Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 23.06.2022 09:14

Bartek1977 napisał(a):
Pivko napisał(a):Takie tam dziś z Sutivanu
received_402045958367120.jpeg

Cześć!
A czy może kojarzysz ten apartament:
https://www.apartamentychorwacja.pl/apa ... tomy/14193
Mamy rezerwację na sierpień i szukam opinii... Może ktoś inny z forum tu był?
Miłego wypoczynku! :D

Apartamentu nie znam, ale widzę go z tarasu. Jedyne co mogę powiedzieć to że dość wysoko jest.
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.06.2022 09:48

Pivko napisał(a):
dids76 napisał(a):
Pivko napisał(a):
majeczka napisał(a):...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?

na szczęście jeszcze pustki

Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:

zapraszam do Sutivanu na browarka. my w piątek chyba na Vidova, Škrip i Dol jedziemy. Nie wiem czy na Bol to cały dzień planować czy raczej ze 3 godzinki

Dzisiaj planujemy plażowanie w okolicy Likvy + zakupy Supetzrze . Jutro zaplanowałem wypad na Sywalk Biokovo, promem z Sumartinu do Makarskiej i stamtąd skuterami na Skywalk.
Bartek1977
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 23.06.2022 09:54

Pivko napisał(a):Apartamentu nie znam, ale widzę go z tarasu. Jedyne co mogę powiedzieć to że dość wysoko jest.

Dzięki za info! Ok... Ale autem podjazd możliwy chyba? Coś za coś - widoczki będą ładne :D
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 23.06.2022 11:25

dids76 napisał(a):
Pivko napisał(a):
dids76 napisał(a):
Pivko napisał(a):
majeczka napisał(a):...super fotka, bardzo miło wspominam Sutivan. Mam nadzieję, że ruch turystyczny już się zaczął?

na szczęście jeszcze pustki

Po drugiej stronie wyspy na razie też pustki. Jutro wycieczka do Supetaru i Sutivanu :papa:

zapraszam do Sutivanu na browarka. my w piątek chyba na Vidova, Škrip i Dol jedziemy. Nie wiem czy na Bol to cały dzień planować czy raczej ze 3 godzinki

Dzisiaj planujemy plażowanie w okolicy Likvy + zakupy Supetzrze . Jutro zaplanowałem wypad na Sywalk Biokovo, promem z Sumartinu do Makarskiej i stamtąd skuterami na Skywalk.

Likva u nas była w poniedziałek, co dzień chodzimy na Bistrice. Z klima dowiedział się tyle że mogą napełnić za 300kn ale gwarancji nie dają ile wytrzyma. W sprawdzanie układu bawić się nie będą. Na Biokovo jakim skuterem chcesz jechać? 50 ccm3? mnie w tamtym roku 50 nie chcieli na Biokovo wypożyczyć, a 175 też nie bo nie mam kat. A.
Pivko
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 24.06.2022 09:06

IMG_20220623_192849~2.jpg

Supetarski kot :roll:
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 24.06.2022 14:27

Pivko napisał(a):Likva u nas była w poniedziałek, co dzień chodzimy na Bistrice. Z klima dowiedział się tyle że mogą napełnić za 300kn ale gwarancji nie dają ile wytrzyma. W sprawdzanie układu bawić się nie będą. Na Biokovo jakim skuterem chcesz jechać? 50 ccm3? mnie w tamtym roku 50 nie chcieli na Biokovo wypożyczyć, a 175 też nie bo nie mam kat. A.

Wypożyczyliśmy w Makarskiej z synem dwa 50cm, gość który nam je wypożyczał powiedział że możemy jechać. Bez problemu dały radę nie tylko na Skywalk ale też dalej na Sv Jure 8) .
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 168
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022