Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.05.2021 23:14

ELIMAR napisał(a):Moi Drodzy,
Takie pytanie mam;
Czy ktoś z Was wynajmował samochód na wyspie?
Jeśli tak to gdzie ?...
Tak jak podrzucił mchrob. W Supetar tuż przy zejściu z promu jest wypożyczalnia. Lądujesz w Splicie, przesiadka na prom i wysiadasz w Supetar, odbierasz auto i już.
Opinie mają dobre tylko na pewno trzeba by zarezerwować wcześniej.

Nie ma sensu wynajmować poza wyspą i jeszcze za prom płacić.
ELIMAR
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 15.05.2021 11:14

gusia-s napisał(a):
ELIMAR napisał(a):Moi Drodzy,
Takie pytanie mam;
Czy ktoś z Was wynajmował samochód na wyspie?
Jeśli tak to gdzie ?...
Tak jak podrzucił mchrob. W Supetar tuż przy zejściu z promu jest wypożyczalnia. Lądujesz w Splicie, przesiadka na prom i wysiadasz w Supetar, odbierasz auto i już.
Opinie mają dobre tylko na pewno trzeba by zarezerwować wcześniej.

Nie ma sensu wynajmować poza wyspą i jeszcze za prom płacić.

Dzięki :)
Nie mogłam namierzyć tej wypożyczalni w Supetarze :)
Teraz już mam i zaraz posprawdzam co mają i kiedy trzeba rezerwować :)
Meegg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meegg » 16.05.2021 14:34

Rezerwacja gotowa. Wyruszamy 4.06.2021 :D :D :D
Część urlopu Mirca, reszta w Sutivan.
Byliśmy na wyspie 11 lat temu w podróży poślubnej :oops: :P A teraz stan 2+3, :oczko_usmiech:
Co napewno? które zatoczki? Która relacja must see?
Prosimy o wskazówki.
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 16.05.2021 19:19

Meegg napisał(a):Rezerwacja gotowa. Wyruszamy 4.06.2021 :D :D :D
Część urlopu Mirca, reszta w Sutivan.
Byliśmy na wyspie 11 lat temu w podróży poślubnej :oops: :P A teraz stan 2+3, :oczko_usmiech:
Co napewno? które zatoczki? Która relacja must see?
Prosimy o wskazówki.

Cieszę się że wybraliście Wyspę ponownie :)
Też wyruszamy już niedługo, część urlopu Sutivan a druga z pewnością Sutivan :)
Trudno mi zgadywać jakie są Wasze gusta ale zatoczki możesz w sporej części odwiedzić samochodem i wybierać z okien tę, która Wam będzie odpowiadała. Znajdziesz cywilizowane z prysznicem, knajpką i wypożyczalnią leżadeł jak np plaża miejska a także prawie zupełnie dzikie, bez tzw. infrastruktury i bez odzieży nawet :) (na zachód od plaży Likva)
Z relacji polecam te na ktore wskazywałem kilka postów wcześniej:
"Sutivan dziesięcioma zmysłami..."
"SUTIVAN 2020 czyli CRO inna niż zawsze"
"Supetar + Sutivan + Pag = WM"
"DZIWNA PARA-PRIMOŠTEN I SUTIVAN 2018"
Udanego wyjazdu życzę :hut:
Lechoo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 18.05.2021 20:58

alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 18.05.2021 21:09

A ta druga miejscówka w zeszłym roku wyglądała jak wysypisko, byłem bardzo zniesmaczony jak to zobaczyłem :evil:
Lechoo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 20.05.2021 07:48

Ostatni raz byłem tam w 2018 i było ok - tylko my - cisza, spokój ;)
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.05.2021 14:25

W Sutivanie najlepsze plaże faktycznie te na zachód od Likvy, mnie najbardziej przypadła Uvala Borak ... piękne kolory :hearts:
1621513384562_copy_1728x2304.jpg
Meegg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meegg » 23.05.2021 07:40

gusia-s napisał(a):W Sutivanie najlepsze plaże faktycznie te na zachód od Likvy, mnie najbardziej przypadła Uvala Borak ... piękne kolory :hearts:
1621513384562_copy_1728x2304.jpg

zapisane!
Meegg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meegg » 23.05.2021 07:51

AdamZ napisał(a):"Sutivan dziesięcioma zmysłami..."
Udanego wyjazdu życzę :hut:

dzięki tej relacji już 2 tygodnie przed - poprawka 12 dni - jestem w Sutivanie! co prawda na uszaku, pod kocykim i z kubkiem kawy ale jest cudownie :oops:
dziękuje!
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 23.05.2021 14:34

Meegg napisał(a): jestem w Sutivanie! co prawda na uszaku, pod kocykim i z kubkiem kawy ale jest cudownie :oops: dziękuje!

Cieszę się że znalazłaś taką relację która Cię pochłonęła :) Mnie kilka lat temu zauroczyła "relacja Muliness" (jak się domyślam zawodowej fotografki) która wrzuciła tak piękne zdjęcia Sutivanu że jakiekolwiek inne pomysły wyjazdowe przestały mieć sens. Musiałem tam pojechać. :mrgreen: Szczegółami z kolei dosypał jeszcze "Hepik" i podobnie, jeszcze nie będąc już tam byłem 8) . Wielka szkoda że zdjęcia z tamtych relacji zaginęły w zawirowaniach internetu ale na szczęście przed tą katastrofą sporo Czytelników zdążyło je obejrzeć i dać się ponieść we właściwe rejony :) Na nasze szczęście również, w kolejnych latach powstają relacje które mają w sobie to coś, co nas za sobą porywa.
Też odliczam dni do wyjazdu i sukcesywnie odpieram przeciwności które oczywiście musiały się nazbierać. :papa: :hut:
Agaatka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agaatka » 25.05.2021 13:06

Witam! W tym roku wybieramy się na Brač, przeczytałam już chyba wszystko o wyspie i urokliwych zakątkach. Ale pozostało pytanie o... jedzenie :) Czy możecie polecić jakieś konoby perełki z dobrą prawdziwą kuchnią i w rozsądnej cenie na Braču? Stacjonujemy w Supetarze, ale to nie problem pojechać na kolację gdzieś indziej. Wiem, są mapy google (już sprawdzałam:)) ale zawsze warto zapytać :)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.05.2021 13:19

Agaatka napisał(a):Czy możecie polecić jakieś konoby perełki z dobrą prawdziwą kuchnią i w rozsądnej cenie na Braču? Stacjonujemy w Supetarze, ale to nie problem pojechać na kolację gdzieś indziej. Wiem, są mapy google (już sprawdzałam:)) ale zawsze warto zapytać :)

W Supetarze - Apinelo i Vinotoka.
W Dolu - ponoć rewelacyjny jest Kaštil Gospodnetić, wiele osób poleca. My się niestety odbiliśmy, bo nie mieliśmy rezerwacji. Warto o tym pomyśleć, jeśli chce się zjeść w tej restauracji.

Meegg napisał(a):Co napewno? które zatoczki? Która relacja must see?
Prosimy o wskazówki.

Nie wiem, czy "must see" ;), ale kilka wskazówek może znajdziesz też u mnie :mrgreen::
moj-bra-w-koronie-t55970.html

Pozdrav.
SebastianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 25.05.2021 13:30

Jak na jagnięcinę, to Konoba Kopačina Donji Humac 7, 21423, Donji Humac, Chorwacja, rewelacja.
Bratwojciech
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 26.05.2021 11:11

Agaatka napisał(a):Witam! W tym roku wybieramy się na Brač, przeczytałam już chyba wszystko o wyspie i urokliwych zakątkach. Ale pozostało pytanie o... jedzenie :) Czy możecie polecić jakieś konoby perełki z dobrą prawdziwą kuchnią i w rozsądnej cenie na Braču? Stacjonujemy w Supetarze, ale to nie problem pojechać na kolację gdzieś indziej. Wiem, są mapy google (już sprawdzałam:)) ale zawsze warto zapytać :)

Jadąc z Supetaru w kierunku Bol jest konoba Żiża. Cudne miejsce, a jedzonko z kategorii niebo w gębie :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 156
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021