Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szyszkaa
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) szyszkaa » 02.06.2021 08:57

Witam wszystkich, mam małe pytanko:
jak kupię bilet na prom z Makarskiej do Sumatrin w appce Jadrolinija na konkretną godzinę to muszę stać samochodem w tej samej kolejce co wszyscy? Czy może zabraknąć dla mnie miejsca na promie, np. będę gdzieś dalej w kolejce, mimo że mam wcześniej wykupiony bilet?
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.06.2021 09:14

Płynąłem tym promem ale w przeciwnym kierunku, miałem wykupiony bilet ( papierowy) na określoną godzinę. Najpierw wpuszczali auta z określoną godziną a później resztę. Wyglądało to tak że kupując wcześniej bilet rezerwujesz sobie miejsce na promie. Nie wiem czy działa to przez aplikację. W ubiegłym roku działało to na pewno przy zakupie biletu w porcie i tylko na prom Sumartin - Makarska, na prom Split - Supetar już nie.
szyszkaa
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) szyszkaa » 02.06.2021 13:19

dids76 napisał(a):Płynąłem tym promem ale w przeciwnym kierunku, miałem wykupiony bilet ( papierowy) na określoną godzinę. Najpierw wpuszczali auta z określoną godziną a później resztę. Wyglądało to tak że kupując wcześniej bilet rezerwujesz sobie miejsce na promie. Nie wiem czy działa to przez aplikację. W ubiegłym roku działało to na pewno przy zakupie biletu w porcie i tylko na prom Sumartin - Makarska, na prom Split - Supetar już nie.

Dziękuję za odp.
remikrmk
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) remikrmk » 09.06.2021 12:31

Spróbuję spytać w tym temacie, może uzyskam kilka podpowiedzi na temat Brač bo w innym niestety takowych nie uzyskałem. Jedziemy z żoną i dwójką dzieciaków (6l. i 1r.) do CRO. Szukam porady gdzie udać się konkretnie aby móc w zasięgu spaceru skorzystać ze spokojnej plaży (żwirowej, nie skalistej), wieczorem móc długo pospacerować z wózkiem i przy okazji mieć gdzie zjeść i zrobić zakupy. Resztę atrakcji leniwie odwiedzimy samochodem.

Sutivan, Splitska - będzie ok?
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 09.06.2021 16:55

remikrmk napisał(a):

Sutivan to miejscowość z bajecznymi plażami, przeznaczona na pewno dla rodzin z małymi dziećmi, zdecydowanie polecam :D
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 09.06.2021 17:38

Również polecam Sutivan. Plaż żwirowych można tu znaleźć kilkanaście, kilka konob już działa, sklepy też w zasięgu spaceru. Trochę rodzin z maluchami też tu widuję mimo wczesnego sezonu. Ogólnie wszystkie atrakcje dostępne na jednym poziomie, nie trzeba się np wspinać po schodach. Dodatkowy bonus to największe miasto wyspy - Supetar, w odległości 8 km więc na zakupy w tamtejszych supermarketach dojeżdża się w kilka minut.
Dżejan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 09.06.2021 21:48

Czy do Murvicy jest asfalt?
Rafał78
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 09.06.2021 22:24

Jest , a nawet chyba do Farskiej

KLIK
ts.1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ts.1 » 09.06.2021 22:52

majeczka napisał(a):
remikrmk napisał(a):

Sutivan to miejscowość z bajecznymi plażami, przeznaczona na pewno dla rodzin z małymi dziećmi, zdecydowanie polecam :D

Byłem z maluchem, znajomi z dwójka, podpisuję się rękami i nogami pod tym, Polecam
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.06.2021 23:01

Ja tam wracam do Povlji z naszym 7 miesięczniakiem i starszymi 9 i 11 latkami. Jakoś Sutivan mi się nie spodobał, może w tym roku śnienie zdanie, chcoiaż wątpię :wink:
Dżejan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 09.06.2021 23:15

Ja szukam miejscówki w Bolu bo Murvica już zajęta. W jakim rejonie Bola polecacie? Rok temu był Hvar, teraz Brać, za rok Peljesac jak już most będzie.
bigum
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 13.06.2021 15:09

Witam.
Poszukuję odpowiedzi na pytanie czy jest jakaś możliwość dostania się z Brać na Hvar.
Będziemy na przełomie lipiec/sierpień w Sutivanie i chciałbym na jeden dzień popłynąć na Hvar.
Wiem, że można z Bol'u ale nie bardzo mi się to widzi.
Będę wdzięczny za sugestie :)
Lechoo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.06.2021 19:50

Jest jeszcze Milna - Hvar
bigum
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 13.06.2021 20:00

Ale to jest Jadrolinija?
Znalazłem https://www.croatiaferries.com/milna-hvar-ferry.htm
Dzięki :)
Ostatnio edytowano 13.06.2021 20:15 przez bigum, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 13.06.2021 20:13

bigum napisał(a):Ale to jest Jadrolinija?

Masz z Milny do Hvaru katamaran Krilo - Kapetan Luka.

https://www.krilo.hr/plovidbeni-red/split-dubrovnik/
Masz praktycznie 11 godzin na Hvarze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 157
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021