Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bonaz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 28.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonaz » 31.07.2021 23:06

Witam ponownie, wczoraj odebraliśmy nową oponę (uszkodzona nie nadawała się do naprawy). Wszystko załatwiliśmy w serwisie AUTO FABIJANOVIĆ (ul. Put Kriża 15), który znajduje się naprzeciwko Lidla.
Pozdrawiam i życzę beztroskich wakacji :papa:
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 340
Dołączył(a): 07.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 04.08.2021 16:07

Hej. Ja na razie po słonecznej stronie życia. Przesyłam kilka zdjęć z pozdrowieniami.
Załączniki:
54.jpg
2.jpg
0.jpg
8.jpg
1
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 04.08.2021 16:31

bonaz napisał(a):Witam ponownie, wczoraj odebraliśmy nową oponę (uszkodzona nie nadawała się do naprawy). Wszystko załatwiliśmy w serwisie AUTO FABIJANOVIĆ (ul. Put Kriża 15), który znajduje się naprzeciwko Lidla.
Pozdrawiam i życzę beztroskich wakacji :papa:

I bardzo dobrze, że przydał się podany adres. Temu miało chyba z założenia służyć to forum. Również udanego wypoczynku. :papa: Pozdrowienia z sąsiedniej wyspy. :oczko_usmiech:
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 340
Dołączył(a): 07.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 07.08.2021 13:36

Pozdrawiam z wioski Škrip. Rzeczywiście po zaparkowaniu w miejscu wskazanym przez gusię-s, natychmiast pojawiła się babuszka sprzedająca oliwę, wino i rakiję.
Załączniki:
M7.jpg
M1.jpg
M2.jpg
M3.jpg
M4.jpg
M5.jpg
M6.jpg
toto5
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) toto5 » 22.08.2021 12:19

Witam Wszystkich serdecznie,
Pisałem o tym w innym wątku, ale dodam też tutaj, dla większego zasięgu, ku przestrodze...
Od 20.08 jesteśmy na wyspie Brač, docelowo miał być Sutivan. Dwa apartamenty zarezerwowane w marcu 2021, zaliczka wpłacona. Będąc już na promie, pisze właściciel żeby spotkać się na przy Lidlu w Supertarze, już coś było nie tak... Na miejscu okazuje się, według jego tłumaczenia, że coś poszło nie tak z koordynacją rezerwacji w tym roku, że ogólnie zwariowany sezon, dużo turystów brak kwater, itp... w związku z czy nasze apartamenty są zajęte (Sutivan 50m od plaży) i może nam zaproponować kwatery w Supertarze 1.2km od plaży, jak się okazuje w podobnym standardzie, ale z tragicznym dojazdem, do tego jedna kwatera droższa o 10euro na dzień. Na tą chwile przyjęliśmy propozycję bo jesteśmy z małymi dziećmi, byliśmy zobaczyć w Sutivanie czy czegoś nie ma ale po godzinie szukania odpuściliśmy. Na bookingu też brak wolnych miejsc. Co w takiej sytuacji można zrobić, oprócz odpowiednich komentarzy na google ?
Rezerwacja prywatnie, przez email, apartamenty z linków poniżej:
Apartmani Dalmatino
https://maps.app.goo.gl/18352y4whzrdT9fm6
Lesli Apartments
https://maps.app.goo.gl/r28ccbuXRzT33KoUA
IMG_20210822_080426.jpg
Ostatnio edytowano 22.08.2021 15:34 przez toto5, łącznie edytowano 2 razy
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.08.2021 14:12

Chyba wielkiego pola manewru nie masz, gadalabym z właścicielem o obniżeniu ceny z powodu odległości od morza, bo to było dla Was bardzo ważne kryterium wyboru tej a nie innej oferty. Oczywiście nich wystawi rachunek i dostarczy potwierdzenie meldunku.

Ja bym jeszcze skontaktowała się z Chorwacją izbą turystycza z zapytaniem czy są jakie przewidziane procedury na takie oszukiwanie turystów - w tym roku to plaga.
Podjechałabym też pod ten zarezerwowany app aby spotkać najemców, kiedy rezerwowali, czy warto, jaką cena, aby mieć podstawę ze to specjalne działanie właściciela było....

No i dawaj namiar na ten app, ku przestrodze... Podane linki nie działają...

Opinie na fb, Google i gdzie się da oczywiście bym odpowiednie wystawiła, po powrocie,aby właściciel dodatkowo czegoś nie kombinował.
toto5
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) toto5 » 22.08.2021 15:36

Linki uaktualnione.
pawtyn
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawtyn » 24.08.2021 11:35

Witam stałych bywalców na wyspie i jako świeżak liczę na waszą pomoc.
1) Otóż Chce się wybrać rowerem na Sweti Jure . Gdzie w okolicach portu w Sumartin mogę zaparkować samochód na kilka godzin? plan jest taki żeby popłynąć z rowerem pierwszym promem o 6 rano do Makarskiej. Może ktoś chce się przyłączyć?
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 24.08.2021 12:27

pawtyn napisał(a):Witam stałych bywalców na wyspie i jako świeżak liczę na waszą pomoc.
1) Otóż Chce się wybrać rowerem na Sweti Jure . Gdzie w okolicach portu w Sumartin mogę zaparkować samochód na kilka godzin? plan jest taki żeby popłynąć z rowerem pierwszym promem o 6 rano do Makarskiej. Może ktoś chce się przyłączyć?

Z parkingami w Sumartinie jest kłopot. Jest kilka miejsc koło przystani promowej, kilka wzdłuż nabrzeża i jeszcze kilka przy plaży pod kościołem. W sumie może tam z 20 samochodów się mieści. Jak będziecie wcześnie rano to jest duża szansa że będzie miejsce. Jakby nie było tam miejsc możecie podjechać w rejon boiska albo dalej cmentarza i tam na pewno znajdziecie miejsce, a że macie rowery to z dojazdem na prom nie będziecie mieli problemów. Tylko nie wystraszcie się jakbyście tam wyżej jechali bo uliczki w Sumartinie mają czasem spore nachylenie ;)
pawtyn
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawtyn » 24.08.2021 14:02

Dzięki mchrob.
mentos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 09.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos » 03.09.2021 14:13

Wspominałem o zwiedzaniu Bracu na rowerze w ramach ultrasa, nudziłem o mapę, uzyskałem tu pomoc za co raz jeszcze wielkie dzięki, no i czas się pochwalić że plan wykonany :lol: . Start w Igrane, autkiem do Makarski, potem pierwszy prom z bajkiem (oczywiście bez kantów - analog) do Sumartina no i jazda kółeczko po otoku non stop. Spanko po północy na ławce w Sumartinie czekając na poranny prom no i powrót. Było super. Polecam nie tylko konoby, plażowanie czy zwiedzanie autem/motorem/skuterem. Rower to jednak zupełnie co innego. Można wjechać wszędzie i zobaczyć 100 razy więcej rzeczy. A jak ktoś nie ma sił/kondycji można ostatecznie ebajkiem na dwa dni/razy z jednym spaniem/ładowaniem coś takiego zrobić na trybie Eco. Teraz lecę nudzić miłośników Korculi by jakąś mapkę skombinować bo już planuję traskę 8)
Załączniki:
20210811_160246b.jpg
BracStrava.jpg
Ostatnio edytowano 03.09.2021 14:30 przez mentos, łącznie edytowano 1 raz
mentos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 09.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos » 03.09.2021 14:29

del
Ostatnio edytowano 03.09.2021 14:30 przez mentos, łącznie edytowano 1 raz
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 03.09.2021 14:30

Podziwiam, taka trasa w tej temperaturze 8O
mentos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 09.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos » 03.09.2021 14:32

no ja kompletny amator ale jestem wjeżdżony w takie rzeczy ;-), poszło jak policzyłem 12l izotoników ;-)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.09.2021 15:07

Autem bym tego nie przejechał, a co dopiero..... :roll: :wink:
Dołączam się do podziwu. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 162
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone