Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.05.2021 23:14

ELIMAR napisał(a):Moi Drodzy,
Takie pytanie mam;
Czy ktoś z Was wynajmował samochód na wyspie?
Jeśli tak to gdzie ?...
Tak jak podrzucił mchrob. W Supetar tuż przy zejściu z promu jest wypożyczalnia. Lądujesz w Splicie, przesiadka na prom i wysiadasz w Supetar, odbierasz auto i już.
Opinie mają dobre tylko na pewno trzeba by zarezerwować wcześniej.

Nie ma sensu wynajmować poza wyspą i jeszcze za prom płacić.
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 15.05.2021 11:14

gusia-s napisał(a):
ELIMAR napisał(a):Moi Drodzy,
Takie pytanie mam;
Czy ktoś z Was wynajmował samochód na wyspie?
Jeśli tak to gdzie ?...
Tak jak podrzucił mchrob. W Supetar tuż przy zejściu z promu jest wypożyczalnia. Lądujesz w Splicie, przesiadka na prom i wysiadasz w Supetar, odbierasz auto i już.
Opinie mają dobre tylko na pewno trzeba by zarezerwować wcześniej.

Nie ma sensu wynajmować poza wyspą i jeszcze za prom płacić.


Dzięki :)
Nie mogłam namierzyć tej wypożyczalni w Supetarze :)
Teraz już mam i zaraz posprawdzam co mają i kiedy trzeba rezerwować :)
Meegg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meegg » 16.05.2021 14:34

Rezerwacja gotowa. Wyruszamy 4.06.2021 :D :D :D
Część urlopu Mirca, reszta w Sutivan.
Byliśmy na wyspie 11 lat temu w podróży poślubnej :oops: :P A teraz stan 2+3, :oczko_usmiech:
Co napewno? które zatoczki? Która relacja must see?
Prosimy o wskazówki.
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 16.05.2021 19:19

Meegg napisał(a):Rezerwacja gotowa. Wyruszamy 4.06.2021 :D :D :D
Część urlopu Mirca, reszta w Sutivan.
Byliśmy na wyspie 11 lat temu w podróży poślubnej :oops: :P A teraz stan 2+3, :oczko_usmiech:
Co napewno? które zatoczki? Która relacja must see?
Prosimy o wskazówki.

Cieszę się że wybraliście Wyspę ponownie :)
Też wyruszamy już niedługo, część urlopu Sutivan a druga z pewnością Sutivan :)
Trudno mi zgadywać jakie są Wasze gusta ale zatoczki możesz w sporej części odwiedzić samochodem i wybierać z okien tę, która Wam będzie odpowiadała. Znajdziesz cywilizowane z prysznicem, knajpką i wypożyczalnią leżadeł jak np plaża miejska a także prawie zupełnie dzikie, bez tzw. infrastruktury i bez odzieży nawet :) (na zachód od plaży Likva)
Z relacji polecam te na ktore wskazywałem kilka postów wcześniej:
"Sutivan dziesięcioma zmysłami..."
"SUTIVAN 2020 czyli CRO inna niż zawsze"
"Supetar + Sutivan + Pag = WM"
"DZIWNA PARA-PRIMOŠTEN I SUTIVAN 2018"
Udanego wyjazdu życzę :hut:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 18.05.2021 20:58

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.05.2021 21:09

A ta druga miejscówka w zeszłym roku wyglądała jak wysypisko, byłem bardzo zniesmaczony jak to zobaczyłem :evil:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 20.05.2021 07:48

Ostatni raz byłem tam w 2018 i było ok - tylko my - cisza, spokój ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.05.2021 14:25

W Sutivanie najlepsze plaże faktycznie te na zachód od Likvy, mnie najbardziej przypadła Uvala Borak ... piękne kolory :hearts:
1621513384562_copy_1728x2304.jpg
Meegg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meegg » 23.05.2021 07:40

gusia-s napisał(a):W Sutivanie najlepsze plaże faktycznie te na zachód od Likvy, mnie najbardziej przypadła Uvala Borak ... piękne kolory :hearts:
1621513384562_copy_1728x2304.jpg

zapisane!
Meegg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meegg » 23.05.2021 07:51

AdamZ napisał(a):"Sutivan dziesięcioma zmysłami..."
Udanego wyjazdu życzę :hut:

dzięki tej relacji już 2 tygodnie przed - poprawka 12 dni - jestem w Sutivanie! co prawda na uszaku, pod kocykim i z kubkiem kawy ale jest cudownie :oops:
dziękuje!
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 23.05.2021 14:34

Meegg napisał(a): jestem w Sutivanie! co prawda na uszaku, pod kocykim i z kubkiem kawy ale jest cudownie :oops: dziękuje!


Cieszę się że znalazłaś taką relację która Cię pochłonęła :) Mnie kilka lat temu zauroczyła "relacja Muliness" (jak się domyślam zawodowej fotografki) która wrzuciła tak piękne zdjęcia Sutivanu że jakiekolwiek inne pomysły wyjazdowe przestały mieć sens. Musiałem tam pojechać. :mrgreen: Szczegółami z kolei dosypał jeszcze "Hepik" i podobnie, jeszcze nie będąc już tam byłem 8) . Wielka szkoda że zdjęcia z tamtych relacji zaginęły w zawirowaniach internetu ale na szczęście przed tą katastrofą sporo Czytelników zdążyło je obejrzeć i dać się ponieść we właściwe rejony :) Na nasze szczęście również, w kolejnych latach powstają relacje które mają w sobie to coś, co nas za sobą porywa.
Też odliczam dni do wyjazdu i sukcesywnie odpieram przeciwności które oczywiście musiały się nazbierać. :papa: :hut:
Agaatka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agaatka » 25.05.2021 13:06

Witam! W tym roku wybieramy się na Brač, przeczytałam już chyba wszystko o wyspie i urokliwych zakątkach. Ale pozostało pytanie o... jedzenie :) Czy możecie polecić jakieś konoby perełki z dobrą prawdziwą kuchnią i w rozsądnej cenie na Braču? Stacjonujemy w Supetarze, ale to nie problem pojechać na kolację gdzieś indziej. Wiem, są mapy google (już sprawdzałam:)) ale zawsze warto zapytać :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.05.2021 13:19

Agaatka napisał(a):Czy możecie polecić jakieś konoby perełki z dobrą prawdziwą kuchnią i w rozsądnej cenie na Braču? Stacjonujemy w Supetarze, ale to nie problem pojechać na kolację gdzieś indziej. Wiem, są mapy google (już sprawdzałam:)) ale zawsze warto zapytać :)

W Supetarze - Apinelo i Vinotoka.
W Dolu - ponoć rewelacyjny jest Kaštil Gospodnetić, wiele osób poleca. My się niestety odbiliśmy, bo nie mieliśmy rezerwacji. Warto o tym pomyśleć, jeśli chce się zjeść w tej restauracji.

Meegg napisał(a):Co napewno? które zatoczki? Która relacja must see?
Prosimy o wskazówki.

Nie wiem, czy "must see" ;), ale kilka wskazówek może znajdziesz też u mnie :mrgreen::
moj-bra-w-koronie-t55970.html

Pozdrav.
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 25.05.2021 13:30

Jak na jagnięcinę, to Konoba Kopačina Donji Humac 7, 21423, Donji Humac, Chorwacja, rewelacja.
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 479
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 26.05.2021 11:11

Agaatka napisał(a):Witam! W tym roku wybieramy się na Brač, przeczytałam już chyba wszystko o wyspie i urokliwych zakątkach. Ale pozostało pytanie o... jedzenie :) Czy możecie polecić jakieś konoby perełki z dobrą prawdziwą kuchnią i w rozsądnej cenie na Braču? Stacjonujemy w Supetarze, ale to nie problem pojechać na kolację gdzieś indziej. Wiem, są mapy google (już sprawdzałam:)) ale zawsze warto zapytać :)

Jadąc z Supetaru w kierunku Bol jest konoba Żiża. Cudne miejsce, a jedzonko z kategorii niebo w gębie :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 156
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone