Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
GegeCro
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) GegeCro » 17.06.2022 12:59

costa01 napisał(a):Witam,
pierwszy raz wybieram się na wyspę Brac we wrześniu i takie pytania mam:
1. Czy ktoś może coś powiedzieć o noclegach Holiday Home Boris w Supertarze, a konkretnie chodzi mi o ten przy ulicy mornarskiej? Rozumiem, że to nie jest nocleg u prywatnej osoby tylko raczej w jakiejś siecówce i pytanie czy ktoś ma doświadczenie, bo lokalizacja i cena dosyć atrakcyjna?
2. Czy Superat to dobry wybór na miejscówkę na tej wyspie (mysłałem jeszcze o Sutivan, ale wypad planowany we wrześńiu więc chyba większa miejscowość będzie lepsza)?
3. Czy plaża Vela Luka jest najlepszą plażą na wyspie pod kątem długości płycinzy i braku szybkiego spadu na głębokość?
4. Co do oczekiwań, to zależy nam głównie na miejscówce blisko właśnie takiej plaży jak Vela Luka - czyli długa płycizna, łagodne wejście, o to żeby nie było to jakaś dziura, ale żeby było gdzie wieczorem się przejść na spacer, żeby był wybór konob i konzumów (a więc żeby ceny były konkurencyjne) - czy przy tych kryteriach Supertar jest optymalnym wyborem?

Witam,

Vela Luka - polecam wyspę Proizd, piękna wyspa do plażowania niestety trzeba się przeprawiać małym promem, który wypływa bodajże 2 razy dziennie.

W okolicy Vela Luka jest parę super plaż na północ. Piękne widoki niestety cały ten północy rejon od Veli jest bardzo stromy i kamienisty. Z dziećmi niebardzo.
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2022 10:00

GegeCro napisał(a):
costa01 napisał(a):Witam,
pierwszy raz wybieram się na wyspę Brac we wrześniu i takie pytania mam:
1. Czy ktoś może coś powiedzieć o noclegach Holiday Home Boris w Supertarze, a konkretnie chodzi mi o ten przy ulicy mornarskiej? Rozumiem, że to nie jest nocleg u prywatnej osoby tylko raczej w jakiejś siecówce i pytanie czy ktoś ma doświadczenie, bo lokalizacja i cena dosyć atrakcyjna?
2. Czy Superat to dobry wybór na miejscówkę na tej wyspie (mysłałem jeszcze o Sutivan, ale wypad planowany we wrześńiu więc chyba większa miejscowość będzie lepsza)?
3. Czy plaża Vela Luka jest najlepszą plażą na wyspie pod kątem długości płycinzy i braku szybkiego spadu na głębokość?
4. Co do oczekiwań, to zależy nam głównie na miejscówce blisko właśnie takiej plaży jak Vela Luka - czyli długa płycizna, łagodne wejście, o to żeby nie było to jakaś dziura, ale żeby było gdzie wieczorem się przejść na spacer, żeby był wybór konob i konzumów (a więc żeby ceny były konkurencyjne) - czy przy tych kryteriach Supertar jest optymalnym wyborem?

Witam,

Vela Luka - polecam wyspę Proizd, piękna wyspa do plażowania niestety trzeba się przeprawiać małym promem, który wypływa bodajże 2 razy dziennie.

W okolicy Vela Luka jest parę super plaż na północ. Piękne widoki niestety cały ten północy rejon od Veli jest bardzo stromy i kamienisty. Z dziećmi niebardzo.

Chyba ci się wyspy pomyliły. Albo to ja czegoś o wyspie Brač nie wiem :mrgreen:
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 21:30

Takie tam dziś z Sutivanu
received_402045958367120.jpeg
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 22.06.2022 21:57

...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 21:58

majeczka napisał(a):...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?

na szczęście jeszcze pustki
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 22.06.2022 22:26

Pivko napisał(a):
majeczka napisał(a):...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?

Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 22:42

dids76 napisał(a):
Pivko napisał(a):

Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:

zapraszam do Sutivanu na browarka. my w piątek chyba na Vidova, Škrip i Dol jedziemy. Nie wiem czy na Bol to cały dzień planować czy raczej ze 3 godzinki
Ostatnio edytowano 22.06.2022 22:47 przez Pivko, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.06.2022 22:44

dids76 napisał(a):Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:

Ale Wam dobrze! :D Pozdrów Supetar ode mnie :mrgreen:
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 22:50

dids76 - znasz tu może jakiegoś magika od klimy bo nam umarła w Bratysławie
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 22.06.2022 22:55

maslinka napisał(a):
dids76 napisał(a):Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:

Ale Wam dobrze! :D Pozdrów Supetar ode mnie :mrgreen:

...również zazdroszczę, pozdrawiam Sutivan, jest śliczny.
Gwar, knajpki i tłum turystów, tak go raczej wspominam :D
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.06.2022 23:05

Pivko napisał(a):dids76 - znasz tu może jakiegoś magika od klimy bo nam umarła w Bratysławie

Nie zmam - ale jest link
https://katalog-firm.cybo.com/HR-biz/au ... top-servis

Więcej magików trzeba chyba szukać w Splicie.
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 22.06.2022 23:14

Pivko napisał(a):dids76 - znasz tu może jakiegoś magika od klimy bo nam umarła w Bratysławie

W Sutivanie kojarzę jeszcze jeden warsztat samochodowy (Auto Servis Ninković Ul. Hrvatskih Branitelja 11) sąsiadujący z dużym Konzumem w południowej części miasteczka. Może "ogarniają" też klimę. :hut:
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 23:16

Janusz Bajcer napisał(a):

Nie zmam - ale jest link
https://katalog-firm.cybo.com/HR-biz/au ... top-servis

Więcej magików trzeba chyba szukać w Splicie.

Doliczając koszt promu to chyba wolę na noc jechać do Polski . W Sutivanie znalazłem jednego ale radno vreme 9-12 tylko
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 23:17

AdamZ napisał(a):

W Sutivanie kojarzę jeszcze jeden warsztat samochodowy (Auto Servis Ninković Ul. Hrvatskih Branitelja 11) sąsiadujący z dużym Konzumem w południowej części miasteczka. Może "ogarniają" też klimę. :hut:

tego też widziałem ale od dwóch dni wisi kartka że wraca za 15 min
Bartek1977
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 23.06.2022 07:56

Pivko napisał(a):Takie tam dziś z Sutivanu
received_402045958367120.jpeg

Cześć!
A czy może kojarzysz ten apartament:
https://www.apartamentychorwacja.pl/apa ... tomy/14193
Mamy rezerwację na sierpień i szukam opinii... Może ktoś inny z forum tu był?
Miłego wypoczynku! :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 167
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022