Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 25.07.2020 22:56

SebastianM napisał(a):Rozwińcie proszę temat "u Jury" bo nie wiem o co chodzi...My od 02.08 po południu meldujemy się w Povlji.

Jeździmy do tego samego gospodarza od kilku lat, tylko z niektórymi nie było okazji się jeszcze spotkać :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2020 23:00

W Povlji byłem w zeszłym roku, w tym roku Sutivan.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.07.2020 23:03

alechandro napisał(a):W Povlji byłem w zeszłym roku, w tym roku Sutivan.


...w ubiegłym roku byłam właśnie w Sutivanie, bardzo sympatyczne i przyjemne wspomnienia. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wspaniałe plaże i klimat miasteczka.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 25.07.2020 23:10

dids76 napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):Koleżanki drażnią, dids76 nie może się doczekać, a ja już trzy tygodnie po Chorwacji i co mam powiedzieć :cry:
Chyba jeszcze raz muszę jechać 8)

No to nic prostszego, do auta i do Chorwacji :wink:

Niby tak, tylko po powrocie miałem dwa tygodnie kwarantanny bo sobie firma tak wymyśliła :evil: tak dla naszego zdrowia :roll:
Ale jak bym był np. we Władysławowie i leżał jak śledź to do pracy mógł bym przyjść jakby nigdy nic :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2020 23:46

majeczka napisał(a):...w ubiegłym roku byłam właśnie w Sutivanie, bardzo sympatyczne i przyjemne wspomnienia. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wspaniałe plaże i klimat miasteczka.

W zeszłym roku wybrałem się tam właśnie zobaczyć jak jest, spodobało nam się tam od razu i postanowiliśmy, że w przyszłym roku spędzimy tam urlop, dzięki za potwierdzenie dobrego wyboru :wink:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 26.07.2020 00:02

alechandro napisał(a):
majeczka napisał(a):...w ubiegłym roku byłam właśnie w Sutivanie, bardzo sympatyczne i przyjemne wspomnienia. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wspaniałe plaże i klimat miasteczka.

W zeszłym roku wybrałem się tam właśnie zobaczyć jak jest, spodobało nam się tam od razu i postanowiliśmy, że w przyszłym roku spędzimy tam urlop, dzięki za potwierdzenie dobrego wyboru :wink:


...wierz mi, na pewno nie będziesz żałował. Sutivan to kameralna miejscówka, bardzo urokliwa i bardzo klimatyczna.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2020 00:09

Ale w Povlji także było wspaniale...ludzie, właściciele apartamentu i ciepła woda. W Sutivanie będę na kralja Zvonimira.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.07.2020 05:56

lotnikwsk napisał(a): Niby tak, tylko po powrocie miałem dwa tygodnie kwarantanny bo sobie firma tak wymyśliła :evil: tak dla naszego zdrowia :roll:
Ale jak bym był np. we Władysławowie i leżał jak śledź to do pracy mógł bym przyjść jakby nigdy nic :D
8O Zupełnie bezprawnie! Pracodawcy g... do tego co pracownik robi w wolnym czasie i gdzie się urlopuje. Nie rozumiem :roll: Jawna dyskryminacja.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2020 12:09

Ktoś z Was wysłał do mnie mail ale przez przypadek usunąłem. Proszę do mnie ponownie napisać więc postaram się pomóc w przypadku pytań. Pozdrawiam.
alpin
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) alpin » 26.07.2020 15:38

Jestem od wczoraj w Supetar, wieczorem widziałem w centrum bardzo dużo ludzi, restauracje pełne. A piszecie, że Ogólnie to jest jakieś 50% procent tego co powinno być o tej porze. 8O
ts.1
Croentuzjasta
Posty: 327
Dołączył(a): 02.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) ts.1 » 26.07.2020 16:06

Bo każdy podaje średnią, w pewnych miejscach będzie więcej w innych mniej, ale to średnia oczywiście
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2020 16:13

alpin napisał(a):Jestem od wczoraj w Supetar, wieczorem widziałem w centrum bardzo dużo ludzi, restauracje pełne. A piszecie, że Ogólnie to jest jakieś 50% procent tego co powinno być o tej porze. 8O

Supetar to taka miejscowość gdzie zawsze będą ludzie bo zjeżdżają na jakiś czas z okolicznych miejscowości w celu zjedzenia czegoś lub poszwędania się ;)
Do tego przystań promowa. W oczekiwaniu na prom 1,5 godziny idzie się w miasto.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.07.2020 09:35

W Supetar jest wyraźna różnica między tym co było dwa czy tydzień temu, ludzi przybywa ale jeszcze da się znaleźć fajne miejsca na odpoczynek :)
IMG_20200727_092245_copy_2000x1125.jpg
IMG_20200727_090725_copy_2000x1125.jpg
IMG_20200727_090555_copy_2000x1125.jpg
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 28.07.2020 09:48

To jest pierwszy tydzień ferii w Bawarii , dlatego jest więcej turystów, jak corocznie.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.07.2020 09:58

SebastianM napisał(a):To jest pierwszy tydzień ferii w Bawarii , dlatego jest więcej turystów, jak corocznie.

Ale głównie widać Chorwatów i Słoweńców, pozostałe nacje bardzo mało patrząc po rejestracjach aut.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 152
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone