Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szyszkaa
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.02.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) szyszkaa » 02.06.2021 08:57

Witam wszystkich, mam małe pytanko:
jak kupię bilet na prom z Makarskiej do Sumatrin w appce Jadrolinija na konkretną godzinę to muszę stać samochodem w tej samej kolejce co wszyscy? Czy może zabraknąć dla mnie miejsca na promie, np. będę gdzieś dalej w kolejce, mimo że mam wcześniej wykupiony bilet?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.06.2021 09:14

Płynąłem tym promem ale w przeciwnym kierunku, miałem wykupiony bilet ( papierowy) na określoną godzinę. Najpierw wpuszczali auta z określoną godziną a później resztę. Wyglądało to tak że kupując wcześniej bilet rezerwujesz sobie miejsce na promie. Nie wiem czy działa to przez aplikację. W ubiegłym roku działało to na pewno przy zakupie biletu w porcie i tylko na prom Sumartin - Makarska, na prom Split - Supetar już nie.
szyszkaa
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.02.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) szyszkaa » 02.06.2021 13:19

dids76 napisał(a):Płynąłem tym promem ale w przeciwnym kierunku, miałem wykupiony bilet ( papierowy) na określoną godzinę. Najpierw wpuszczali auta z określoną godziną a później resztę. Wyglądało to tak że kupując wcześniej bilet rezerwujesz sobie miejsce na promie. Nie wiem czy działa to przez aplikację. W ubiegłym roku działało to na pewno przy zakupie biletu w porcie i tylko na prom Sumartin - Makarska, na prom Split - Supetar już nie.


Dziękuję za odp.
remikrmk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 23.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) remikrmk » 09.06.2021 12:31

Spróbuję spytać w tym temacie, może uzyskam kilka podpowiedzi na temat Brač bo w innym niestety takowych nie uzyskałem. Jedziemy z żoną i dwójką dzieciaków (6l. i 1r.) do CRO. Szukam porady gdzie udać się konkretnie aby móc w zasięgu spaceru skorzystać ze spokojnej plaży (żwirowej, nie skalistej), wieczorem móc długo pospacerować z wózkiem i przy okazji mieć gdzie zjeść i zrobić zakupy. Resztę atrakcji leniwie odwiedzimy samochodem.

Sutivan, Splitska - będzie ok?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 09.06.2021 16:55

remikrmk napisał(a):
Sutivan, Splitska - będzie ok?


Sutivan to miejscowość z bajecznymi plażami, przeznaczona na pewno dla rodzin z małymi dziećmi, zdecydowanie polecam :D
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 09.06.2021 17:38

Również polecam Sutivan. Plaż żwirowych można tu znaleźć kilkanaście, kilka konob już działa, sklepy też w zasięgu spaceru. Trochę rodzin z maluchami też tu widuję mimo wczesnego sezonu. Ogólnie wszystkie atrakcje dostępne na jednym poziomie, nie trzeba się np wspinać po schodach. Dodatkowy bonus to największe miasto wyspy - Supetar, w odległości 8 km więc na zakupy w tamtejszych supermarketach dojeżdża się w kilka minut.
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 09.06.2021 21:48

Czy do Murvicy jest asfalt?
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 09.06.2021 22:24

Jest , a nawet chyba do Farskiej

KLIK
ts.1
Croentuzjasta
Posty: 327
Dołączył(a): 02.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) ts.1 » 09.06.2021 22:52

majeczka napisał(a):
remikrmk napisał(a):
Sutivan, Splitska - będzie ok?


Sutivan to miejscowość z bajecznymi plażami, przeznaczona na pewno dla rodzin z małymi dziećmi, zdecydowanie polecam :D


Byłem z maluchem, znajomi z dwójka, podpisuję się rękami i nogami pod tym, Polecam
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.06.2021 23:01

Ja tam wracam do Povlji z naszym 7 miesięczniakiem i starszymi 9 i 11 latkami. Jakoś Sutivan mi się nie spodobał, może w tym roku śnienie zdanie, chcoiaż wątpię :wink:
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 09.06.2021 23:15

Ja szukam miejscówki w Bolu bo Murvica już zajęta. W jakim rejonie Bola polecacie? Rok temu był Hvar, teraz Brać, za rok Peljesac jak już most będzie.
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 13.06.2021 15:09

Witam.
Poszukuję odpowiedzi na pytanie czy jest jakaś możliwość dostania się z Brać na Hvar.
Będziemy na przełomie lipiec/sierpień w Sutivanie i chciałbym na jeden dzień popłynąć na Hvar.
Wiem, że można z Bol'u ale nie bardzo mi się to widzi.
Będę wdzięczny za sugestie :)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.06.2021 19:50

Jest jeszcze Milna - Hvar
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 13.06.2021 20:00

Ale to jest Jadrolinija?
Znalazłem https://www.croatiaferries.com/milna-hvar-ferry.htm
Dzięki :)
Ostatnio edytowano 13.06.2021 20:15 przez bigum, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 13.06.2021 20:13

bigum napisał(a):Ale to jest Jadrolinija?

Masz z Milny do Hvaru katamaran Krilo - Kapetan Luka.

https://www.krilo.hr/plovidbeni-red/split-dubrovnik/
Masz praktycznie 11 godzin na Hvarze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 157
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone