej ...10 minut drogi samochodem :wink:
https://www.google.pl/maps/@44.473462,15.0087792,15.65z
Tuti
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 26.01.2022 21:59

Potrzebuje Waszej pomocy. Doradźcie jakąś miejscówkę na wyspie Pag. Jesteśmy rodziną 2+2 (dzieci 11 i 14 lat) i szukamy kwatery/miasta żeby wszyscy byli zadowoloni tzn. Żeby wieczorem lub w ciągu dnia coś się działo, nie być na zadupiu z fajną plażą do popływania kajakiem. Wiem o rejonie Zrce ale to może być za mocny hardcor na cały urlop (chociaż na pewno zobaczymy).

No chyba tylko Novalija albo Pag, ewentualnie Mandre :roll:
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.01.2022 19:53

Jeśli wiecie, że Zrce to dla Was za duży hardcore to zostaje Pag lub ewentualnie Mandre. To co na Zrce to chyba generalnie w całej Novalji się dzieje. W zeszłym roku w drugiej połowie lipca imprezowiczów było tam więcej niż kamieni na plaży. Novalja fajna na 1-2 wypady wieczorem ale na cały pobyt to dla mnie za duża "młóckarnia".
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 28.01.2022 13:44

mervik napisał(a):

Co tu dużo mówić ... miasto Pag na wyspie Pag... wieczorkiem jest gdzie pochodzić
..a na plażę codziennie gdzie indziej ...10 minut drogi samochodem :wink:
https://www.google.pl/maps/@44.473462,15.0087792,15.65z

Najlepsza opcja.
A jeśli dla kogoś nie jest problemem, aby zwiedzać najlepsze plaże na całej wyspie, to czas na podróż można zwiększyć ;)
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 28.01.2022 14:27

Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 28.01.2022 14:46

naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.

Jakie jezioro polecisz z tak pięknymi plażami, widokami oraz życiem pod wodą?
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 29.01.2022 00:50

naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.

.nie pisz takich głupot 8)
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 29.01.2022 16:04

No jak chcę obejrzeć otwarte morze to jadę do Ustki i patrzę w kierunku Szwecji :mrgreen:
W Tucepi też otwartego morza nie widziałem.
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 29.01.2022 16:26

sviva napisał(a):

No jak chcę obejrzeć otwarte morze to jadę do Ustki i patrzę w kierunku Szwecji :mrgreen:
W Tucepi też otwartego morza nie widziałem.

Zawsze można nad Morze Norweskie :D
anakin
Admin + MLM

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.01.2022 22:11

Ile razy jeszcze to napiszesz w tym wątku?
Każdy jedzie tam gdzie chce, a paški ma tyle wspólnego z jeziorem co koń z konikiem morskim.
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 29.01.2022 23:18

anakin napisał(a): a paški ma tyle wspólnego z jeziorem co koń z konikiem morskim.

...dobrze napisane :lol: :lol: :lol:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2022 23:23

anakin napisał(a):Każdy jedzie tam gdzie chce, a paški ma tyle wspólnego z jeziorem co koń z konikiem morskim.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zaplułam monitor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 30.01.2022 00:54

Nie lubię "otwartego" morza, jest nudne. :twisted:
Na otwarte można nad nasz Bałtyk :lol:
Lubię góry w oddali, czy na Pagu Velebit, czy na Hvarze Riviere, a na Korculi Peljesac.
Dla mnie nie ma piękniejszego połączenia jak góry i morze...
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 30.01.2022 14:48

anakin napisał(a):

Ile razy jeszcze to napiszesz w tym wątku?
Każdy jedzie tam gdzie chce, a paški ma tyle wspólnego z jeziorem co koń z konikiem morskim.

Albo Putin z demokracją :mrgreen:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów 2020/21

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 30.01.2022 16:37

Tak sobie surfuję po dzisiejszym 8km wietrznym spacerze zaglądając na Pag i mam pytanie do Pagowców/Metajnowców:
Czy da rady przejść przez to gołoborze koło tzw Krive Drage na drugą stronę, do tej zatoczki jak czerwona linia na mapie?
Zaznaczam, że w bagażniku zawsze mamy wysokie obuwie trekkingowe.

Bez tytułu_Easy-Resize.com.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 415
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022