Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 22.08.2022 14:58

Niclaus napisał(a):W trakcie najbliższego pobytu w Postirze zamierzam wypożyczyć quad'a.
Może macie jakieś sprawdzone, ciekawe trasy do wykorzystania przy użyciu tego środka lokomocji ?

Fajna trasa Bol - Murvica - Vidova Gora, kilka razy przejechałem nią quadem. :papa:
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 22.08.2022 21:35

dids76 napisał(a):
Niclaus napisał(a):W trakcie najbliższego pobytu w Postirze zamierzam wypożyczyć quad'a.
Może macie jakieś sprawdzone, ciekawe trasy do wykorzystania przy użyciu tego środka lokomocji ?

Fajna trasa Bol - Murvica - Vidova Gora, kilka razy przejechałem nią quadem. :papa:


Mówiłem dziś dziewczynie, że na forum jest taki Mariusz, którego uważam za sołtysa Brač'i :mrgreen: i jak będziemy mięli jakieś pytania to na pewno on pomoże.
Nie myliłem się, dzięki.
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 26.10.2022 07:37

Witam serdecznie :) Po 3 latach spędzania urlopu na plw. Peljesac, przyszedł czas na poszukiwania nowego miejsca na ziemi :) Byliśmy w Primostenie, na Pagu, Hvarze, potem zakochałam się w Peljescu i tak raz padło na Borak, ostatnie 2 lata w Zuljanie... ❤️Uwielbiam to miejsce. Niestety, właścicielka apartamentu podniosła cenę o 100 %, to nas zmotywowało do tego, żeby następne wakacje spędzić w innym miejscu. Zastanawiam się właśnie nad wyspą Brać. Szukam małej, urokliwej miejscowości z pięknymi, dzikimi plażami, bez parasolek, leżaków, itp. Prześledzę cały wątek. Będę wdzięczna za wszelkie informacje, namiary na apartamenty. Wstępnie myślałam o miejscowościach Splitska lub Pucisca. Pozdrawiam serdecznie
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.10.2022 07:44

To ile teraz app. ma kosztować? Pytam, bo dla mnie półwysep jest ekstra i tam bym z chęcią powróciła i jeden z pomysłów to na powrocie z Grecji właśnie kilka dni na półwyspie, ale jesteś już kolejną osobą, która pisze o tak znacznych podwyżkach. Jeśli nie chcesz pisać o cenie tu to daj proszę na priv info i namiar na app.
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 26.10.2022 07:53

piekara114 napisał(a):To ile teraz app. ma kosztować? Pytam, bo dla mnie półwysep jest ekstra i tam bym z chęcią powróciła i jeden z pomysłów to na powrocie z Grecji właśnie kilka dni na półwyspie, ale jesteś już kolejną osobą, która pisze o tak znacznych podwyżkach. Jeśli nie chcesz pisać o cenie tu to daj proszę na priv info i namiar na app.

Płaciliśmy 35 euro za apartament na wyłączność, na uboczu.. W przyszłym roku ma kosztować 70 €. Niby nie drogo w porównaniu z innymi apartamentami, ale po prostu cena nieadekwatna do standardu, lokalizacji... Z resztą, żadna tajemnica - https://www.apartamentychorwacja.pl/apa ... mimi/22219
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 26.10.2022 08:34

nikaaa_87 napisał(a):Witam serdecznie :) Po 3 latach spędzania urlopu na plw. Peljesac, przyszedł czas na poszukiwania nowego miejsca na ziemi :) Byliśmy w Primostenie, na Pagu, Hvarze, potem zakochałam się w Peljescu i tak raz padło na Borak, ostatnie 2 lata w Zuljanie... ❤️Uwielbiam to miejsce. Niestety, właścicielka apartamentu podniosła cenę o 100 %, to nas zmotywowało do tego, żeby następne wakacje spędzić w innym miejscu. Zastanawiam się właśnie nad wyspą Brać. Szukam małej, urokliwej miejscowości z pięknymi, dzikimi plażami, bez parasolek, leżaków, itp. Prześledzę cały wątek. Będę wdzięczna za wszelkie informacje, namiary na apartamenty. Wstępnie myślałam o miejscowościach Splitska lub Pucisca. Pozdrawiam serdecznie

Sprawdź też okolice Povlji lub Sumartinu. My od kilku lat jeździmy w okolice Sumartinu, a tak naprawdę to Puntinak czyli nadmorska dzielnica Selcy. Może nie ma całkowicie dzikich plaż ale nie ma problemu zeby znaleźć miejsce tylko dla siebie :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.10.2022 09:05

@ nikaaa_87 - dzięki.To dla mnie za małe, bo my w 2 rodziny pojedziemy...
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.01.2023 20:00

Śnieg na Braču ;)

Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 475
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 24.01.2023 20:15

nikaaa_87 napisał(a):Witam serdecznie :) Po 3 latach spędzania urlopu na plw. Peljesac, przyszedł czas na poszukiwania nowego miejsca na ziemi :) Byliśmy w Primostenie, na Pagu, Hvarze, potem zakochałam się w Peljescu i tak raz padło na Borak, ostatnie 2 lata w Zuljanie... ❤️Uwielbiam to miejsce. Niestety, właścicielka apartamentu podniosła cenę o 100 %, to nas zmotywowało do tego, żeby następne wakacje spędzić w innym miejscu. Zastanawiam się właśnie nad wyspą Brać. Szukam małej, urokliwej miejscowości z pięknymi, dzikimi plażami, bez parasolek, leżaków, itp. Prześledzę cały wątek. Będę wdzięczna za wszelkie informacje, namiary na apartamenty. Wstępnie myślałam o miejscowościach Splitska lub Pucisca. Pozdrawiam serdecznie

Splitska to urocza mała mieścinka.Mały porcik sklep i trzy knajpki. Miałem wrażenie, że czas się tam zatrzymał. Wszędzie sporo ludzi, a tam pusto i cichutko. Niestety komercja i tą mieścinę nie oszczędziła. Powstało trochę szklanych apartamentów, które świetnie szpecą to miejsce. Idąc w kierunku Postiry jest fajna zatoczka. Niestety widok został zeszpecony przez hotel z kategorii paskudztwo stulecia :papa:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.01.2023 19:27

Możecie polecić jakąś fajną małą miejscowość na Brać? Kilkanaście domów, sklep, piekarnia, restauracja, cisza i spokój - to nas najbardziej interesuje :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.01.2023 19:50

Nie za mało tych domów? :lol:
Jeśli jest ich kilkanaście to może jest też cisza i spokój, ale nikt nie otworzy sklepu, piekarni i restauracji, bo jaki w tym byłby interes? :oczko_usmiech:
klub-milosnikow-povlji-t52121.html
Ale tam domów więcej niż kilkanaście. :mrgreen:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.01.2023 21:07

Mikromir napisał(a):Nie za mało tych domów? :lol:
Jeśli jest ich kilkanaście to może jest też cisza i spokój, ale nikt nie otworzy sklepu, piekarni i restauracji, bo jaki w tym byłby interes? :oczko_usmiech:
klub-milosnikow-povlji-t52121.html
Ale tam domów więcej niż kilkanaście. :mrgreen:


W takim Kustici na Pagu lub Zubovici masz kilkanaście domów, jest piekarnia, jest mini konzum, jest bistro, restoran. Czyli jest wszystko tylko w miniaturze :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.01.2023 22:44

Ja od kilku lat jeżdżę do Selcy a raczej jej nadmorskiej dzielnicy Puntinak. Domów jest gdzieś tyle co w Zuboviči. Jest restauracja, konoba i bar na plazy. Niestety nie ma sklepu, na zakupy trzeba iść lub jechać do Sumartinu lub Selcy.
Ostatnio edytowano 28.01.2023 09:59 przez dids76, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.01.2023 00:21

sviva napisał(a):W takim Kustici na Pagu lub Zubovici masz kilkanaście domów, jest piekarnia, jest mini konzum, jest bistro, restoran. Czyli jest wszystko tylko w miniaturze :)

To ja chyba od nowa muszę nauczyć się liczyć... domy. :lol: Nijak mi to kilkanaście nie pasuje do Zubovici. :mrgreen: Ale wg takich kryteriów może być i Puntinak, i Punta w Povlji (z restauracją i sklepami w centrum), a przy większej tolerancji może i Splitska nawet. :smo:
Powodzenia w poszukiwaniach.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 28.01.2023 10:50

Mikromir napisał(a):To ja chyba od nowa muszę nauczyć się liczyć... domy. :lol: Nijak mi to kilkanaście nie pasuje do Zubovici. :mrgreen: Ale wg takich kryteriów może być i Puntinak, i Punta w Povlji (z restauracją i sklepami w centrum), a przy większej tolerancji może i Splitska nawet. :smo:
Powodzenia w poszukiwaniach.

Eh ta Povlja :D ten urok i te zachody słońca gdzie całe miasto jest oświetlone. Wąskie uliczki te schodki z portu w górę.
Poczekamy jeszcze chwilę i z pewnością kiedyś wrócimy żeby zobaczyć co jest nowego.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 169
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone