Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
GegeCro
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) GegeCro » 17.06.2022 11:59

costa01 napisał(a):Witam,
pierwszy raz wybieram się na wyspę Brac we wrześniu i takie pytania mam:
1. Czy ktoś może coś powiedzieć o noclegach Holiday Home Boris w Supertarze, a konkretnie chodzi mi o ten przy ulicy mornarskiej? Rozumiem, że to nie jest nocleg u prywatnej osoby tylko raczej w jakiejś siecówce i pytanie czy ktoś ma doświadczenie, bo lokalizacja i cena dosyć atrakcyjna?
2. Czy Superat to dobry wybór na miejscówkę na tej wyspie (mysłałem jeszcze o Sutivan, ale wypad planowany we wrześńiu więc chyba większa miejscowość będzie lepsza)?
3. Czy plaża Vela Luka jest najlepszą plażą na wyspie pod kątem długości płycinzy i braku szybkiego spadu na głębokość?
4. Co do oczekiwań, to zależy nam głównie na miejscówce blisko właśnie takiej plaży jak Vela Luka - czyli długa płycizna, łagodne wejście, o to żeby nie było to jakaś dziura, ale żeby było gdzie wieczorem się przejść na spacer, żeby był wybór konob i konzumów (a więc żeby ceny były konkurencyjne) - czy przy tych kryteriach Supertar jest optymalnym wyborem?


Witam,

Vela Luka - polecam wyspę Proizd, piękna wyspa do plażowania niestety trzeba się przeprawiać małym promem, który wypływa bodajże 2 razy dziennie.

W okolicy Vela Luka jest parę super plaż na północ. Piękne widoki niestety cały ten północy rejon od Veli jest bardzo stromy i kamienisty. Z dziećmi niebardzo.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2022 09:00

GegeCro napisał(a):
costa01 napisał(a):Witam,
pierwszy raz wybieram się na wyspę Brac we wrześniu i takie pytania mam:
1. Czy ktoś może coś powiedzieć o noclegach Holiday Home Boris w Supertarze, a konkretnie chodzi mi o ten przy ulicy mornarskiej? Rozumiem, że to nie jest nocleg u prywatnej osoby tylko raczej w jakiejś siecówce i pytanie czy ktoś ma doświadczenie, bo lokalizacja i cena dosyć atrakcyjna?
2. Czy Superat to dobry wybór na miejscówkę na tej wyspie (mysłałem jeszcze o Sutivan, ale wypad planowany we wrześńiu więc chyba większa miejscowość będzie lepsza)?
3. Czy plaża Vela Luka jest najlepszą plażą na wyspie pod kątem długości płycinzy i braku szybkiego spadu na głębokość?
4. Co do oczekiwań, to zależy nam głównie na miejscówce blisko właśnie takiej plaży jak Vela Luka - czyli długa płycizna, łagodne wejście, o to żeby nie było to jakaś dziura, ale żeby było gdzie wieczorem się przejść na spacer, żeby był wybór konob i konzumów (a więc żeby ceny były konkurencyjne) - czy przy tych kryteriach Supertar jest optymalnym wyborem?


Witam,

Vela Luka - polecam wyspę Proizd, piękna wyspa do plażowania niestety trzeba się przeprawiać małym promem, który wypływa bodajże 2 razy dziennie.

W okolicy Vela Luka jest parę super plaż na północ. Piękne widoki niestety cały ten północy rejon od Veli jest bardzo stromy i kamienisty. Z dziećmi niebardzo.

Chyba ci się wyspy pomyliły. Albo to ja czegoś o wyspie Brač nie wiem :mrgreen:
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 20:30

Takie tam dziś z Sutivanu
received_402045958367120.jpeg
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 22.06.2022 20:57

...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 20:58

majeczka napisał(a):...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?

na szczęście jeszcze pustki
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 22.06.2022 21:26

Pivko napisał(a):
majeczka napisał(a):...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?

na szczęście jeszcze pustki

Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 21:42

dids76 napisał(a):
Pivko napisał(a):
majeczka napisał(a):...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?

na szczęście jeszcze pustki

Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:

zapraszam do Sutivanu na browarka. my w piątek chyba na Vidova, Škrip i Dol jedziemy. Nie wiem czy na Bol to cały dzień planować czy raczej ze 3 godzinki
Ostatnio edytowano 22.06.2022 21:47 przez Pivko, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.06.2022 21:44

dids76 napisał(a):Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:

Ale Wam dobrze! :D Pozdrów Supetar ode mnie :mrgreen:
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 21:50

dids76 - znasz tu może jakiegoś magika od klimy bo nam umarła w Bratysławie
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 22.06.2022 21:55

maslinka napisał(a):
dids76 napisał(a):Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:

Ale Wam dobrze! :D Pozdrów Supetar ode mnie :mrgreen:

...również zazdroszczę, pozdrawiam Sutivan, jest śliczny.
Gwar, knajpki i tłum turystów, tak go raczej wspominam :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.06.2022 22:05

Pivko napisał(a):dids76 - znasz tu może jakiegoś magika od klimy bo nam umarła w Bratysławie

Nie zmam - ale jest link
https://katalog-firm.cybo.com/HR-biz/au ... top-servis

Więcej magików trzeba chyba szukać w Splicie.
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 22.06.2022 22:14

Pivko napisał(a):dids76 - znasz tu może jakiegoś magika od klimy bo nam umarła w Bratysławie

W Sutivanie kojarzę jeszcze jeden warsztat samochodowy (Auto Servis Ninković Ul. Hrvatskih Branitelja 11) sąsiadujący z dużym Konzumem w południowej części miasteczka. Może "ogarniają" też klimę. :hut:
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 22:16

Janusz Bajcer napisał(a):
Pivko napisał(a):dids76 - znasz tu może jakiegoś magika od klimy bo nam umarła w Bratysławie

Nie zmam - ale jest link
https://katalog-firm.cybo.com/HR-biz/au ... top-servis

Więcej magików trzeba chyba szukać w Splicie.

Doliczając koszt promu to chyba wolę na noc jechać do Polski . W Sutivanie znalazłem jednego ale radno vreme 9-12 tylko
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 22.06.2022 22:17

AdamZ napisał(a):
Pivko napisał(a):dids76 - znasz tu może jakiegoś magika od klimy bo nam umarła w Bratysławie

W Sutivanie kojarzę jeszcze jeden warsztat samochodowy (Auto Servis Ninković Ul. Hrvatskih Branitelja 11) sąsiadujący z dużym Konzumem w południowej części miasteczka. Może "ogarniają" też klimę. :hut:

tego też widziałem ale od dwóch dni wisi kartka że wraca za 15 min
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 23.06.2022 06:56

Pivko napisał(a):Takie tam dziś z Sutivanu
received_402045958367120.jpeg

Cześć!
A czy może kojarzysz ten apartament:
https://www.apartamentychorwacja.pl/apa ... tomy/14193
Mamy rezerwację na sierpień i szukam opinii... Może ktoś inny z forum tu był?
Miłego wypoczynku! :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 167
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone