Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bonaz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonaz » 31.07.2021 23:06

Witam ponownie, wczoraj odebraliśmy nową oponę (uszkodzona nie nadawała się do naprawy). Wszystko załatwiliśmy w serwisie AUTO FABIJANOVIĆ (ul. Put Kriża 15), który znajduje się naprzeciwko Lidla.
Pozdrawiam i życzę beztroskich wakacji :papa:
michał1234
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 04.08.2021 16:07

Hej. Ja na razie po słonecznej stronie życia. Przesyłam kilka zdjęć z pozdrowieniami.
Załączniki:
54.jpg
2.jpg
0.jpg
8.jpg
1
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 04.08.2021 16:31

bonaz napisał(a):Witam ponownie, wczoraj odebraliśmy nową oponę (uszkodzona nie nadawała się do naprawy). Wszystko załatwiliśmy w serwisie AUTO FABIJANOVIĆ (ul. Put Kriża 15), który znajduje się naprzeciwko Lidla.
Pozdrawiam i życzę beztroskich wakacji :papa:

I bardzo dobrze, że przydał się podany adres. Temu miało chyba z założenia służyć to forum. Również udanego wypoczynku. :papa: Pozdrowienia z sąsiedniej wyspy. :oczko_usmiech:
michał1234
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 07.08.2021 13:36

Pozdrawiam z wioski Škrip. Rzeczywiście po zaparkowaniu w miejscu wskazanym przez gusię-s, natychmiast pojawiła się babuszka sprzedająca oliwę, wino i rakiję.
Załączniki:
M7.jpg
M1.jpg
M2.jpg
M3.jpg
M4.jpg
M5.jpg
M6.jpg
toto5
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) toto5 » 22.08.2021 12:19

Witam Wszystkich serdecznie,
Pisałem o tym w innym wątku, ale dodam też tutaj, dla większego zasięgu, ku przestrodze...
Od 20.08 jesteśmy na wyspie Brač, docelowo miał być Sutivan. Dwa apartamenty zarezerwowane w marcu 2021, zaliczka wpłacona. Będąc już na promie, pisze właściciel żeby spotkać się na przy Lidlu w Supertarze, już coś było nie tak... Na miejscu okazuje się, według jego tłumaczenia, że coś poszło nie tak z koordynacją rezerwacji w tym roku, że ogólnie zwariowany sezon, dużo turystów brak kwater, itp... w związku z czy nasze apartamenty są zajęte (Sutivan 50m od plaży) i może nam zaproponować kwatery w Supertarze 1.2km od plaży, jak się okazuje w podobnym standardzie, ale z tragicznym dojazdem, do tego jedna kwatera droższa o 10euro na dzień. Na tą chwile przyjęliśmy propozycję bo jesteśmy z małymi dziećmi, byliśmy zobaczyć w Sutivanie czy czegoś nie ma ale po godzinie szukania odpuściliśmy. Na bookingu też brak wolnych miejsc. Co w takiej sytuacji można zrobić, oprócz odpowiednich komentarzy na google ?
Rezerwacja prywatnie, przez email, apartamenty z linków poniżej:
Apartmani Dalmatino
https://maps.app.goo.gl/18352y4whzrdT9fm6
Lesli Apartments
https://maps.app.goo.gl/r28ccbuXRzT33KoUA
IMG_20210822_080426.jpg
Ostatnio edytowano 22.08.2021 15:34 przez toto5, łącznie edytowano 2 razy
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.08.2021 14:12

Chyba wielkiego pola manewru nie masz, gadalabym z właścicielem o obniżeniu ceny z powodu odległości od morza, bo to było dla Was bardzo ważne kryterium wyboru tej a nie innej oferty. Oczywiście nich wystawi rachunek i dostarczy potwierdzenie meldunku.

Ja bym jeszcze skontaktowała się z Chorwacją izbą turystycza z zapytaniem czy są jakie przewidziane procedury na takie oszukiwanie turystów - w tym roku to plaga.
Podjechałabym też pod ten zarezerwowany app aby spotkać najemców, kiedy rezerwowali, czy warto, jaką cena, aby mieć podstawę ze to specjalne działanie właściciela było....

No i dawaj namiar na ten app, ku przestrodze... Podane linki nie działają...

Opinie na fb, Google i gdzie się da oczywiście bym odpowiednie wystawiła, po powrocie,aby właściciel dodatkowo czegoś nie kombinował.
toto5
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) toto5 » 22.08.2021 15:36

Linki uaktualnione.
pawtyn
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawtyn » 24.08.2021 11:35

Witam stałych bywalców na wyspie i jako świeżak liczę na waszą pomoc.
1) Otóż Chce się wybrać rowerem na Sweti Jure . Gdzie w okolicach portu w Sumartin mogę zaparkować samochód na kilka godzin? plan jest taki żeby popłynąć z rowerem pierwszym promem o 6 rano do Makarskiej. Może ktoś chce się przyłączyć?
mchrob
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 24.08.2021 12:27

pawtyn napisał(a):Witam stałych bywalców na wyspie i jako świeżak liczę na waszą pomoc.
1) Otóż Chce się wybrać rowerem na Sweti Jure . Gdzie w okolicach portu w Sumartin mogę zaparkować samochód na kilka godzin? plan jest taki żeby popłynąć z rowerem pierwszym promem o 6 rano do Makarskiej. Może ktoś chce się przyłączyć?

Z parkingami w Sumartinie jest kłopot. Jest kilka miejsc koło przystani promowej, kilka wzdłuż nabrzeża i jeszcze kilka przy plaży pod kościołem. W sumie może tam z 20 samochodów się mieści. Jak będziecie wcześnie rano to jest duża szansa że będzie miejsce. Jakby nie było tam miejsc możecie podjechać w rejon boiska albo dalej cmentarza i tam na pewno znajdziecie miejsce, a że macie rowery to z dojazdem na prom nie będziecie mieli problemów. Tylko nie wystraszcie się jakbyście tam wyżej jechali bo uliczki w Sumartinie mają czasem spore nachylenie ;)
pawtyn
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawtyn » 24.08.2021 14:02

Dzięki mchrob.
mentos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos » 03.09.2021 14:13

Wspominałem o zwiedzaniu Bracu na rowerze w ramach ultrasa, nudziłem o mapę, uzyskałem tu pomoc za co raz jeszcze wielkie dzięki, no i czas się pochwalić że plan wykonany :lol: . Start w Igrane, autkiem do Makarski, potem pierwszy prom z bajkiem (oczywiście bez kantów - analog) do Sumartina no i jazda kółeczko po otoku non stop. Spanko po północy na ławce w Sumartinie czekając na poranny prom no i powrót. Było super. Polecam nie tylko konoby, plażowanie czy zwiedzanie autem/motorem/skuterem. Rower to jednak zupełnie co innego. Można wjechać wszędzie i zobaczyć 100 razy więcej rzeczy. A jak ktoś nie ma sił/kondycji można ostatecznie ebajkiem na dwa dni/razy z jednym spaniem/ładowaniem coś takiego zrobić na trybie Eco. Teraz lecę nudzić miłośników Korculi by jakąś mapkę skombinować bo już planuję traskę 8)
Załączniki:
20210811_160246b.jpg
BracStrava.jpg
Ostatnio edytowano 03.09.2021 14:30 przez mentos, łącznie edytowano 1 raz
mentos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos » 03.09.2021 14:29

del
Ostatnio edytowano 03.09.2021 14:30 przez mentos, łącznie edytowano 1 raz
mchrob
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 03.09.2021 14:30

Podziwiam, taka trasa w tej temperaturze 8O
mentos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos » 03.09.2021 14:32

no ja kompletny amator ale jestem wjeżdżony w takie rzeczy ;-), poszło jak policzyłem 12l izotoników ;-)
anakin
Admin + MLM

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.09.2021 15:07

Autem bym tego nie przejechał, a co dopiero..... :roll: :wink:
Dołączam się do podziwu. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 162
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021