Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alpin
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) alpin » 28.07.2020 09:20

gusia-s napisał(a):W Supetar jest wyraźna różnica między tym co było dwa czy tydzień temu, ludzi przybywa ale jeszcze da się znaleźć fajne miejsca na odpoczynek :)

Co to za Miejscówka?
Chcemy Dzisiaj popołudniu zobaczyć jakieś fajne plażyczki :D
SebastianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 28.07.2020 09:22

Ok, ja dołączam w najbliższą Niedzielę :) .
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.07.2020 12:55

alpin napisał(a):
gusia-s napisał(a):W Supetar jest wyraźna różnica między tym co było dwa czy tydzień temu, ludzi przybywa ale jeszcze da się znaleźć fajne miejsca na odpoczynek :)

Co to za Miejscówka?
Chcemy Dzisiaj popołudniu zobaczyć jakieś fajne plażyczki :D
Kolejna zatoczka za Babin Laz (tu my stacjonujemy na kempie) w kierunku Splitskiej.
https://goo.gl/maps/edeAX48g2V5i9HRP7
Jadąc od Supetar po prawej stronie jest charakterystyczna figurka, przed nią jest miejsce na maks 2 auta i jeszcze wcześniej na poboczach parkują ci co plażują na skałkach. Po południu plaża w połowie pokryta jest cieniem i już tak pusto nie jest, zazwyczaj też pojawiają się fale. Fajnie, że da się bez butów połazić bo dno jest piaszczyste i na brzegu też miejscami piasek.
kret66
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kret66 » 31.08.2020 15:15

Ma pytanie czy z Supetaru do Murvicy tylko przez Bol
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.09.2020 22:23

kret66 napisał(a):Ma pytanie czy z Supetaru do Murvicy tylko przez Bol

Nie, można jeszcze "nową drogą" (która zaczyna się za Pustinją Blaca) prawie do zatoki Farska, a potem, prawie z Farskiej, szutrem aż do Murvicy.

Tutaj jest moja relacja z przejazdu tą szutrową drogą ;)
kret66
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kret66 » 22.09.2020 14:26

Dziękuje szukałem na forum ale musiałem przeoczyć ,pojechałem nową drogą do zatoki Farskiej a potem szutrem do Murvicy a później dalej szutrem na Bol widoki piękne. Tylko w czasie jazdy stwierdziłem ,że chyba lepiej jechać od strony Bol na szczęście nie spotkałem z przeciwka żadnego samochodu bo jechałem na początku września jak były już pustki .
Bidon
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 12.10.2020 19:24

Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 153
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019