Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 31.10.2021 21:45

robiz napisał(a):Można wiedzieć gdzie mieszkałeś ?

Od lat jeździmy do Luizy której kwatera jest położona na wschód od centrum, w 2 linii, jakieś 10 min. spacerkiem do portu. Ceny posezonowe są u niej jak dla mnie do przyjęcia.
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 28.12.2021 11:37

Szukam informacji czy w sezonie można wybrać się promem, katamaranem , łódką z Supetaru do np Makarskiej , Omisia , Hvar ?
wiem że oczywiście do Splitu żaden problem ( taką wycieczkę planujemy ) ale szukam jeszcze innych opcji na wycieczkę z Supetara .
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.12.2021 12:38

SoftRM napisał(a):Szukam informacji czy w sezonie można wybrać się promem, katamaranem , łódką z Supetaru do np Makarskiej , Omisia , Hvar ?
wiem że oczywiście do Splitu żaden problem ( taką wycieczkę planujemy ) ale szukam jeszcze innych opcji na wycieczkę z Supetara .

Z tego co wiem z Supetaru jest sporo wycieczek typu "Fish Picnic". Katamaran pływa pomiędzy Splitem - Bolem a Jelsą https://agencija-zolpp.hr/wp-content/up ... ressed.pdf i pomiędzy Splitem - Milną - Hvarem a Vis https://agencija-zolpp.hr/wp-content/up ... ressed.pdf ale godziny są raczej dostosowane do tego aby z wysp dostać się do Splitu, pozałatwiać i wrócić.
Jeśli chcesz się dostać do Makarskiej to najlepiej promem z Sumartinu https://agencija-zolpp.hr/wp-content/up ... ressed.pdf
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 11.01.2022 10:03

grisza2000 napisał(a):
Będę w "lewym" Sutivan od 20/08 to dam znać :)
My mamy nocleg tu: wwwzakwaterowaniewchorwacji.pl/brac/apartmani-tomy/. Wygląda dość przyjaźnie i widać, że mają jeszcze wolne.

http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... mani-tomy/
I jak warunki w apartamentach Tomy? Mam wstępną rezerwację na ten rok i wdzięczny będę opinii :D
gosciuwa
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciuwa » 29.01.2022 17:55

Jakieś konkretne kwatery na wrzesień, w miarę tanio? 2 dorosłych
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 392
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 29.01.2022 21:14

W innym wątku piszesz ,że chcesz dojazd do 10 h z Katowic
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.01.2022 21:35

Cropidło napisał(a):W innym wątku piszesz ,że chcesz dojazd do 10 h z Katowic

Prawdopodobnie chodzi o 10 godzin dojazdu do miejsca na nocleg tranzytowy.
gosciuwa
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciuwa » 29.01.2022 22:03

Cropidło napisał(a):W innym wątku piszesz ,że chcesz dojazd do 10 h z Katowic


A co ma piernik do wiatraka? :D

Chcę jechać na wyspę, ale w międzyczasie chcę się zatrzymać po drodze, żeby nie jechać na raz.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.01.2022 22:05

gosciuwa napisał(a):A co ma piernik do wiatraka? :D

Chcę jechać na wyspę, ale w międzyczasie chcę się zatrzymać po drodze, żeby nie jechać na raz.

Może tylko tyle, żebyś pisał zrozumiale i nie trzeba było się domyślać co poeta miał na myśli... :wink:
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 392
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 29.01.2022 22:08

to insza iszość
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1947
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 30.01.2022 00:41

Edit: źle przeczytałem ;)
Ostatnio edytowano 30.01.2022 03:58 przez empire13, łącznie edytowano 1 raz
gosciuwa
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciuwa » 30.01.2022 01:21

Wydawało mi się, że zadałem odpowiednie pytania w odpowiednich tematach, aby nie robić syfu na forum. Dla mnie to jest zrozumiałe w 100%, ale jeśli ktoś nie rozumie, to jeszcze raz.

Chcę jechać na wyspę Brać, gdzie szukam kwatery (sprawdzonej, polecanej, etc.).

Tym samym, w drodze na Brać chcę się przespać, stąd post o kwaterze w drodze na Chorwację.

Uważam, że te posty nie są ze sobą związane, nie wiem skąd płynie oburzenie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.01.2022 07:40

W drodze do Chorwacji. :idea:
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 392
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 30.01.2022 11:05

Do tych 10h dołóż 1h i jesteś w Splicie,a potem to już rzut kamieniem.
KOMENTARZ MODERACJI
KOMENTARZ MODERACJI:
Poniższy post został wydzielony z wątku: "Klub Miłośników Wyspy Hvar"
(st)

Anista
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.10.2021
Klub Miłośników Wyspy Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anista » 08.02.2022 23:31

Witam serdecznie. W zeszłym roku spędziliśmy urlop na Hvarze i synom najbardziej spodobała się Mała Stiniva ze względu na możliwość skakania z wysokości do wody. W tym roku planujemy odwiedzić sąsiednią wyspę Brač i mam pytanie do forumowiczów znających obie te wyspy: Czy jest na wyspie Brač plaża, gdzie również można poskakać do wody z kilkumetrowej wysokości podobnie jak w mniejszej Małej Stinivie? I drugie pytanie: Czy znajdziemy na sąsiedniej wyspie miasteczko, które ma podobny klimat jak hvarski Stari Grad? I jeszcze ostatnie: Która plaża na południowej stronie wyspy Brač jest najbardziej zbliżona widokowo i małoludziowo do plaży Cast Away a jednocześnie nie ma do niej stromego zejścia jak do Dubovicy?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 164
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone