Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 26.01.2022 20:04

mullin napisał(a):Witajcie
Potrzebuje Waszej pomocy. Doradźcie jakąś miejscówkę na wyspie Pag. Jesteśmy rodziną 2+2 (dzieci 11 i 14 lat) i szukamy kwatery/miasta żeby wszyscy byli zadowoloni tzn. Żeby wieczorem lub w ciągu dnia coś się działo, nie być na zadupiu z fajną plażą do popływania kajakiem. Wiem o rejonie Zrce ale to może być za mocny hardcor na cały urlop (chociaż na pewno zobaczymy).
Będę wdzięczny o wskazanie miasta a najlepiej to kwaterki godnej polecenia.


Co tu dużo mówić ... miasto Pag na wyspie Pag... wieczorkiem jest gdzie pochodzić
..a na plażę codziennie gdzie indziej ...10 minut drogi samochodem :wink:
https://www.google.pl/maps/@44.473462,15.0087792,15.65z
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 26.01.2022 20:59

mullin napisał(a):Witajcie
Potrzebuje Waszej pomocy. Doradźcie jakąś miejscówkę na wyspie Pag. Jesteśmy rodziną 2+2 (dzieci 11 i 14 lat) i szukamy kwatery/miasta żeby wszyscy byli zadowoloni tzn. Żeby wieczorem lub w ciągu dnia coś się działo, nie być na zadupiu z fajną plażą do popływania kajakiem. Wiem o rejonie Zrce ale to może być za mocny hardcor na cały urlop (chociaż na pewno zobaczymy).
Będę wdzięczny o wskazanie miasta a najlepiej to kwaterki godnej polecenia.


No chyba tylko Novalija albo Pag, ewentualnie Mandre :roll:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.01.2022 18:53

mullin napisał(a):Witajcie
Potrzebuje Waszej pomocy. Doradźcie jakąś miejscówkę na wyspie Pag. Jesteśmy rodziną 2+2 (dzieci 11 i 14 lat) i szukamy kwatery/miasta żeby wszyscy byli zadowoloni tzn. Żeby wieczorem lub w ciągu dnia coś się działo, nie być na zadupiu z fajną plażą do popływania kajakiem. Wiem o rejonie Zrce ale to może być za mocny hardcor na cały urlop (chociaż na pewno zobaczymy).
Będę wdzięczny o wskazanie miasta a najlepiej to kwaterki godnej polecenia.

Jeśli wiecie, że Zrce to dla Was za duży hardcore to zostaje Pag lub ewentualnie Mandre. To co na Zrce to chyba generalnie w całej Novalji się dzieje. W zeszłym roku w drugiej połowie lipca imprezowiczów było tam więcej niż kamieni na plaży. Novalja fajna na 1-2 wypady wieczorem ale na cały pobyt to dla mnie za duża "młóckarnia".
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1946
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 28.01.2022 12:44

mervik napisał(a):
mullin napisał(a):Witajcie
Potrzebuje Waszej pomocy. Doradźcie jakąś miejscówkę na wyspie Pag. Jesteśmy rodziną 2+2 (dzieci 11 i 14 lat) i szukamy kwatery/miasta żeby wszyscy byli zadowoloni tzn. Żeby wieczorem lub w ciągu dnia coś się działo, nie być na zadupiu z fajną plażą do popływania kajakiem. Wiem o rejonie Zrce ale to może być za mocny hardcor na cały urlop (chociaż na pewno zobaczymy).
Będę wdzięczny o wskazanie miasta a najlepiej to kwaterki godnej polecenia.


Co tu dużo mówić ... miasto Pag na wyspie Pag... wieczorkiem jest gdzie pochodzić
..a na plażę codziennie gdzie indziej ...10 minut drogi samochodem :wink:
https://www.google.pl/maps/@44.473462,15.0087792,15.65z

Najlepsza opcja.
A jeśli dla kogoś nie jest problemem, aby zwiedzać najlepsze plaże na całej wyspie, to czas na podróż można zwiększyć ;)
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 28.01.2022 13:27

Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1946
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 28.01.2022 13:46

naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.

Jakie jezioro polecisz z tak pięknymi plażami, widokami oraz życiem pod wodą?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 28.01.2022 23:50

naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.


.nie pisz takich głupot 8)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 29.01.2022 15:04

naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.

No jak chcę obejrzeć otwarte morze to jadę do Ustki i patrzę w kierunku Szwecji :mrgreen:
W Tucepi też otwartego morza nie widziałem.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1946
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 29.01.2022 15:26

sviva napisał(a):
naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.

No jak chcę obejrzeć otwarte morze to jadę do Ustki i patrzę w kierunku Szwecji :mrgreen:
W Tucepi też otwartego morza nie widziałem.

Zawsze można nad Morze Norweskie :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.01.2022 21:11

naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.

Ile razy jeszcze to napiszesz w tym wątku?
Każdy jedzie tam gdzie chce, a paški ma tyle wspólnego z jeziorem co koń z konikiem morskim.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 29.01.2022 22:18

anakin napisał(a): a paški ma tyle wspólnego z jeziorem co koń z konikiem morskim.


...dobrze napisane :lol: :lol: :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2022 22:23

anakin napisał(a):Każdy jedzie tam gdzie chce, a paški ma tyle wspólnego z jeziorem co koń z konikiem morskim.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zaplułam monitor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 29.01.2022 23:54

naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.

Nie lubię "otwartego" morza, jest nudne. :twisted:
Na otwarte można nad nasz Bałtyk :lol:
Lubię góry w oddali, czy na Pagu Velebit, czy na Hvarze Riviere, a na Korculi Peljesac.
Dla mnie nie ma piękniejszego połączenia jak góry i morze...
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 30.01.2022 13:48

anakin napisał(a):
naszastruga napisał(a):Tylko, że to prawie zamknięty akwen, w ogóle nie czuć, że się jest nad morzem. Równie dobrze można jechać nad jezioro.

Ile razy jeszcze to napiszesz w tym wątku?
Każdy jedzie tam gdzie chce, a paški ma tyle wspólnego z jeziorem co koń z konikiem morskim.

Albo Putin z demokracją :mrgreen:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 30.01.2022 15:37

Tak sobie surfuję po dzisiejszym 8km wietrznym spacerze zaglądając na Pag i mam pytanie do Pagowców/Metajnowców:
Czy da rady przejść przez to gołoborze koło tzw Krive Drage na drugą stronę, do tej zatoczki jak czerwona linia na mapie?
Zaznaczam, że w bagażniku zawsze mamy wysokie obuwie trekkingowe.

Bez tytułu_Easy-Resize.com.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 415
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone